Polska - hoplofobia, broń palna

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Gównoburza między Ad Arma a Gun TV PL:

Odpowiedź Ad Army na materiał GUN TV PL:View: https://www.youtube.com/watch?v=CyOdPYELPA0&lc=UgzXnvGMZkX0_Koytit4AaABAg.9YElZkFhQn49YJ4GufO66R
View: https://www.youtube.com/watch?v=XznfzFCPtgk&t=1508s


"Profesjonalna" odpowiedź na materiał AD Army wkurzonego Leszczyńskiego:View: https://www.youtube.com/watch?v=gVkwHutn8rg


Wywiad GUN TV PL z "psychologiem" na temat badań dotyczących badań owego jegomościa z osobami ubiegającymi się o pozwolenie. Wywiad jest tak dobry, że GUN TV PL wyłączył możliwość komentowania:View: https://www.youtube.com/watch?v=7IAj_sxXJSA&t=2282s
 

hrab

Well-Known Member
246
440
Użytkownicy : 1 189Może być wielu, którzy mają potrzebę uzbrajania się z różnych powodów/nie tylko entuzjaści, miłośnicy strzelectwa. Weź pod uwagę to, że są ludzie, którzy nie piszą w cyberświecie jakimi ekskluzywnymi zabawkami się bawią / jaką broń posiadają, dlaczego itd, ponieważ cenią sobie prywatność.
Dokładnie tak. Niestety nie każdy to rozumie.
Dalej nie rozumiesz. I wycinasz kawałki, która pasują ci do tezy, omijając te, które nie pasują.

Ja popieram posiadanie broni przez każdego, który chce ją posiadać. Ale nie będziesz mi mówił, komuchu, że ja muszę ją posiadać.

Co więcej, kulturowe windowanie posiadania broni musi music podlegać rynkowej weryfikacji. Czyli musisz umieć przekonać, że to jest coś nobilitującego, wartego wysiłku finansowego oraz, w sumie, płaszczenia się przed urzędnikami. Czyli musisz wygrać wygrać rynkowo także z racjonalnością, która dość jasno i wyraźnie mówi, że nie ma to większego sensu i może być powodem problemów. Póki co:

youre-doing-it-wrong.jpg
Ja też nie czuję jakiejś specjalnej potrzeby posiadania broni.
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
@WoKu Masz 9x19? Gdzie nie zadzwonię to nie ma i nie ma. Podobnie jak 223. Jakiś mały konflikt czy pandemia i pach - rynek w Polsce, który praktycznie nie istnieje nagle nie ma w ogóle amunicji. A ta całą bronią można sobie gówno z dupy wyskrobać.
 

WoKu

Anarchoautystyk
Członek Załogi
244
662
Kilka paczek mam, ale ostatnio nie kupowałem. Generalnie patrząc po sklepach w okolicy wszędzie pusto. W jednym od tygodnia jest ogłoszenie, że jak się tylko pojawi to sprzedają maksymalnie 250 sztuk na osobę.

Edit: Widzę, że w jednym sklepie jest S&B ale po 1,85 za pestkę, także tanio nie jest.
 
Do góry Bottom