Rządy Prawa i Sprawiedliwości

kr2y510

konfederata targowicki
12 556
23 911
Straż graniczna będzie miała listę zapłodnionych i nie przepuści ich przez granicę?
Tak, ale tylko tych ujawnionych medykom.
Jak jakaś będzie miała zamiar się wyskrobać, to tego nie ujawni.
No chyba że..... będą dawać 500+ za dziecko w łonie matki!
 

szeryf17

"No reason it's a good reason"
743
2 563
WOT zajmie się mediami. Powstała nowa grupa zadaniowa "Honor"


Dowódca Wojsk Obrony Terytorialnej powołał grupę zadaniową "Honor", która ma jeden cel. Jej głównym zadaniem będzie szybkie reagowanie na "nieodpowiedzialne wypowiedzi osób publicznych czy internautów".

O powstaniu nowej Grupy Zadaniowej poinformował rzecznik prasowy WOT płk Marek Pietrzak:

- W związku z narastającą ilością treści pojawiających się w domenie informacyjnej o charakterze znieważającym, zniesławiającym i godzącym w dobre imię żołnierzy WOT oraz formacji samej w sobie, powołano grupę zadaniową, reagującą na nieodpowiedzialne wypowiedzi osób publicznych czy internautów- powiedział.

Zadaniem specjalistów nowej grupy zadaniowej będzie nie tylko wyszukiwanie nieodpowiednich treści w oficjalnych wypowiedziach osób publicznych, czy mediach, ale również w komentarzach internautów. Jest to odpowiedź na "budowanie nienawiści do służb mundurowych, w tym żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej, a tym samym osłabianie morale i narzucanie społeczeństwu negatywnych schematów myślowych"
W komunikacie podkreślono również, że treści szkalujące żołnierzy "będą poddane natychmiastowej kwalifikacji czynu", a następnie przekazywane z odpowiednim wnioskiem do sądu. Do grupy "Honor" dołączyło już kilkadziesiąt żołnierzy z wykształceniem prawniczym i byłych policjantów.


Idiotyczny pomysł - brak słów.
Dobrze dupa się trzęsie, jednak miliardy na propagandę gówno dały i trzeba oddać korytko.
Najlepiej dla narodowców (nie wiadomo jakiego narodu)


View: https://www.youtube.com/watch?v=aMl8_k6S8j4
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 517
24 146

To jest Polin, to jest miejsce dla nas wszystkich, ukształtowane historycznie, umocowane kulturowo, w którym chcemy nadal razem żyć w tolerancji, we wzajemnym zrozumieniu i szacunku - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości zapalenia świec chanukowych w Pałacu Prezydenckim.
Wczoraj, 22:42
Zapalenie świec chanukowych w Pałacu Prezydenckim

Zapalenie świec chanukowych w Pałacu Prezydenckim - PAP/Leszek Szymański
- Dziękuję za to, że po raz kolejny radość, modlitwa i błogosławieństwo święta świateł, chanukowe przepływa i płynie także z Pałacu Prezydenckiego - powiedział w środę Andrzej Duda, zwracając się do zgromadzonych w Pałacu Prezydenckim rabinów i uczestników uroczystości zapalenia świec chanukowych.

Duda podziękował "za osobiste, niezwykłe przeżycie (...) w piętnastą rocznicę pierwszej Chanuki w Pałacu Prezydenckim w historii Rzeczypospolitej Polskiej, kiedy na zaproszenie pana prezydenta Lecha Kaczyńskiego tutaj przybyła społeczność żydowska po to, aby wraz z prezydentem RP, jego małżonką i współpracownikami tą radość chanukową dzielić". - Radość święta świateł, radość tej wyjątkowej łaski, jaką Pan Bóg obdarzył swój lud wybrany w 164 r. p.n.e. Dawno, dawno temu głęboko w czeluściach historii, kiedy już Izrael w znaczeniu narodu, ludu był związany i złączony z Panem Bogiem - mówił.
Duda zaznaczył, że dla niego i jego współpracowników "jest wielka radością, że dzisiaj możemy na ręce panów rabinów dla całej społeczności żydowskiej u nas, w Rzeczypospolitej, jak również i poza granicami, złożyć najserdeczniejsze życzenia wesołej Chanuki, życzenia wspaniałych świąt, radosnych, pełnych zadumy, ale takiej radosnej zadumy i pełnych dumy". - Dumy z tego, kim jesteście i jacy jesteście - podkreślił.

Glapiński: inflacja "lekko podwyższona", a sytuacja Polski najlepsza od czasu rozbiorów

1 grudnia 2021, 19:57
- Inflacja jest lekko podwyższona. Będzie też w I kw. 2022 r., a potem powinna się obniżać - prognozuje prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński. Jak dodał, obecnie sytuacja gospodarcza Polski jest najlepsza "od czasów rozbiorów".
Jak ocenił szef NBP, "sytuacja Polski jest bardzo dobra" - nawet z podwyższoną inflacją, jaką mamy.
- To nie jest żadna hiperinflacja, super inflacja. Takie określenia są kompletnie aberracyjne. Jest podwyższona inflacja i to dotyczy prawie całego świata - stwierdził Glapiński. Zaznaczył, że obecna sytuacja gospodarcza jest najlepsza "jaka była od czasów rozbiorów".
Zdaniem Glapińskiego Polska wychodzi jako pierwsza z większych krajów z kryzysu. I to z dużą dynamiką. - To jest dynamika ok. 5 proc. wzrostu PKB - przypomniał.

- Wyszliśmy ze wzrostem gospodarczym od razu po pandemii. Kontrolujemy sytuację ona jest zbalansowana - wskazał. Glapiński przyznał, że jest lekko podwyższona inflacja. - Będzie też w I kw. 22 r., potem powinna się obniżać - powiedział. Dodał, że cały rok "będzie powyżej naszego celu inflacyjnego odchylenia górnego". Dopiero następny rok może być normalny. - Chociaż też nie mówię, że na pewno w celu - stwierdził.

- Jak ktoś kwestionuje cud gospodarczy w Polsce, niech pokaże drugi kraj, który ma lepsze wyniki - spuentował prezes NBP.

To nie pierwsza ofensywa medialna szefa banku centralnego w tym tygodniu. We wtorek w rozmowie z "Gazetą Polską" przekonywał, że w Polsce mamy do czynienia z prawdziwym "cudem gospodarczym". A wszelkie ataki na prezesa NBP to efekt tego, że bank centralny przekazując zysk do budżetu finansuje polską armię.
 
Do góry Bottom