Podziel się zażenowaniem

Zbyszek_Z

Well-Known Member
964
2 178
"Jeśli podczas Halloween będziesz rysował sobie na twarzy blizny - pomyśl dwa razy. Zastanów się, jak bardzo możesz zranić tych, którzy naprawdę mają zdeformowane twarze. Zastanów się, co by się stało gdybyś stanął z taką osobą oko w oko podczas tego Halloween? Pomyśl jak ty czułbyś się na jej miejscu. Jesteśmy tacy sami jak wy"

https://www.o2.pl/artykul/pomyslcie-dwa-razy-zanim-zrobicie-to-na-halloween-poruszajacy-apel-14-latka-6310791071012481a

Idąc tym tropem, nie powinno się udawać wampira, bo są ludzie bladzi, quasimodo, bo są garbaci, cyklopa, bo są jednoczoni, troglodyty z herosów, bo są ślepi itd.

Za indian, azjatów czy czarnych też nie można, bo rasizm.

Jakie są politycznie poprawne stroje na halloween?

Claude mOnet

Well-Known Member
913
1 569
"Jeśli podczas Halloween będziesz rysował sobie na twarzy blizny - pomyśl dwa razy. Zastanów się, jak bardzo możesz zranić tych, którzy naprawdę mają zdeformowane twarze. Zastanów się, co by się stało gdybyś stanął z taką osobą oko w oko podczas tego Halloween? Pomyśl jak ty czułbyś się na jej miejscu. Jesteśmy tacy sami jak wy"

https://www.o2.pl/artykul/pomyslcie-dwa-razy-zanim-zrobicie-to-na-halloween-poruszajacy-apel-14-latka-6310791071012481a

Idąc tym tropem, nie powinno się udawać wampira, bo są ludzie bladzi, quasimodo, bo są garbaci, cyklopa, bo są jednoczoni, troglodyty z herosów, bo są ślepi itd.

Za indian, azjatów czy czarnych też nie można, bo rasizm.

Jakie są politycznie poprawne stroje na halloween?
Z humorystycznym podsumowaniem idiotyzmu polit-poprawności i auto-cenzury kojarzy mi się ten oto klipik, który jeszcze widziałem w latach 90-tych, pomimo to genialny i dziś, w 100% oddaje co i ja o tym myślę i co trzeba zrobić ze zwolennikami polit-poprawności (w latach 90-tych wiedzielibyśmy co z nimi robić, dziś nam libnetowy Krzyś pokazał jak zwyciężać mamy!):
tutaj pełny fragment...

Ostatnia edycja:

wah

Well-Known Member
981
4 246
Zostaną pozwane?
„Nie wystarczy tego wyśmiać. To trzeba zbojkotować,a potem ukarać. I to surowo! Media pozwoliły na zaistnienie takiemu zjawisku jak siostry G, teraz się dziwią, że można coś takiego popełnić jak żenujące odśpiewanie polskiego hymnu (wciągając w to jeszcze Prezydenta) w pseudo seksownych pozach i minach... to niech teraz te same media odpowiednio Panie publicznie ustawią, zlikwidują i opiszą. Mam nadzieję, że są w tym kraju ludzie, którzy widzą ten poziom żenady i potrafią powiedzieć... nie kupuje, nie toleruje, trzeba coś takiego tępić!” – napisała ostro.

„Odezwali się do mnie prawnicy z różnych stron, instytucje – pracują już oni nad prawnym aspektem sprawy i każdy, pro bono w imię zasad i poszanowania pewnych symboli i okoliczności, chce coś z tym zrobić. Milczenie i brak reakcji to ciche przyzwolenie.Ten, kto odezwie się pierwszy i powie stanowcze NIE, zawsze oberwie. Dla dobra sprawy – świadomie się z tym zmierzę!” – napisała Hyży.
Więcej: https://www.radiozet.pl/Rozrywka/Plotki/Agnieszka-Hyzy-ostro-o-siostrach-Godlewskich.-Zostana-pozwane

Pierwszy raz czytam, że jest prezenterka A. Hyży /gdzie?/
Wpisuje w wyszukiwarkę i pojawiało się fajne zdjęcie;) - Agnieszka Hyży z przyjaciółką na wakacjach:

Doman

Well-Known Member
1 221
3 875

Rola już się kompletnie pogubił w doborze gości. Ja akurat nie mam takiego podejścia jak zwolennicy Karonia i nie przeszkadza mi granie na giełdzie, inwestowanie, nieruchy itd. Brzydko jest jednak wmawiać, że to proste, że spoko można dojść do milionów od zera. To są takie same teksty jak przy wciskaniu garnków za 5000zł. W tym materiale chodzi mi jednak bardziej o wątek totalnej żenady :) niż piętnowanie typa. On i tak już został srogo napiętnowany przez widownię. Wygląda jak standupowiec robiący wśród grobowej ciszy pauzę na śmiech i oklaski.

Mi akurat forma wypowiedzi Domana bardzo się podoba. Zawsze dobrze mi się czyta niezależnie od tego czy akurat pisze o żydowskim spisku czy o spisku żydowskim.
A mi przeważnie nie. Jak widzę swoje stare posty, to bym je najchętniej przeredagował a autorowi zalecił przed pisaniem meliskę. Ludzie nie lubią nawiedzonych smutasów. Ludzie lubią liderów z charyzmą, ludzi sukcesu, pewnych siebie samców alfa.

przy okazji ż-spisków to takie coś znalazłem, z podaniem tego jako źródła.

jeśli to prawda (a nie jakiś żart z fake stroną), to gruba sprawa. Tam są zalecenia co robić z antysemitami, jaki % PKB przeznaczać na walkę z antysemityzmem, apele by zakładano instytuty do walki z antysemityzmem itd. Żydzizm planetarny i totalitarny.

Do góry Bottom