Podziel się zażenowaniem

noniewiem

Active Member
185
249


SOŚNIERZ: ZWIERZĘTA NIE POWINNY MIEĆ PRAW, PONIEWAŻ NIE PŁACĄ PODATKÓW
21 września 2020
89220763_139443704052855_1887375758513758955_n_1.jpg

Dobromir Sośnierz (Konfederacja) wypowiedział się na temat praw zwierząt. Wszystko w kontekście zwierząt futerkowych.
Konfederacja należy do tej siły politycznej w Sejmie, która najostrzej krytykuje ustawę polityków PiS ws. zakazu hodowli zwierząt futerkowych, jak i ograniczającą ubój rytualny.
Konfederaci określają planowane zmiany w prawie - ustawa znajduję się w Senacie, a później trafi na biuro prezydenta Andrzeja Dudy - jako atak na polskie rolnictwo.
- Zwierzęta nie są obywatelami, nie są ludźmi. Nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy bronić zwierząt przeciwko ludziom. To odwrotnie, powinniśmy bronić ludzi przeciwko zwierzętom, albo przeciwko lewicy - mówił na antenie Polsat News Dobromir Sośnierz.
Do sieci trafiły medialne zbitki wypowiedzi polityka Konfederacji na temat zwierząt. Sośnierz mówi m.in. że zwierzęta nie mają praw, ponieważ nie płacą podatków czy że zwierzęta to tylko maszyny zrobione z mięsa.


Płody i dzieci też nie płacą, rozumiem że według sośnierza nie mają żadnych praw?

Na wykopie pięknie go zaorano:
Pomysł żeby tylko płacący podatki mieli prawa jest całkiem fajny jak dla mnie. Pamiętam że Korwin mówił że ci co w budżetówce pracują nie powinni mieć prawa głosować w wyborach
tylko mezczyzni placa podatki.jpg
 

mikioli

Well-Known Member
2 693
5 086
Pomysł żeby tylko płacący podatki mieli prawa jest całkiem fajny jak dla mnie. Pamiętam że Korwin mówił że ci co w budżetówce pracują nie powinni mieć prawa głosować w wyborach
View attachment 7537
oooo
1. Korwin ma tu rację. Ok państwo weszło w tyle dziedzin, że ludzie pracując w zawodach które istniały by na rynku działają teraz w państwowej strefie bo nie mają wyboru i ich trochę nad wyrost pozbawimy prawa głosu, ale może da to wszystkim do myślenia.
2. Zawsze tak było jak widać w statach, tyle że kobiety odrabiały to przydatnością społeczną w domu, czyli pracą niewynagradzaną i nieopodatkowaną. Tyle, że teraz nie mają dzieci, a nadal poza domem zarabiają mniej, pracują krócej, częściej na państwowym co czyni kobiety grupą do której idą transfery od mężczyzn. Znów Pan Janusz miał rację mówiąc że kobiety mają skłonność do socjalizmu... nic dziwnego bo się im on po prostu opłaca.

PS. Oczywiście uogólniam, więc niech wszyscy mężczyźni żyjący z państwa się nie cieszą, a kobiety tyrające na socjalizm niech nie czują zaatakowane :D
 
Ostatnia edycja:

The Silence

Well-Known Member
391
2 287
Nie widzę powodu, dla którego Dziambor miałby przeskakiwać do PiSu, chyba że obiecaliby mu jakąś naprawdę sowitą posadkę lub wysokie miejsca na listach. W innym wypadku to byłby koniec jego kariery politycznej a nie wiadomo nawet jak długo jeszcze PiS będzie rządził. W KORWiN jest wiceprezesem i rozpoznawalną osobistością, w PiSie byłby pionkiem jakich wielu.
 

Kuba

Well-Known Member
153
659
Jezu, i do tego ten koleś na bębnie - w slangu młodzieżowym to się chyba teraz nazywa "spermiarz". Dedykuję im cytat ze Stevena Pinkera: "Weterani rozmaitych komisji i komitetów mawiają, że iloraz inteligencji grupy jest równy ilorazowi inteligencji któregokolwiek z jej członków, podzielonemu przez liczbę osób w grupie [...]". A w ogóle jeżeli faktycznie nadciąga kryzys, jakiego świat do tej pory nie widział, to niedługo większość z tych "dziołch" będzie wystawać na rogu, oferując godzinny dostęp do swojego ciała za jedyne 10 zł. I tyle będzie po "walce o prawa kobiet".
 
Ostatnia edycja:

ukos

Active Member
181
183
1605626920088.png

Świerzyński (Bayer Full) o Kulcie : A kto by chciał ich płytę kupić? Kto pamięta taki zespół jak Kult, na litość boską?”

-- Ja się akurat obracam w zupełnie innym środowisku i towarzystwie i tego rodzaju muzyka tam nie jest w ogóle słuchana.
 
Do góry Bottom