1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Polska - hoplofobia, broń palna

Temat na forum 'Broń palna i przestępczość' rozpoczęty przez kawador, 30 Marzec 2013.

1. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 366
    Branża rozwija się w myslę dwucyfrowym tempie rocznie (i to bliżej 90 niz 10%) więc takie kwasy są nieuniknione.

2. Oreł

Oreł Well-Known Member

Polubienia:
    412
    Branża rozwija się w fantastycznym tempie i kwasy są zupełnie niepotrzebne, tort się poszerza szybciej niż potrafimy go jeść i spory o jego pokrojenie są marnowaniem czasu.

Zapraszam 30.10 na konferencję w Poznaniu:

Nastawienie organizatorów jest bardzo pro, ale oczywiście przydadzą się odpowiednie komentarze publiczności dla podtrzymania atmosfery wzajemnego zrozumienia.

xawas i tolep lubią to.
  3. bombardier

bombardier Well-Known Member

Polubienia:
    5 269
    Jacek Hoga podziela ten pogląd:

4. bombardier

Polubienia:
    5 269
    Będzie nagranie?

5. bombardier

Polubienia:
    5 269
  6. kalvatn

kalvatn Well-Known Member

Polubienia:
    1 816
  7. kalvatn

kalvatn Well-Known Member

Polubienia:
    1 816
    Dziewulski, Sokołowski i Durczok - czyli już lepiej być nie może o broni palnej od 34 min:

8. dataskin

dataskin Secesyjny Panarchista

Polubienia:
    5 814
  9. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 678
    dziewul niepijący od urodzenia a wymachiwał klamką po pijaku w restauracji? pamiętam że ktoś na tym forum zalinkował film dokumentalny na yt gdzie było o tym incydencie

Hitch lubi to.
  10. Doman

Doman Well-Known Member

Polubienia:
    3 817
    snajper lubi to.
  11. pawlis

pawlis Samotny wilk

Polubienia:
    7 128
    Niedawno przypomniała mi się ostatnia sytuacja na Akademii Sztuki. Podczas zajęć z malarstwa moja wykładowczyni od malarstwa i asystent rozmawiali nt. bunkrów atomowych. Dołączyłem do dsykusji. Asystent powiedział, że wyczytał gdzieś, że najwięcej bunkrów jest w Szwajcarii. Wykładowczyni była zaintrygowana, mówiąc, że Szwajcarzy tacy spokojni. Wtedy powiedziałem, że właśnie w Szwajcarii jest największy dostęp do broni w Europie. Jak domyślacie, wykładowczyni i asystent będący lewicowcami (zresztą na ASie 90% wykładowców to lewactwo) byli zaskoczeni tymi słowami, ale podejrzewam, że uwierzyli mnie, bo jestem z nimi w dobrej komitywie. Więc jakieś ziarno propagandy pro-gunowej zasiałem :).

Czekam na moment, kiedy zapytam ich (i nie tylko ich), który minister środowiska uczynił wilka gatunkiem chronionym w Polsce :D.

12. Staszek Alcatraz

Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

Polubienia:
    6 877
  13. Gekon

Gekon Libertariański Reptilianin

Polubienia:
    557
    >Chciej by tylko funkcjonariusze państwa mogli posiadać broń
    >oskarżaj drugą stronę o chęć wprowadzenia państwa policyjnego

Czy oni nie zdają sobie sprawy z własnej śmieszości?
    Już nie mówiąc o tym, że pomysł uzbrojenia nauczycieli jawi mu się jako szalony, a pomysł masowej konfiskaty broni milionom obywateli w kraju takim jak USA już nie XD

14. bombardier

Polubienia:
    5 269
    wah, inho i FatBantha lubią to.
  15. bombardier

Polubienia:
    5 269
    Totalne zaoranie obowiązku przekazywania policji odstrzelonych łusek przy sprzedaży broni:

Siedemdziesiąt pięć lat skanowania. Czyli o odstrzeliwaniu łusek.
    „CLKP nigdy nie użyło lub nie było w stanie sparować łusek pochodzących z przestępstwa z łuskami odstrzelonymi z broni wprowadzonej do obrotu”​

Śmieszne, że autor, Maciej Szadkowski, krytykuje lobbowanie Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji za utrzymaniem zupełnie nieprzydatnych regulacji, tylko po to, by móc dalej ciągnąć pieniądze i zachować posady, gdy jeszcze niedawno robił coś podobnego.

snajper, kr2y510, wah oraz 1 użytkownik lubi to.
  16. inho

inho Well-Known Member

Polubienia:
    3 383
  17. bombardier

Polubienia:
    5 269
    Niepokojące wieści z frontu:

snajper i inho lubią to.
  18. bombardier

Polubienia:
    5 269

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.