Podziel się zażenowaniem

kran

Well-Known Member
703
698
Byłbyś zadowolony jakby twoja żona pokazywała cycki, vagine na portalu jakimś, bo z tego kasa będzie?
Rozumu nie ma to cyce pokazuje :D

Cyce i gołe dupska przepływają przez cały internet, są trendy :) Jak się bawić to się bawić. Nie patrz, jeśli ci się nie podoba.
 
D

Deleted member 6610

Guest
Nie jestem pruderyjny, ale jakoś tak mam, że przy kupnie gumek wolę jak nie ma nikogo za mną w kolejce.
 
D

Deleted member 6610

Guest
Korwinizm i libertarianizm – choroby wieku młodzieńczego.

Apoteoza „wolności” to jeden z elementów charakterystycznych gimbazy. To tłumaczy bardzo wysokie poparcie dla liberalnych bredni różnych odcieni wśród uczniów i studentów. Marsze Równości, Marsze Wolnych Konopi, internetowi zwolennicy Korwina – różnice w szczegółach, podobny duch. Życie na szczęście szybko weryfikuje „ekonomiczne” opowieści koliberałów/libertarian. „Nieroby” na utrzymaniu rodziców, korzystające z „socjalistycznej” państwowej edukacji i służby zdrowia, po rozpoczęciu pracy przeżywają spotkanie bliskiego stopnia z rzeczywistością. Zachwyty nad Singapurem znikają po ustaleniu faktów. Korwinizm i libertarianizm można porównać do trądziku. Czasami ma on ostry przebieg, ale przemija. Zabawne są dyskusje z adeptami schorzenia, w których używają oni nieśmiertelnego straszaka faszyzmu/nazizmu. „Przerabiane w Niemczech i Włoszech w latach 30. XX wieku”, atakują nacjonalistów i ich podejście do kwestii gospodarczych. Cóż, można odpowiedzieć, że libertariańskie brednie znakomicie sprawdziły się w Somalii lub na Haiti, bo tam rozpad struktur państwa jest zjawiskiem charakterystycznym. Tylko po co w sumie znęcać się nad liberalnym plebsem, którego horyzonty to memy i kilka oklepanych zaklęć.

 

cyklista

Well-Known Member
518
621
Libertarianie: szczebioczący sekciarze


Potomkowie J.S. Milla


Rujnującą słabością ideologów zwących siebie libertarianami jest ich fanatyczne przywiązanie do prostej samotnej zasady, tj. do pojęcia osobistej wolności jako jedynego celu porządku społecznego a faktycznie także ludzkiej egzystencji. Libertarianie są staro-modni, w tym sensie, że żyją pewnymi abstrakcjami dziewiętnastego stulecia. Do absurdu doprowadzają idee Johna Stuarta Milla (tj. zanim jego żona nawróciła go na socjalizm). By zrozumieć mentalność libertarian 1981 r., warto przypomnieć sobie niewielką książkę opublikowaną ponad 120 lat temu: „O wolności” Johna Stuarta Milla. Argumenty, które w 1859 r. były wątłe (i zostały solidnie odrzucone przez Jamesa Fitzjamesa Stephena) stały się groteskowe w 1981 r.

/..../

Od czasów Milla libertarianie niczego nie zapomnieli i niczego się nie nauczyli. Milla i współczesnych libertarian podobnie przeraża posłuszeństwo nakazom zwyczaju. W rzeczywistości prawdziwym zagrożeniem jest to, że zwyczaj, nakaz i tradycja mogą zo-stać całkowicie obalone - czyż nie to właśnie zdarzyło się w większości świata? - przez neoteryzm, czyli żądzę nowości i że ludzie nie będą lepsi od letnich much, nieświadomi mądrości swych przodków, kształtujący każdą opinię jedynie pod presją chwilowej mody, słabostek, namiętności chwili. Ktoś może zaprotestować twierdząc, że libertariańskie pojęcia sięgają czasów przed Millem. To prawda. Co więcej, na długo przed Stephenem zostały odrzucone m.in. przez Johna Adamsa w listach z Thomasem Jeffersonem czy Johnem Taylorem z Caroline. Pierwszym wigiem był diabeł, jak zawiadamia nas Samuel Johnson. Może lepiej byłoby powiedzieć, że diabeł był pierwszym libertarianinem. „Słuchajcie, jestem pełen pychy!” Wieczny libertarianin, jak szatan, nie może znieść żadnej władzy doczesnej czy duchowej. Próbuje być inny, tak w kwestii moralności jak polityki.

/..../

Marion Montgomery, pisarz i krytyk z Georgii, pisze do mnie co następuje: „Libertarianie mnie przerażają. Od libertariańskiego anarchisty wolę już ro-syjskiego anarchistę, który przynajmniej ma poczucie głębokiego zaniepokojenia i wrażli-wość (z czego Dostojewski zrobił świetny użytek). Wśród libertarian jest jakiś dekadencki zapał, który czyni z nich krzyż nie do zniesienia dla konserwatyzmu”.Tak więc współczesny typowy libertarianin nie ma poczucia humoru, jest nieto-lerancyjny, przemądrzały, źle wykształcony i tępy. Rosyjski anarchista starej daty był przy-najmniej wyraźny, pełen życia i wiedział do jakiej płci przynależy.


/...../

Uważam, że libertarianie tworzą to, co T.S. Eliot nazwał „świergoczącą sektą”, ide-ologiczną kliką dzielącą się na coraz to mniejsze i dziwniejsze sekty, rzadko się ze sobą zgadzającą. Edmund Burke nazwał obrazowo takich małych politycznych sekciarzy „in-sektami chwili”, równie głośnymi, co nieudolnymi wobec konserwatywnej siły pasącego się bydła na angielskim pastwisku. Jeśli ktoś ma za przyjaciół szczebioczących sekciarzy, nie potrzebuje już wrogów


Na sądzie ostatecznym li-bertarianizm może okazać się zredukowany do mniejszości jednego, a jego imię nie będzie legion, lecz Rothbard.


 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Złośliwa krytyka, ale w wielu miejscach trafna. Spokojnie możesz wrzucić do tego wątku, bo to jest dobry materiał do obgadania.

 
D

Deleted member 5360

Guest
Cześć, tu Adaś "Nergal" Darski. Jestem buntownikiem, lewakiem i nienawidzę państwa PiS-u. No chyba że knaga zasponsoruje mój najnowszy "bluźnierczy" teledysk, to wówczas nie tylko owe pieniądze wezmę, ale jeszcze państwu PiS-u za nie podziękuję.

Zrzut ekranu 2021-06-12 o 11.19.34.png
 

kran

Well-Known Member
703
698
" Wyzysk- kłamstwo-nierownosc-krwiozerczosc-upokarzanie biednych i wysysanie znich jak pijawki ,zerowanie na nich jak pasożyty-, To z grubsza wyliczone cechy kapitalizmu ,ustroju gorszego jak napisano od niewolnictwa i feudalizmu . "
Żenujący to jest jest poziom lewackich okrzyków o równych żołądkach i plucie na kapitalistów, na ludzi bogatych. Dla lewactwa kapitalizm to coś ohydnego, jest be i robią ludziom wodę z mózgów. Nie lubią wolnego rynku, bo wynagradza pracowitych a karze nieudaczników i leni.Nie wiedzą o tym, że wolny rynek eliminował dużo biedy? Mają na wszystko proste recepty a najlepiej dołożyć ludziom pieniędzy. Lewakom ktoś za te okrzyki płaci, czy oni tak z własnej woli pie...?

U nas w PL lewak mówi, że ktoś bogaty jest dlatego,że kradł. Zamiast dopingować do osiągania sukcesów to jest odwrotnie - muszą umniejszyć zasługi. Oprócz zawiści nic dobrego człowieka u nas nie spotka. Jakiś odsetek bogaczy jest co dorobili się na przekrętach ale nie każdy, bez przesady. Najczęściej sukcesy osiągają swoja pracą.To nie jest łatwe. Ja bym nie chciał być obrzydliwie bogaty, przecież oni zatrudniają ochroniarzy, boją się o swoje i rodziny życie. Zauważyłem, ze ludzie naprawdę bogaci nie traktują z pogardą i wyższością wszystkich dookoła, nie afiszują się swoim bogactwem, nie gadają za ile kupili buty, ile dań serwowano im w luksusowych hotelach it d.... Czy to jest kwestia kultury, charakteru?
 

cyklista

Well-Known Member
518
621
" Wy, libertarianie lekceważycie w ogóle istnienie biednych ludzi. Chcecie pozostawić ich samym sobie w tej całej kapitalistycznej dżungli.
Zobacz ilu mamy bezrobotnych, biednych. Niektórzy nie mają za co dzieci nakarmić. Gdyby nie ten rząd, który tak krytykujesz, ci ludzie poumierali by pod płotami, a tak to dzięki 500 plus jakoś przędą "

 

kran

Well-Known Member
703
698
Agata MaksymilianaToday at 2:26 PM
Polacy to jednak pojebany naród, jestem w Auchan i są T Ł U M Y ! ! !
Koszyki wypchane po brzegi
Półki sklepów puste
Ja pierdole...
______
CiekToday at 3:37 PM
Starasz się ustalić czemu ci się ruchać nie chce?

MaksymilianaToday at 3:38 PM
Ginekolog prosił aby zbadać poziom hormonów bo od listopada nie miałam okresu

______

MaksymilianaYesterday at 10:53 PM
Jakby jej nie było
To chuj mu w dupe i bym sprzedała
byle by spadał mi z oczu
ale ona stała
@mikioli Dosłownie wybuchł
Menadzerka podeszła, powiedziała moje imie no i się zaczęło


mikioliYesterday at 10:55 PM
W sumie cię uratował
@Maksymiliana Mogła byś w Auschwitz pracować


MaksymilianaYesterday at 10:56 PM
Jako kto niby w tym Auschwitz


mikioliYesterday at 11:01 PM
@Maksymiliana Jako służba pomocnicza
Jesteś z tych ludzi co niby nie ale jakby kazali to by zabiła...

Potem by było wykonywałam tylko rozkazy
Takie sprzedawanie siebie wulgarnością to nic nowego. Gdzie ty żyjesz? Na sklepie jak jesteś to nie słyszysz jak sklepowe między sobą rozmawiają i nie tylko one? A takie młode 12, 15 letnie na ulicy? bluzgi sypią się niczym z rozdartego worka z piaskiem a jak zwrócisz uwagę, że się zachowuje po chamsku to zaraz piana przy gębie, wściekłość i rzuci dwa słowa : odpier...l się ! Chłopakom młodym podobają się takie baby z kołtunem na łbie, z tarzającym się makijażem po podłodze pozbawione elegancji i kultury. Nikt takiej nie obrzuci błotem, chłopaki są rozgrzani do czerwoności na ich widok. W internecie też tak jest. No i dobierają się w pary, jak mówią, że każda potwora znajdzie swego amatora, w powiedzeniach ludowych jest mnóstwo prawdy. Oczywiście nie chcę uogólniać że wszystkim chłopakom imponują takie baby. Teraz chłopakom trudno znaleźć elegancką, sympatyczną kobietę,, tym którzy takiej szukają, to jak szukać igły w stogu siana. Tylko w banku nigdy nie słyszałem, żeby dysponentki przeklinały, może na zapleczu to robią.
A Owsiak, Pawłowicz to co?jakby przy patrolu policji zaczął bluzgać zwykły człowiek dostał by grzywnę w maksymalnym wymiarze a takim to wszystko się umorzy. Ale Owsiak coś tam chyba dostał ale czy zapłacił to nie wiem. Ale po co są te kodeksy, kary? Każdemu może się zdarzyć rzucić mięsem( z naciskiem na zdarzyć ) wyrwie się przekleństwo zwłaszcza w trudnej sytuacji. Mnie też się zdarza ale staram się panować nad emocjami, ale jak ktoś ma bluzgi za przecinek, jest jego chlebem powszednim to dla mnie rynsztok.
Nie wiem dlaczego Ciebie to żenuje? Normalnie jak w teorii śmiechu, ha, ha, he, he! hi, hi-y !

Taki mamy klimat. Trzeba się nauczyć żyć tu i teraz.
 

kran

Well-Known Member
703
698
Cześć, tu Adaś "Nergal" Darski. Jestem buntownikiem, lewakiem i nienawidzę państwa PiS-u. No chyba że knaga zasponsoruje mój najnowszy "bluźnierczy" teledysk, to wówczas nie tylko owe pieniądze wezmę, ale jeszcze państwu PiS-u za nie podziękuję.

View attachment 8626
Darski kiedyś podarł Biblię, to prostackie zachowanie i został uniewinniony. Taki to jego przekaz artystyczny. Ciekawe jaki byłby wyrok gdyby podarł Tore, , byłoby gites?
 

sergiusz

Member
45
67
A potem się sędziowie dziwią, że ludzie chcą poddać ich pełnej kontroli.

Lider Bayer Full nielegalnie rozpowszechniał film o Janie Pawle II.


Wszędzie ten żałosny feminizm
Wyzwolenie z biustonoszy ?

Gillian Anderson znana m.in. z "Z Archiwum X" wyznała na Instagramie :

„Pandemia mnie rozleniwiła, przestałam nosić staniki. Nie obchodzi mnie, czy moje piersi będą zwisać do pępka. Nigdy więcej nie założę stanika. To jest po prostu ku*ewsko niewygodne” – powiedziała podczas czatu na żywo.

 

kran

Well-Known Member
703
698
Gillian Anderson znana m.in. z "Z Archiwum X" wyznała na Instagramie :

„Pandemia mnie rozleniwiła, przestałam nosić staniki. Nie obchodzi mnie, czy moje piersi będą zwisać do pępka. Nigdy więcej nie założę stanika. To jest po prostu ku*ewsko niewygodne” – powiedziała podczas czatu na żywo.
A ile ona ma lat???Niech namówi jeszcze wszystkie holywoodzkie cnoty niewieście, jak są takie.
 

Blobfish

Well-Known Member
150
274
Odczuwam zażenownaie na widok tego jak łatrwo Kapitan Państwo zdobywa serca i umysły poddanych przy okazji tej awantury z emigrantami na granicy. Zatrzymał Inwazje Obcych, okazał moc i zdecydowanie. Nawet na grupach które miałem za w miarę wolnościowe wysyp memów w stylu:
sssssssssss.jpg
 
Do góry Bottom