1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Podziel się zażenowaniem

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez nowy.świt, 5 Kwiecień 2013.

1. Hanki

Hanki Secessionist

Polubienia:
    3 286
    No more:

2. Staszek Alcatraz

Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

Polubienia:
    6 895
  3. Zbyszek_Z

Zbyszek_Z Well-Known Member

Polubienia:
    2 092
    "Jeśli podczas Halloween będziesz rysował sobie na twarzy blizny - pomyśl dwa razy. Zastanów się, jak bardzo możesz zranić tych, którzy naprawdę mają zdeformowane twarze. Zastanów się, co by się stało gdybyś stanął z taką osobą oko w oko podczas tego Halloween? Pomyśl jak ty czułbyś się na jej miejscu. Jesteśmy tacy sami jak wy"

https://www.o2.pl/artykul/pomyslcie...n-poruszajacy-apel-14-latka-6310791071012481a

Idąc tym tropem, nie powinno się udawać wampira, bo są ludzie bladzi, quasimodo, bo są garbaci, cyklopa, bo są jednoczoni, troglodyty z herosów, bo są ślepi itd.

Za indian, azjatów czy czarnych też nie można, bo rasizm.

Jakie są politycznie poprawne stroje na halloween?

4. Claude mOnet

Claude mOnet Well-Known Member

Polubienia:
    1 384
    Z humorystycznym podsumowaniem idiotyzmu polit-poprawności i auto-cenzury kojarzy mi się ten oto klipik, który jeszcze widziałem w latach 90-tych, pomimo to genialny i dziś, w 100% oddaje co i ja o tym myślę i co trzeba zrobić ze zwolennikami polit-poprawności (w latach 90-tych wiedzielibyśmy co z nimi robić, dziś nam libnetowy Krzyś pokazał jak zwyciężać mamy!):

tutaj pełny fragment...

Ostatnia edycja: 28 Październik 2018
    snajper, wah i pawlis lubią to.
  5. The Silence

The Silence Well-Known Member

Polubienia:
    1 645
    Meanwhile in California...

6. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

Polubienia:
    7 513
  7. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    17 592
    Pojechały starym tekstem, hipsterki... ;)

Eli-minator lubi to.
  8. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    3 083
    Zostaną pozwane?
    „Nie wystarczy tego wyśmiać. To trzeba zbojkotować,a potem ukarać. I to surowo! Media pozwoliły na zaistnienie takiemu zjawisku jak siostry G, teraz się dziwią, że można coś takiego popełnić jak żenujące odśpiewanie polskiego hymnu (wciągając w to jeszcze Prezydenta) w pseudo seksownych pozach i minach... to niech teraz te same media odpowiednio Panie publicznie ustawią, zlikwidują i opiszą. Mam nadzieję, że są w tym kraju ludzie, którzy widzą ten poziom żenady i potrafią powiedzieć... nie kupuje, nie toleruje, trzeba coś takiego tępić!” – napisała ostro.

„Odezwali się do mnie prawnicy z różnych stron, instytucje – pracują już oni nad prawnym aspektem sprawy i każdy, pro bono w imię zasad i poszanowania pewnych symboli i okoliczności, chce coś z tym zrobić. Milczenie i brak reakcji to ciche przyzwolenie.Ten, kto odezwie się pierwszy i powie stanowcze NIE, zawsze oberwie. Dla dobra sprawy – świadomie się z tym zmierzę!” – napisała Hyży.
    Więcej: https://www.radiozet.pl/Rozrywka/Pl...stro-o-siostrach-Godlewskich.-Zostana-pozwane

Pierwszy raz czytam, że jest prezenterka A. Hyży /gdzie?/
    Wpisuje w wyszukiwarkę i pojawiało się fajne zdjęcie;) - Agnieszka Hyży z przyjaciółką na wakacjach:

9. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 388
    Do dziś myślałem że "safe space" to raczej metafora.
    46108115_2110942528964495_4868409442208579584_n.jpg

10. pawlis

pawlis Samotny wilk

Polubienia:
    7 184
    snajper i Staszek Alcatraz lubią to.
  11. Staszek Alcatraz

Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

Polubienia:
    6 895
    Niektóre kobiety nie powinny mieć dzieci.

12. pawlis

pawlis Samotny wilk

Polubienia:
    7 184
  13. snajper

snajper Well-Known Member

Polubienia:
    1 098
  14. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 388

uuu, medykalizacja, jednak widać że ten @Redrum to komuch.

Hitch, Pestek i Claude mOnet lubią to.
  15. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

Polubienia:
    7 513
    Mi akurat forma wypowiedzi Domana bardzo się podoba. Zawsze dobrze mi się czyta niezależnie od tego czy akurat pisze o żydowskim spisku czy o spisku żydowskim.

16. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    4 158
    Żelazna konsekwencja zawsze na propsie, szczególnie w postmodernistycznym świecie.

wah i Jaranek lubią to.
  17. Doman

Doman Well-Known Member

Polubienia:
    3 829

Rola już się kompletnie pogubił w doborze gości. Ja akurat nie mam takiego podejścia jak zwolennicy Karonia i nie przeszkadza mi granie na giełdzie, inwestowanie, nieruchy itd. Brzydko jest jednak wmawiać, że to proste, że spoko można dojść do milionów od zera. To są takie same teksty jak przy wciskaniu garnków za 5000zł. W tym materiale chodzi mi jednak bardziej o wątek totalnej żenady :) niż piętnowanie typa. On i tak już został srogo napiętnowany przez widownię. Wygląda jak standupowiec robiący wśród grobowej ciszy pauzę na śmiech i oklaski.

A mi przeważnie nie. Jak widzę swoje stare posty, to bym je najchętniej przeredagował a autorowi zalecił przed pisaniem meliskę. Ludzie nie lubią nawiedzonych smutasów. Ludzie lubią liderów z charyzmą, ludzi sukcesu, pewnych siebie samców alfa.

przy okazji ż-spisków to takie coś znalazłem, z podaniem tego jako źródła.

jeśli to prawda (a nie jakiś żart z fake stroną), to gruba sprawa. Tam są zalecenia co robić z antysemitami, jaki % PKB przeznaczać na walkę z antysemityzmem, apele by zakładano instytuty do walki z antysemityzmem itd. Żydzizm planetarny i totalitarny.

18. The Silence

The Silence Well-Known Member

Polubienia:
    1 645
    Ostrzegam, że po zobaczeniu tego zwiastuna nie da się już odzobaczyć.

19. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 388
    Mocne gówno. Ale który aspekt miałeś na myśli? CGI? Dialogi? Aktorstwo? I gdzie jest użytkownik @Gość niedzielny ?

20. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    4 158
    Budowanie murzyńskiej kultury gangsta dla dresiarzy.

nazimno, sabat, nuri oraz 3 uzytkowników lubi to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.