Podziel się zażenowaniem

A

Antoni Wiech

Guest
Jakieś w dupę jebane puste dzbany z Sosnowca napadły na Chinkę i krzyczeli na nią: "Koronawirus China!"

Zastanawia mnie to, skąd się takie puste dzbany biorą?
Kto i jak te puste dzbany stymuluje?
Bo nie wierzę, że one to ot tak, same z siebie.
Przecież jak to mówili kiedyś skini "tu nie chodzi o faszyzm.. tu chodzi o to żeby komuś dać w ryja". Jakiś pojeb znalazł powód na czasie to się dojebał. W innej sytuacji znalazłby inny powód, chociażby "czemu się kurwa na mnie patrzysz?".
 
D

Deleted member 6852

Guest
Agata MaksymilianaToday at 2:26 PM
Polacy to jednak pojebany naród, jestem w Auchan i są T Ł U M Y ! ! !
Koszyki wypchane po brzegi
Półki sklepów puste
Ja pierdole...
______
CiekToday at 3:37 PM
Starasz się ustalić czemu ci się ruchać nie chce?

MaksymilianaToday at 3:38 PM
Ginekolog prosił aby zbadać poziom hormonów bo od listopada nie miałam okresu

______

MaksymilianaYesterday at 10:53 PM
Jakby jej nie było
To chuj mu w dupe i bym sprzedała
byle by spadał mi z oczu
ale ona stała
@mikioli Dosłownie wybuchł
Menadzerka podeszła, powiedziała moje imie no i się zaczęło


mikioliYesterday at 10:55 PM
W sumie cię uratował
@Maksymiliana Mogła byś w Auschwitz pracować


MaksymilianaYesterday at 10:56 PM
Jako kto niby w tym Auschwitz


mikioliYesterday at 11:01 PM
@Maksymiliana Jako służba pomocnicza
Jesteś z tych ludzi co niby nie ale jakby kazali to by zabiła...

Potem by było wykonywałam tylko rozkazy
Nie chce się wierzyć, że teksty kobiety ....
....
 
D

Deleted member 6852

Guest
Problem z kapitalizmem polega nie tylko na tym, że ufundowano go na społecznej niesprawiedliwości. Na ten „grzech pierworodny” można by jeszcze (choć z odrazą) przymknąć oko. Można by to zrobić, gdyby kapitalizm był przynajmniej funkcjonalny albo stabilny, ale tak niestety nie jest.

/.../

Problem tylko w tym, że jeśli pozwolimy mu działać wedle jego naturalnej, wolnorynkowej logiki, to niechybnie zamieni się w potwora.

/.../
W kapitalizmie nie ma nic dobrowolnego – jest w nim tylko ekonomiczny przymus pracy dla ogromnej większości ludności świata, czyli dla tych, którzy nie są właścicielami kapitału.

 
D

Deleted member 6852

Guest
Kapitalizm jest zbudowany na złudzeniach, marzeniach, łzach i wyzysku, tych którzy w niego zawierzyli. Jest to system, który nierównowagę społeczną ma wpisaną w wewnętrzną mechanikę swojego funkcjonowania. Przede wszystkim gwarantuje zachowanie i zakonserwowanie stanu istniejącego. Bogaci w kapitalizmie stają się jeszcze bogatsi, ponieważ mają korzyści z posiadanego kapitału, a system im gwarantuje nie tylko ochronę i możliwość posiadania własności, ale przede wszystkim dba o to, żeby mogli pomnażać, to co posiadają. Sprzyjają temu m.in. takie pomysły jak podatek liniowy i innego rodzaju sposoby, przerzucania kosztów utrzymania państwa z całości społeczeństwa na biedną większość. W ten sposób kapitaliści są prawdziwymi beneficjentami systemu, albowiem w stosunku do „udziału w konsumowaniu tortu”, niewiele dokładają się do kosztów jego wytworzenia.

/...../

Niestety nie ma możliwości w żaden sposób spowodować, żeby kapitalizm był mniej krwiożerczy, albowiem wyzysk człowieka przez człowieka, jest po prostu jednym z elementów kontroli, na której się cała kapitalistyczna piramida opiera. Przemoc to druga twarz kapitalizmu, przy czym ma ona kilka masek. Dla tych, co mają ssanie w żołądku – wystarczy czasami rzucić kilka groszy, które w przyszłości się im wiele razy odbierze, jednakże przez czas potrzebny do umocnienia władzy systemu nad masami – establishment ma to, co jest mu potrzebne – władzę polityczną.


 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 054

Jedyna rzecz, która mnie zażenowała to komentarze pod filmikiem. Widzę, że temat rasy staje się coraz większym tabu w internecie. Ale o ile wcześniej było to sprawką zlewaczałej chmary rasistów to teraz przyłączyła się do nich sprawaczała chmara rasistów.
Jak dla mnie normalna dziewczyna, może nieświadoma wojny ideologicznej jaka toczy się w internecie. Zrobiła sobie test DNA i nie wyszło nic ciekawego. Ot, pochodzi stąd gdzie teraz mieszka. Nie pojawiło się w wynikach nic interesującego, co by mozna poddawać dalszej analizie czy rozważaniom. I tyle. W żadnym momencie nie odczułem, żeby była w jakiś sposób zażenowana swoim pochodzeniem, czy żeby przyjmowała postawę przepraszającą za swoją "białość". Może coś przeoczyłem?
 
D

Deleted member 6610

Guest
Protest przedsiębiorców.

Komentarze :

~Tomek- 22 min temu
Przedsiębiorcy mają się dobrze!!! ja mieszkam w 40 tyś. mieście na południu Polski i nie słyszałem aby jakakolwiek firma u nas upadła, dalej wożą się wypasionymi mercedesami czy audicami. A tanajno to kolejna wsza jak palikot czy petru to mąciciel który wykorzystuje obecne czasy.

~poll- 5 min temu
Każdemu bez maseczki 30 000 kary bez wyjątku .Może wtedy znajdą pieniądze na utrzymanie firm .

~WOLNA EUROPA- 10 min temu

Ja zrobiłbym z tymi oszołomami porządek . . . Tylko wywieźć ich do lasu odległego 50 km . , spałować i w nocy puścić wolno - tak robiła MO w latach komuny . Dlatego za komuny milicja miała " respekt " . .

~Robert- 24 min temu

Miałem Konfederację za mądrzejszych ludzi ale to zadymiarze jak KODowcy
 
D

Deleted member 6852

Guest
Skąd wiesz, że ciężko i w nieciekawej?
Niech ci nie będzie szkoda. Może utrzymywanie partnerki sprawia im przyjemność. Stać ich na ten luksus. Ich wybór. I mają do tego prawo.
Ja też bym nie chciał żeby moja pracowała, ale
nic nie mogę zrobić.Chce i pracuje.Udało mi się tylko
przekonać ją do tego jak dzieciaki były małe
tzn. nie pracowała wtedy i poszła do pracy
dopiero jak starszy chodził do piątej klasy
a młodszy to trzeciej klasy podstawówki.
 

The Silence

Well-Known Member
429
2 591
waF5Ys1.jpg
 
D

Deleted member 6852

Guest
~Robert- 24 min temu

Miałem Konfederację za mądrzejszych ludzi ale to zadymiarze jak KODowcy

WOLNA EUROPA- 10 min temu

Ja zrobiłbym z tymi oszołomami porządek . . . Tylko wywieźć ich do lasu odległego 50 km . , spałować i w nocy puścić wolno - tak robiła MO w latach komuny . Dlatego za komuny milicja miała " respekt " . .
Co za idiota to napisał?
 
Do góry Bottom