Podziel się zażenowaniem

Jaranek

Made in heaven - inspired in Hell
2 272
7 762
Dalej. Rola wchodzi w pochód gender-sodomitów, by przeprowadzać wywiady. Nawija do kamery w stylu, że prowadzi transmisję z pochodu zboczków (dokładniej używał innych słów jak "prowokatorzy" itp...). W pewnym momencie zostaje przez organizatorów kulturalnie wyproszony z pochodu. I w tym momencie Rola podnosi raban pierdoląc o prawie prasowym, o swej legitymacji prasowe i o "konstytucyjnej wolności słowa". KON-STY-TUC-JA! KON-STY-TUC-JA! KON-STY-TUC-JA! - znamy to no nie?
Kurwa.Wejdzie taki do czyjegoś domu, zagląda do kibla, krytykuje i nie da się wyprosić, bo on "Jaśnie Kurwa Pan Dziennikarz", ma legitymację prasową i jest "konstytucyjna wolność słowa".
Kulturę to pokazali gender-sodomici, a prawactwo pokazało buractwo i chamstwo.
Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że także uważam Rolę za prymitywnego propagandzistę i buca.
Natomiast co do reszty to chyba nie doszedłeś do siebie po weekendzie.
Niezależnie do naszego stosunku do typka to pojawił się tam jednak jako dziennikarz. Nie wbił nikomu na chatę jak to przedstawiasz tylko na zgromadzenie odbywające się w miejscu publicznym i ogólnodostępne. Ma prawo zadawać pytania uczestnikom i nie musi udawać, że popiera poglądy pytanych. Po drugie - kwestia nakazania opuszczenia zgromadzenia jest uregulowana przepisami. Przewodniczący może nakazać opuszczenie zgromadzenia osobie która swoim zachowaniem narusza przepisy ustawy albo uniemożliwia lub usiłuje udaremnić zgromadzenie. Nie może być tak, ze tęczowy kapitan każe Ci wypierdalać bo np. denerwują go Twoje internetowe wywody o młodych cipach. A tak było w tym przypadku - tęczowy kapitan wyraźnie stwierdził, ze Rola dla niego nie jest dziennikarzem i go wyjebał. Po trzecie w przypadku niepodporządkowania się żądaniu przewodniczący zgromadzenia zwraca się o pomoc do Policji lub straży gminnej (miejskiej) a nie do jakichś osiłków.

kr2y510

konfederata targowicki
12 139
20 417
Ma prawo zadawać pytania uczestnikom i nie musi udawać, że popiera poglądy pytanych.
Tak.
Ale jak ktoś wchodzi do domu wariatów i do kamery mówi -"nadaję z domu wariatów, wokół mnie sami wariaci... zaraz zagadam do jednego z nich", to wariaci mogą być poirytowani lub wkurwieni.

Nie wbił nikomu na chatę jak to przedstawiasz tylko na zgromadzenie odbywające się w miejscu publicznym i ogólnodostępne.
W miejscu publicznym, ale samo zgromadzenie już nie musi być ogólnodostępne.

Po drugie - kwestia nakazania opuszczenia zgromadzenia jest uregulowana przepisami.
Oczywiście.
Wystarczy że osoba odpowiedzialna za zgromadzenie nakaże dowolnemu osobnikowi je opuścić (bo ma takie widzimisię), to ten musi się dostosować.
Powód - ustawowy nakaz.
Takie jest prawo.

Jaranek

Made in heaven - inspired in Hell
2 272
7 762
Wystarczy że osoba odpowiedzialna za zgromadzenie nakaże dowolnemu osobnikowi je opuścić (bo ma takie widzimisię), to ten musi się dostosować.
Powód - ustawowy nakaz.
Takie jest prawo.
Owszem ale zauważ, że ustawa o zgromadzeniach ( art. 19 ust 5 ) wskazuje na konkretne powody wykluczenia delikwenta ze zgromadzenia: musi naruszać przepisy ustawy albo uniemożliwiać lub usiłować udaremnić zgromadzenie. Koniec. Więc nie rozumiem zachwytu nad gościem który wyjebał dziennikarza na tej podstawie, że go nie szanuje jako dziennikarza. Inna sprawa, że ten imbecyl Rola tak po cichu to pewnie był zachwycony tym, że go usunęli bo przynajmniej wyszedł na moralnego zwycięzcę

Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 139
20 417
Owszem ale zauważ, że ustawa o zgromadzeniach ( art. 19 ust 5 ) wskazuje na konkretne powody wykluczenia delikwenta ze zgromadzenia: musi ....
Wystarczy potencjalne zagrożenie - czyli w praktyce widzimisię organizatora.
Takie jest prawo, tak jest interpretowane przez policje i sądy. Ja na to nic nie poradzę.
To dotyczy wszystkich zgłoszonych zgromadzeń.
Rola powinien znać prawo i się podporządkować, a nie fikać "KON-STY-TUC-JA", "wolność słowa", legitymacja prasowa...

workingclass

Well-Known Member
1 804
2 844
Libertarianizm na tapecie.
Flaga Gadstena na manifie LGBT i smarują nas w niezależnych mediach.
Słaby ten koleś, sprowadził libertarianizm do libertynizmu, komunizmu, kolektywizmu, róbta co chceta, przykład z antynatalizmem, kobietami które nie bedą chciały mieć dzieci i nie będzie mozna ich zmusić to społeczeństwo wymrze, hehe.
Dla mnie to wyraźna nagonka prawackich przypałów.

kr2y510

konfederata targowicki
12 139
20 417
Słaby ten koleś, sprowadził libertarianizm do...
Ano słaby.
Najlepiej jak się posłucha o jego poglądach. Wpierw był tu, potem poszedł tam, potem tam... I nic nie wynikało z jego przemyśleń, kierował się nie wiadomo czym. Albo wiadomo - emocjami.
To tak samo jakby przeszedł z płaskoziemców, do okrągłoziemców, a na koniec dołączył do jedynie słusznych wklęsłoziemców. ;)
No tak. Ale napisał książkę o komuchach. Czyli z automatu autorytet.

Dla mnie to wyraźna nagonka prawackich przypałów.
Oczywiście.

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
7 393
19 205
Libertarianizm na tapecie.
Flaga Gadstena na manifie LGBT i smarują nas w niezależnych mediach.
Pożyteczni idioci z flagą Gadsena na homoparadzie to jedno, ale ten cały Młot to również niezły młot, ciężko kapujący niuanse.

Teraz też by mógł opowiadać historię o korzeniach znaczeniowych liberalizmu i zarzekać się, że ten dzisiejszy nie jest prawdziwy, bo w XIX wieku mianem liberałów określało się zupełnie kogoś innego. To jest raczej kpina i teraz wytłumaczcie gościowi, że nazwy z czasem zmieniają odniesienia, ludzie sobie je odbierają i tak jak lewica ukradła liberalizm, tak prawicowi libertarianie ukradli historycznym lewakom libertarianizm.

Dlaczego Rothbard wybrał taką nazwę w latach '60 dla swoich idei? Najprawdopodobniej dlatego, że przestała być używana, z niczym się już ludziom nie kojarzyła i można było ją ponownie zasiedzieć.

Może wytłumaczmy zawczasu Zgierskiemu, że zamek warowny nie ma zbyt wiele wspólnego z zamkiem błyskawicznym.

Ostatnia edycja:

sabat

Well-Known Member
612
1 375
https://libertarianizm.net/threads/polska-psiarnia-to-zenada-i-smiech-na-sali.5393/page-12#post-249085

' Ja bym takiego cwaniaczka z brodą najpierw potraktowała gazem, a potem rozwaliła czachę pałką za takie odzywki do funkcjonariusza policji. Policjant w czasie kontroli może wydawać polecenia osobie, a osoba musi je wykonać!'

' Broń nie jest potrzebna, to nie dziki zachód! Policja jest od bezpieczeństwa.A w przypadku Policji mam pewność że mnie nie zastrzelą.'
autorem jest @Maksymiliana

sabat

Well-Known Member
612
1 375
Zmiany to są u tych co wlasnego zdania nie mają i kierują się tym co inni im powiedzą bo chcą im się podlizać

sabat

Well-Known Member
612
1 375
Margaret planuje dokonanie aktu apostazji.
Piosenkarka nie ukrywała, że podjęła decyzję o oficjalnym pożegnaniu z Kościołem.
– Dlatego planuję w najbliższym czasie dokonać apostazji – podkreśliła.
Wokalistka nie ukrywała również, że w najbliższym czasie nie planuje mieć dzieci.

– Regularnie byłam przymuszana do chodzenia do kościoła i co tydzień spowiadałam się z masturbacji – przyznała
– W Polsce dalej wymaga się od kobiet, aby rodziły dzieci. A ja nie wiem. Wydaje mi się, że byłabym złą matką.
https://natemat.pl/281687,margaret-spowiadala-sie-z-masturbacji-teraz-chce-wystapic-z-kosciola

Jakby się nie odzywała to by człowiek nie wiedział jaka z niej głupia dziewuszyna bo kogo obchodzi czy ona wierząca jest i do jakiego kościoła należy i czy się masturbowała???

• Like
Reactions: wah

The Silence

Well-Known Member
333
1 831
Margaret planuje dokonanie aktu apostazji.
Piosenkarka nie ukrywała, że podjęła decyzję o oficjalnym pożegnaniu z Kościołem.
– Dlatego planuję w najbliższym czasie dokonać apostazji – podkreśliła.
Wokalistka nie ukrywała również, że w najbliższym czasie nie planuje mieć dzieci.

– Regularnie byłam przymuszana do chodzenia do kościoła i co tydzień spowiadałam się z masturbacji – przyznała
– W Polsce dalej wymaga się od kobiet, aby rodziły dzieci. A ja nie wiem. Wydaje mi się, że byłabym złą matką.
https://natemat.pl/281687,margaret-spowiadala-sie-z-masturbacji-teraz-chce-wystapic-z-kosciola

Jakby się nie odzywała to by człowiek nie wiedział jaka z niej głupia dziewuszyna bo kogo obchodzi czy ona wierząca jest i do jakiego kościoła należy i czy się masturbowała???
Przynajmniej nie zamierza się rozmnażać, więc dobre i tyle...

Maksymiliana

Everyday Hero
210
107
Dla mnie to medialna wydmuszka, działająca pod publikę, ostatnio zrobiło się to popularne i widać efekty. Ja NIGDY wcześniej nie słyszałam o czymś takim. Każdy chce być na ustach gazet, że KOLEJNA ZNANA OSOBA WYPISAŁA SIĘ Z KOŚCIOŁA, woo!

Kogo obchodzi że się masturbowała....
Wg mnie, kościół przekazuje jakieś minimalne wartości moralne.

Skoro nie zamierza mieć dzieci - to i dobrze, jednego mniej na ziemi.
Ja np. nie mam problemu, że będę rodzić dzieci.

Ostatnia edycja:
Do góry Bottom