Polska - hoplofobia, broń palna

tolep

five miles out
8 555
15 441
Branża rozwija się w myslę dwucyfrowym tempie rocznie (i to bliżej 90 niz 10%) więc takie kwasy są nieuniknione.
 

Oreł

Well-Known Member
574
464
Branża rozwija się w fantastycznym tempie i kwasy są zupełnie niepotrzebne, tort się poszerza szybciej niż potrafimy go jeść i spory o jego pokrojenie są marnowaniem czasu.

Zapraszam 30.10 na konferencję w Poznaniu:

Nastawienie organizatorów jest bardzo pro, ale oczywiście przydadzą się odpowiednie komentarze publiczności dla podtrzymania atmosfery wzajemnego zrozumienia.
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
sTT8i6V.png
 

pawlis

Samotny wilk
2 420
10 187
Niedawno przypomniała mi się ostatnia sytuacja na Akademii Sztuki. Podczas zajęć z malarstwa moja wykładowczyni od malarstwa i asystent rozmawiali nt. bunkrów atomowych. Dołączyłem do dsykusji. Asystent powiedział, że wyczytał gdzieś, że najwięcej bunkrów jest w Szwajcarii. Wykładowczyni była zaintrygowana, mówiąc, że Szwajcarzy tacy spokojni. Wtedy powiedziałem, że właśnie w Szwajcarii jest największy dostęp do broni w Europie. Jak domyślacie, wykładowczyni i asystent będący lewicowcami (zresztą na ASie 90% wykładowców to lewactwo) byli zaskoczeni tymi słowami, ale podejrzewam, że uwierzyli mnie, bo jestem z nimi w dobrej komitywie. Więc jakieś ziarno propagandy pro-gunowej zasiałem :).

Czekam na moment, kiedy zapytam ich (i nie tylko ich), który minister środowiska uczynił wilka gatunkiem chronionym w Polsce :D.
 
D

Deleted member 4151

Guest
>Chciej by tylko funkcjonariusze państwa mogli posiadać broń
>oskarżaj drugą stronę o chęć wprowadzenia państwa policyjnego

Czy oni nie zdają sobie sprawy z własnej śmieszości?
Już nie mówiąc o tym, że pomysł uzbrojenia nauczycieli jawi mu się jako szalony, a pomysł masowej konfiskaty broni milionom obywateli w kraju takim jak USA już nie XD
 

bombardier

Well-Known Member
1 413
7 090
Totalne zaoranie obowiązku przekazywania policji odstrzelonych łusek przy sprzedaży broni:

Siedemdziesiąt pięć lat skanowania. Czyli o odstrzeliwaniu łusek.
„CLKP nigdy nie użyło lub nie było w stanie sparować łusek pochodzących z przestępstwa z łuskami odstrzelonymi z broni wprowadzonej do obrotu”​


Śmieszne, że autor, Maciej Szadkowski, krytykuje lobbowanie Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji za utrzymaniem zupełnie nieprzydatnych regulacji, tylko po to, by móc dalej ciągnąć pieniądze i zachować posady, gdy jeszcze niedawno robił coś podobnego.
 
Do góry Bottom