Podziel się zażenowaniem

D

Deleted member 6431

Guest
Góra i niżej naturalne czy sztuczne?

8314f96c62703dbac5645aab9688ba11.jpg
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Takie wynalazki tylko w Rosji! Rakieta zasilana alkoholem dla kosmicznych turystów
https://nczas.com/2019/03/07/takie-...ana-alkoholem-dla-kosmicznych-turystow-video/

OK, przez chwilę byłem naiwny i myślałem, że to jakiś nietoksyczny alkohol i turysta w ramach poczęstunku tankuje razem z rakietą :). Taka ciekawostka. Niestety okazało się prostak piszący notkę naprawdę pierwszy raz słyszał o alkoholu jako paliwie dla silnika rakietowego i uznał to za świetny powód do beki. To jest beka na poziomie nastolatka z rodziny patologicznej rżącego z byle gry słów, bo odpowiednio prostego umysłu wszystko może być śmieszne. Np. ktoś powie "analiza", a nastolatek rży:
ha ha ha. ANAL iza. Czaicie kurwa? ANAL! Ha ha.
Niemowlaki na przykład śmieją się gdy im pomachać grzechotką.
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Takie wynalazki tylko w Rosji! Rakieta zasilana alkoholem dla kosmicznych turystów
https://nczas.com/2019/03/07/takie-...ana-alkoholem-dla-kosmicznych-turystow-video/

OK, przez chwilę byłem naiwny i myślałem, że to jakiś nietoksyczny alkohol i turysta w ramach poczęstunku tankuje razem z rakietą :). Taka ciekawostka. Niestety okazało się prostak piszący notkę naprawdę pierwszy raz słyszał o alkoholu jako paliwie dla silnika rakietowego i uznał to za świetny powód do beki. To jest beka na poziomie nastolatka z rodziny patologicznej rżącego z byle gry słów, bo odpowiednio prostego umysłu wszystko może być śmieszne. Np. ktoś powie "analiza", a nastolatek rży:
ha ha ha. ANAL iza. Czaicie kurwa? ANAL! Ha ha.
Niemowlaki na przykład śmieją się gdy im pomachać grzechotką.
Grzechotki są śmieszne.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Czego nauczyli mnie najlepsi przedsiębiorcy świata? Rafael Badziag


Przyznam, że nie obejrzałem całości i może tam są błyskotliwe miejsca, ale ten film zalatuje mocno kołczem czyli pozytywnym idiotą. Kołcze to taki temat jak sprzedawcy garnków po 7000zł. Ciężko się tego słucha.
 
D

Deleted member 6431

Guest
Jak zwykle nie mogło się obejść bez wzmianki o sraniu
I to jeszcze o tym sraniu do ryja pisze przy włączonym capsloku! Ja rozumiem że może lubi może praktykuje i w ten sposób poszerza swoje seksualne doznania ale dlaczego wybrał to forum na takie wyznania bo ja tu nie widzę ludzi coby mieli takie upodobania a nawet jak są i mają to o tym nie piszą to może prywatnie niech o tym pisze a nie na forum bo rzyg jest na widok takich szczególnych upodobań.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Przeważnie unikam kawałków Sabatona gdzie jest coś o Polakach z powodu komentarzy takich jak ten:

"Polish, fighting islam before it was mainstream."

Pod tymi filmikami przeważnie komentują polaczki i częstują polonocentryczną dumą podszytą murzyńskimi kompleksami. Warto zapytać tych ludzi czy ich zdaniem Karol Młot był za mało mainstreamowy. A może za mało mainstreamowa była rekonkwista Hiszpanii, krucjaty, Wład Palownik, opór Serbów, Greków...? Propaganda "przedmurza" weszła jak widać mocno.

 
D

Deleted member 5360

Guest
"Chrzest jest aktem czarnej magii, ponieważ jest zablokowane centrum świadomości dziecka w postaci krzyżyka na czole" - mówi mistrz Pieczyński, guru inteligencji warszawskiej. Aż się chce zacytować Gilberta Keitha Chestertona: "Kto nie wierzy w Boga, uwierzy we wszystko":

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 410
4 438
I to jeszcze o tym sraniu do ryja pisze przy włączonym capsloku! Ja rozumiem że może lubi może praktykuje i w ten sposób poszerza swoje seksualne doznania ale dlaczego wybrał to forum na takie wyznania bo ja tu nie widzę ludzi coby mieli takie upodobania a nawet jak są i mają to o tym nie piszą to może prywatnie niech o tym pisze a nie na forum bo rzyg jest na widok takich szczególnych upodobań.
Ciszy mnie, że pozostały jeszcze zdrowe jednostki, które wiedzą, jak ohydną dewiacją jest koprofilia i że niewypaczony popęd seksualny powinno się realizować tylko i wyłącznie przez rzyganie do dupy.
 
D

Deleted member 6492

Guest
"Chrzest jest aktem czarnej magii, ponieważ jest zablokowane centrum świadomości dziecka w postaci krzyżyka na czole" - mówi mistrz Pieczyński, guru inteligencji warszawskiej. Aż się chce zacytować Gilberta Keitha Chestertona: "Kto nie wierzy w Boga, uwierzy we wszystko":




Skąd u Ciebie pewność, że Pieczyński nie ma racji, że chrzest jest aktem czarnej magii?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom