1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Podziel się zażenowaniem

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez nowy.świt, 5 Kwiecień 2013.

1. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    3 365
    Parafia wzywa wiernych do płacenia. "To obowiązek"

Przedstawiciele białostockiej parafii św. Wojciecha rozesłali pismo, w którym proszą o niezwłoczną ofiarę na kościół parafialny.
    Parafia domaga się uregulowania zaległości w opłatach na rzecz utrzymania kościoła parafialnego. Niektórzy otrzymali pisma, w którym ich zobowiązania wobec kościoła określone są nawet na 400 zł.

"Utrzymanie kościoła parafialnego jest obowiązkiem każdej rodziny" – tłumaczy parafia. Parafia rozesłała list do wiernych. Można w nim przeczytać m.in. „Za zgodą Ks. Proboszcza – Rada Parafialna i Ekonomiczna (10 osób) – przejęła opiekę nad finansami naszej Parafii. Wobec zbliżających się wielkich inwestycji zaplanowanych przez Ks. Proboszcza, Rada prosi o niezwłoczne uregulowanie zaległości za rok 2011, 2013, 2015, 2018".

https://www.rp.pl/Kosciol/308129981-Parafia-wzywa-wiernych-do-placenia-To-obowiazek.html

2. Doman

Doman Well-Known Member

Polubienia:
    3 839

Sympatyczny program; bardzo miło, że zauważyli Syrenkę. Ja się Syrenki nie wstydzę. W Europie lat 50 produkowano różne śmieszne samochodziki, w wielu częściach świata nic. Polska była krajem mocno wyniszczonym I wojną (- 1/3 PKB), II Wojną i kliką piłsudczykowską. Gdzie w takim razie jest żenua? Jak wiemy, socjalizm słabo sobie radzi z innowacjami, a dobra konsumpcyjne ma szczególnie w dupie. Tak więc Syrenę przestano produkować dopiero w 1983. I oni w tym programie o tym wspomnieli. Ja pitolę. Teraz świat wie, że w Polakowie do lat 80 budowaliśmy gównopojazdy. Wszelkie polish jokes nabierają mocy. :D
    Co za wstyd przed Rogerem!

Małżeństwo poznaje gentlemana o imieniu Roger. Roger oczarował parę swoim dowcipem, znajomością sztuki, sposobem bycia. Po prostu zajebisty kolo z którym chce się przebywać. Pewnego razu mąż wraca do domu, a tam przykra niespodzianka - żona w łóżku z Rogerem. Mąż patrzy na żonę, patrzy na jej wałeczki oraz rozstępy i myśli sobie "co za wstyd przed Rogerem....".

3. Doman

Doman Well-Known Member

Polubienia:
    3 839
  4. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 559
  5. snajper

snajper Well-Known Member

Polubienia:
    1 102
  6. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 674
    Ma 38.

7. snajper

Polubienia:
    1 102
    To sie pomyliłem, ale na 45 mi wygląda.

8. Ciek

Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

Polubienia:
    10 465
    @snajper Co jest żenującego w tym, że się oferuje to co ma się dobrego i maksymalizuje liczbę obserwujących, co się wprost przekłada na kasę?

9. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

Polubienia:
    7 590
    Gdzie można obejrzeć te zdjęcia ? Mogę się poświęcić i dla dobra nauki rzucić okiem.

Eli-minator i wah lubią to.
  10. snajper

Polubienia:
    1 102
    Ona pisze, że na Instagramie.

11. snajper

Polubienia:
    1 102
    Byłbyś zadowolony jakby twoja żona pokazywała cycki, vagine na portalu jakimś, bo z tego kasa będzie?
    A jakby dzieci były i widziały?
    Ludzie! Na jakim świecie przyszło mi żyć!
    Czas umierać.

12. ernestbugaj

ernestbugaj kresiarz umysłów

Polubienia:
    2 325
    Się nie nastawiaj, że jakiegoś bobra zobaczysz. :) Rozbierane czyli pewnie w bieliźnie, do tego przykryta ręcznikiem.

Jaranek lubi to.
  13. snajper

Polubienia:
    1 102
    Bo jak ma 40 to powinna się zakrywać a nie rozbierać.

Ciek, zobacz. H.Frąckowaik zgrabna, nogi extra i nie musiala cycków pokazywać ani vaginy. Podobała się zawsze i kasę ma. Każdy taką artystkę szanuje.

14. Ciek

Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

Polubienia:
    10 465
    Akurat gdyby ludzie walili konia do zdjęć mojej żony to by oznaczało, że dobrą kobietę udało się wyrwać. A co do dzieci to jest akurat ta grupa, która bardzo szybko cycki widzi, gdzieś tak 5 minut po przyjściu na świat. W każdym razie mają większe doświadczenie w tym zakresie niż piwniczaki.

A ta laska powyżej pokazywała, czy bijemy w słomianego chochoła?

tosiabunio lubi to.
  15. snajper

Polubienia:
    1 102
    Nie wiem. Nie mam tam konta, ale to co napisała świadczy o tym, że to prózna kobita.
    Reszty nie będę komentował po prostu .

16. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 674
    I dobrze, bo pierdolisz, po prostu. Po pierwsze, nie musisz mieć konta na Instagramie, aby zobaczyć jej zdjęcia. Pomogę ci, bo wyglądasz na nieogara: http://pl.lmgtfy.com/?q=maja+sablewska+instagram

Po drugie, jest niezamężna i bezdzietna, więc nie musi się martwić o opinie tychże. I z dwojga złego, wolałbym ją od Frąckowiak.

17. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 559
    Tak to się robi

18. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 700
  19. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    18 220
    Rozum wynalazkiem białego mężczyzny? :)

OK.

luke27 i Equality_7-2521 lubią to.
  20. Staszek Alcatraz

Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

Polubienia:
    7 037
    Dla przyzwoitego białego człowieka mającego godność i zasady to jest żenujące. I to jest oczywiste, że jest żenujące. Czego nie rozumiesz? Że kurestwo było zawsze potępiane? No było, i jest z jakiegoś ważnego powodu. Chociaż coraz rzadziej.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.