Podziel się zażenowaniem

D

Deleted member 6564

Guest
berniesanders.PNG
socialis1.PNG
socialis2.PNG
Mam duże podejrzenia że to nie jest parodia ani trolling, tylko napisane przez jakąś małą socjalistkę. Nie dam linku, bo nie chcę żebyście mieli traumę przeze mnie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
D

Deleted member 6852

Guest
Kuba 3 lipca 2020 15:26 At 15:26
""Sami se pilnujcie z tęczowym posłem Wilkiem i tęczowym Rafałem. Konfederacja właśnie zdycha. Ale takie było chyba jej założenie. Rozwalić PiS, przywrócić PO do władzy.A potem znowu powstanie jakiś twór na zwłokach Konfy ale już dawno wtedy ludzie będą sami się organizować bez was."
 
D

Deleted member 6610

Guest
Użytkownik decyduje komu wolno pisać na forum?

"Czemu? Niebiałych, innowierców i nieheteronormatywnych też więcej potrzebujemy żeby było diversity? Mamy już kelsi która dostaje mnóstwo okejek za posiadanie cipy i niektórzy użytkownicy dookoła niej skaczą i się przymilają zamiast rozmawiać o ideach, polityce, ekonomii. Tego chcesz?"
@noniewiem
 

draq

Well-Known Member
198
275


SOŚNIERZ: ZWIERZĘTA NIE POWINNY MIEĆ PRAW, PONIEWAŻ NIE PŁACĄ PODATKÓW
21 września 2020
89220763_139443704052855_1887375758513758955_n_1.jpg

Dobromir Sośnierz (Konfederacja) wypowiedział się na temat praw zwierząt. Wszystko w kontekście zwierząt futerkowych.
Konfederacja należy do tej siły politycznej w Sejmie, która najostrzej krytykuje ustawę polityków PiS ws. zakazu hodowli zwierząt futerkowych, jak i ograniczającą ubój rytualny.
Konfederaci określają planowane zmiany w prawie - ustawa znajduję się w Senacie, a później trafi na biuro prezydenta Andrzeja Dudy - jako atak na polskie rolnictwo.
- Zwierzęta nie są obywatelami, nie są ludźmi. Nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy bronić zwierząt przeciwko ludziom. To odwrotnie, powinniśmy bronić ludzi przeciwko zwierzętom, albo przeciwko lewicy - mówił na antenie Polsat News Dobromir Sośnierz.
Do sieci trafiły medialne zbitki wypowiedzi polityka Konfederacji na temat zwierząt. Sośnierz mówi m.in. że zwierzęta nie mają praw, ponieważ nie płacą podatków czy że zwierzęta to tylko maszyny zrobione z mięsa.


Płody i dzieci też nie płacą, rozumiem że według sośnierza nie mają żadnych praw?

Na wykopie pięknie go zaorano:

Wypowiedź jest kuriozalna i wymaga wyśmiania

Ale nie dlatego że nie zgadzam się z Sośnierzem co do praw zwierząt. Ale dlatego że konfederata-wolnościowiec wyprowadza PRAWA jednostki (w tym wypadku zwierzęcia) z faktu realizowania obowiązku podatkowego na rzecz państwa.

Przecież konserwatyście-zwolennikowi rynku taka argumentacja nie powinna nawet w najgłębszych zakamarkach umysłu się pojawić.
Trudno bowiem sobie wyobrazić bardziej totalitarne, faszystowskie źródło praw (faszystowskie w klasycznym rozumieniu tego słowa).

Można spróbować zatem wyprowadzić "prawa jednostki" nie tyle z podatków (bo te są złem), ale z produktywności (bo tą wolnościowcy lubią). To tutaj paradoksalnie może się okazać że taka norka ma dodatnią produktywność (co jak co futro ma wartość), w przeciwieństwie do egzystencji takiego posła...
 
D

Deleted member 7005

Guest
Problem z kapitalizmem polega nie tylko na tym, że ufundowano go na społecznej niesprawiedliwości. Na ten „grzech pierworodny” można by jeszcze (choć z odrazą) przymknąć oko. Można by to zrobić, gdyby kapitalizm był przynajmniej funkcjonalny albo stabilny, ale tak niestety nie jest.

/.../

Problem tylko w tym, że jeśli pozwolimy mu działać wedle jego naturalnej, wolnorynkowej logiki, to niechybnie zamieni się w potwora.

/.../
W kapitalizmie nie ma nic dobrowolnego – jest w nim tylko ekonomiczny przymus pracy dla ogromnej większości ludności świata, czyli dla tych, którzy nie są właścicielami kapitału.

" Wyzysk- kłamstwo-nierownosc-krwiozerczosc-upokarzanie biednych i wysysanie znich jak pijawki ,zerowanie na nich jak pasożyty-, To z grubsza wyliczone cechy kapitalizmu ,ustroju gorszego jak napisano od niewolnictwa i feudalizmu . "
 

draq

Well-Known Member
198
275
z26333350IH,USA--Postrzelono-dwoch-policjantow-w-czasie-protes.jpg


Wyjaśni mi ktoś ten fenomen lewackich kobiet dla których owłosione pachy są sexy?
Bo ja za chiny tego nie jestem w stanie zrozumieć.
Rzyg i trauma jak się na to patrzy.
 

Zbyszek_Z

Well-Known Member
1 021
2 463
Nie wiem jakie kto ma fetysze, ale sądzę, że kobieta powyżej jest atrakcyjna (przynajmniej na zdjęciach) pomimo pach, a nie dzięki nim. Można się szpecić na wiele sposobów i jako całokształt wyglądać przyzwoicie, ale nie oznacza to jeszcze, że np. obcinanie się na łyso jest sexy.

A co do pytania, to chyba nie ma być ładne, tylko być wyrazem sprzeciwu względem kanonów piękna, kultury, patriarchalizmu i wszystkiego czego dana osoba sobie wymyśli. Przy okazji, to bardzo łatwa forma buntu, bo wymaga jedynie lenistwa.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 982
15 145
Ale dla niektórych właśnie może być sexy, bo ma te włosy. Ta laska akurat na tym opiera swoją atrakcyjność w swojej profesji (jest sexworkerką) - występuje też w wersji ogolonej, ale zdaje się ma większe wzięcie w wariancie hairy.
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
z26333350IH,USA--Postrzelono-dwoch-policjantow-w-czasie-protes.jpg


Wyjaśni mi ktoś ten fenomen lewackich kobiet dla których owłosione pachy są sexy?
Bo ja za chiny tego nie jestem w stanie zrozumieć.
Rzyg i trauma jak się na to patrzy.
Chcę tylko zwrócić uwagę, że ona tutaj ich nie eksponuje tylko podnosi jakiś znaczek. Dlatego nie rozumiem czepiania się w tym kontekście.
 
Do góry Bottom