1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Podziel się zażenowaniem

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez nowy.świt, 5 Kwiecień 2013.

1. Doman

Doman Well-Known Member

Polubienia:
    3 816
    Rok temu uznałem, że giełda w USA jest cholernie napompowana i korciło by zagrać na spadki. Od tego czasu sporo urosła... Na 99% spadki będą, ale precyzja przewidywań momentu jest praktycznie żadna.
    Nie pamiętam czy Rybiński po prostu założył fundusz z shortami, czy naganiał ulicę zapewniając, że rok 2012 nadchodzi i że jego fundusz obstawał jedyny możliwy wariant. W tym drugim przypadku faceta powinien spotkać ostracyzm.

Rybiński zaczął mnie srogo nudzić ok. 7 lat temu i wypadł z obszaru zainteresiwań, ale co w tym tekście świadczy o uszkodzeniu mózgu? Sam widzę, że globaliści urządzają pierdolo o wolnym handlu międzynarodowym, a potem w trakcie gry, jak się tylko poczują słabi albo na kogoś zezłoszczą, wywracają stoliki.

Ostatnia edycja: 1 Kwiecień 2018
  2. Antoni Wiech

Antoni Wiech paranacjonalista Członek Załogi

Polubienia:
    4 771
    To świadczy że uważa, że interwencjonizm obcego państwa należy leczyć interwencjonizmem u siebie. To jest typowe patrzenie z pozycji interesu producentów, którzy chcieliby ochrony państwa a nie z pozycji konsumentów. I jeszcze to mantrowanie o rynkach zbytu po raz miliardowy.

Inaczej pisząc to jest podejście, że tanie produkty dla konsumentów z zagranicy to jest ZUO, bo rodzime firmy są zagrożone, więc wprowadzamy etatyzm. Priorytetem nie ma być efektywnie i tanio, ale żeby było "nasze". Czyli wąska grupa ma zyskiwać kosztem przeciętnego Kowalskiego, któremu uniemożliwa się kupno taniej. I to jest podszyte jeszcze idologią pseudo-patriotyczną. Chuj, że miliony rodzin dopłaca do tego interesu w danym państwie.
    Jakos nikt nie chce z etatystów zauważyć (albo udaje, że nie chce), że ruchanie w ten sposób rodaków jest wybitnie antypatriotyczne.

Pomijając już aspekt, że cały wywód tego kolesia oparty na tym straszliwym rynku zbytu jakim miałaby być Polska (straszne.. może kupić coś taniej, no kurwa dramat!) jest w dużej części fałszywy. Bo polski rynek duszą regulacje i ten zjebany ZUS i inne podatki. I to utrudnia w głównej mierze rozwijanie biznesu w Polsce i powstawanie polskich firm.

Ostatnia edycja: 1 Kwiecień 2018
  3. pawlis

pawlis Samotny wilk

Polubienia:
    7 122
    Zasrane coś Rafalala znowu daje o sobie znać. Tym razem atakuje jakąś nastolatkę, bo rzekomo się z niego śmiała. Jebany w dupę tchórz. I weź tu nie bądź jakimś zamordystą...

wah, kr2y510, xawas oraz 2 uzytkowników lubi to.
  4. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 674
    sfotografowane przeze mnie w Barcelonie
    nie wiem jaki był zamiar twórcy ale ja to rozumiem tak- więcej afrykańczyków to nadzieja na więcej socjalizmu (mniej okropnego patriarchatu nekrokapitalizmu i wyzysku)
    foto_no_exif (24).jpg

wah, luke27, Doman oraz 3 uzytkowników lubi to.
  5. aluzci

aluzci Well-Known Member

Polubienia:
    6 886
    Sprawą zajęło się MSWiA i komenda główna policji

Burza w szklance wody...

Ostatnia edycja: 16 Kwiecień 2018
    Jaranek lubi to.
  6. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 567
    Dobrze, dobrze, zobaczmy czy coś zdziałają.

7. Hanki

Hanki Secessionist

Polubienia:
    3 261
    Skończy się tak, jak sprawa z Nergalem.

bombardier lubi to.
  8. tosiabunio

Polubienia:
    12 567
    To się nijak ma do sprawy Nergala akurat. To zwykła napaść na nastolatkę.

9. Hanki

Hanki Secessionist

Polubienia:
    3 261
    Chodziło mi o zadęcie organów państwa nadzorowanych przez PiS i obietnice, co to nie oni, czego to oni nie zrobią itp.
    Nie o same podobieństwo spraw, a o podobieństwo reakcji na nie.

10. tosiabunio

Polubienia:
    12 567
    Tu problem jest w rodzicach dziewczyny - bo jeśli zechcą dochodzić sprawiedliwości, to już Ordoiuris oferuje pomoc prawną, nie trzeba nawet polegać na PiS.

wah, xawas, tomislav oraz 1 użytkownik lubi to.
  11. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    19 209
    To są dwie różne rzeczy. Zarówno z punktu widzenia libertariańskiego jaki kwalifikacji według obecnego prawa. Nergal na nikogo nie napadł i słusznie został uniewinniony. Natomiast to quasimodo agresywnie zaczepiało dziewczynkę. W USA mógłby zostać za to odjebany na prawie, bo złamał zasadę: stand-your-ground. Mam nadzieję, że go uznają winnym.

wah, luke27, pawlis oraz 2 uzytkowników lubi to.
  12. Hanki

Hanki Secessionist

Polubienia:
    3 261
    Pisałem w komentarzu powyżej, że chodziło mi o reakcję organów państwa a nie o podobieństwo czynów, za które te osoby miały zostać skazane.

13. Doman

Doman Well-Known Member

Polubienia:
    3 816
    Parada wojskowa w Iranie. Na uwagę zasługuje kamuflaż udający stertę śmieci.

14. Doman

Doman Well-Known Member

Polubienia:
    3 816
  15. Antoni Wiech

Antoni Wiech paranacjonalista Członek Załogi

Polubienia:
    4 771
    wah lubi to.
  16. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 674
    nie wiem czy tego już nie postowałem :D
    07e43c1d-cd71-422f-995a-156b77f8d84d.jpg

pawlis lubi to.
  17. Redrum

Redrum Active Member

Polubienia:
    140
    To chodzi o zrzucenie uroku czy odrobaczenie? :D

18. Eli-minator

Eli-minator zdrajca świętych dogmatów

Polubienia:
    1 509
    O odroczenie służby wojskowej. Rodzice myślą o przyszłości: nie chcą, by małą wezwano do WKU. Taki urok pis-owskich szefów MON.

Ostatnia edycja: 14 Maj 2018
  19. tomislav

tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

Polubienia:
    11 807
    Cholera, a google translator i nieco korekty?
    Dobra, w wolnej chwili postaram się przetłumaczyć.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.