Podziel się zażenowaniem

wah

Well-Known Member
1 008
4 318
Parafia wzywa wiernych do płacenia. "To obowiązek"

Przedstawiciele białostockiej parafii św. Wojciecha rozesłali pismo, w którym proszą o niezwłoczną ofiarę na kościół parafialny.
Parafia domaga się uregulowania zaległości w opłatach na rzecz utrzymania kościoła parafialnego. Niektórzy otrzymali pisma, w którym ich zobowiązania wobec kościoła określone są nawet na 400 zł.

"Utrzymanie kościoła parafialnego jest obowiązkiem każdej rodziny" – tłumaczy parafia. Parafia rozesłała list do wiernych. Można w nim przeczytać m.in. „Za zgodą Ks. Proboszcza – Rada Parafialna i Ekonomiczna (10 osób) – przejęła opiekę nad finansami naszej Parafii. Wobec zbliżających się wielkich inwestycji zaplanowanych przez Ks. Proboszcza, Rada prosi o niezwłoczne uregulowanie zaległości za rok 2011, 2013, 2015, 2018".

https://www.rp.pl/Kosciol/308129981-Parafia-wzywa-wiernych-do-placenia-To-obowiazek.html

Doman

Well-Known Member
1 221
3 875

Sympatyczny program; bardzo miło, że zauważyli Syrenkę. Ja się Syrenki nie wstydzę. W Europie lat 50 produkowano różne śmieszne samochodziki, w wielu częściach świata nic. Polska była krajem mocno wyniszczonym I wojną (- 1/3 PKB), II Wojną i kliką piłsudczykowską. Gdzie w takim razie jest żenua? Jak wiemy, socjalizm słabo sobie radzi z innowacjami, a dobra konsumpcyjne ma szczególnie w dupie. Tak więc Syrenę przestano produkować dopiero w 1983. I oni w tym programie o tym wspomnieli. Ja pitolę. Teraz świat wie, że w Polakowie do lat 80 budowaliśmy gównopojazdy. Wszelkie polish jokes nabierają mocy. :D
Co za wstyd przed Rogerem!

Małżeństwo poznaje gentlemana o imieniu Roger. Roger oczarował parę swoim dowcipem, znajomością sztuki, sposobem bycia. Po prostu zajebisty kolo z którym chce się przebywać. Pewnego razu mąż wraca do domu, a tam przykra niespodzianka - żona w łóżku z Rogerem. Mąż patrzy na żonę, patrzy na jej wałeczki oraz rozstępy i myśli sobie "co za wstyd przed Rogerem....".

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 535
10 618
@snajper Co jest żenującego w tym, że się oferuje to co ma się dobrego i maksymalizuje liczbę obserwujących, co się wprost przekłada na kasę?

snajper

Well-Known Member
377
1 108
@snajper Co jest żenującego w tym, że się oferuje to co ma się dobrego i maksymalizuje liczbę obserwujących, co się wprost przekłada na kasę?
Byłbyś zadowolony jakby twoja żona pokazywała cycki, vagine na portalu jakimś, bo z tego kasa będzie?
A jakby dzieci były i widziały?
Ludzie! Na jakim świecie przyszło mi żyć!
Czas umierać.

snajper

Well-Known Member
377
1 108
Się nie nastawiaj, że jakiegoś bobra zobaczysz. :) Rozbierane czyli pewnie w bieliźnie, do tego przykryta ręcznikiem.
Bo jak ma 40 to powinna się zakrywać a nie rozbierać.

Ciek, zobacz. H.Frąckowaik zgrabna, nogi extra i nie musiala cycków pokazywać ani vaginy. Podobała się zawsze i kasę ma. Każdy taką artystkę szanuje.

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 535
10 618
Akurat gdyby ludzie walili konia do zdjęć mojej żony to by oznaczało, że dobrą kobietę udało się wyrwać. A co do dzieci to jest akurat ta grupa, która bardzo szybko cycki widzi, gdzieś tak 5 minut po przyjściu na świat. W każdym razie mają większe doświadczenie w tym zakresie niż piwniczaki.

nie musiala cycków pokazywać ani vaginy
A ta laska powyżej pokazywała, czy bijemy w słomianego chochoła?

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 553
12 919
Nie wiem. Nie mam tam konta, ale to co napisała świadczy o tym, że to prózna kobita. Reszty nie będę komentował po prostu .
I dobrze, bo pierdolisz, po prostu. Po pierwsze, nie musisz mieć konta na Instagramie, aby zobaczyć jej zdjęcia. Pomogę ci, bo wyglądasz na nieogara: http://pl.lmgtfy.com/?q=maja+sablewska+instagram

Po drugie, jest niezamężna i bezdzietna, więc nie musi się martwić o opinie tychże. I z dwojga złego, wolałbym ją od Frąckowiak.

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 647
7 284
Dla przyzwoitego białego człowieka mającego godność i zasady to jest żenujące. I to jest oczywiste, że jest żenujące. Czego nie rozumiesz? Że kurestwo było zawsze potępiane? No było, i jest z jakiegoś ważnego powodu. Chociaż coraz rzadziej.

Do góry Bottom