Podziel się zażenowaniem

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052


Rola już się kompletnie pogubił w doborze gości. Ja akurat nie mam takiego podejścia jak zwolennicy Karonia i nie przeszkadza mi granie na giełdzie, inwestowanie, nieruchy itd. Brzydko jest jednak wmawiać, że to proste, że spoko można dojść do milionów od zera. To są takie same teksty jak przy wciskaniu garnków za 5000zł. W tym materiale chodzi mi jednak bardziej o wątek totalnej żenady :) niż piętnowanie typa. On i tak już został srogo napiętnowany przez widownię. Wygląda jak standupowiec robiący wśród grobowej ciszy pauzę na śmiech i oklaski.

Mi akurat forma wypowiedzi Domana bardzo się podoba. Zawsze dobrze mi się czyta niezależnie od tego czy akurat pisze o żydowskim spisku czy o spisku żydowskim.

A mi przeważnie nie. Jak widzę swoje stare posty, to bym je najchętniej przeredagował a autorowi zalecił przed pisaniem meliskę. Ludzie nie lubią nawiedzonych smutasów. Ludzie lubią liderów z charyzmą, ludzi sukcesu, pewnych siebie samców alfa.

przy okazji ż-spisków to takie coś znalazłem, z podaniem tego jako źródła.

jeśli to prawda (a nie jakiś żart z fake stroną), to gruba sprawa. Tam są zalecenia co robić z antysemitami, jaki % PKB przeznaczać na walkę z antysemityzmem, apele by zakładano instytuty do walki z antysemityzmem itd. Żydzizm planetarny i totalitarny.
 

Cptkap

Well-Known Member
700
3 225
Niektóre kobiety nie powinny mieć dzieci.



Ja popieram tę mamę.
Po co komu kaszojad, którego nie da się zmonetyzować?

JmNPDRJ.jpg
 
D

Deleted member 4683

Guest
Na moje oko to ten facio ma rację. Widać, że panienka się nie zna ale oczywiście musi się wypowiedzieć.
 

Hanki

Secessionist
1 525
5 088
Doprawdy nie jestem w stanie zrozumieć, jak kolejny rok z rzędu można podawać dalej wyniki ustaleń Oxfamu, biorąc pod uwagę wypunktowane uprzednio już wielokrotnie rażące błędy w metodologii stosowanej przez ten ośrodek.

Poza tym nierówności same w sobie nie są problemem. Ludzie nigdy nie byli i nigdy nie będą równi (możemy co najwyżej dążyć do równego traktowania, tj. równości wobec prawa i tzw. równej wolności), dlatego też mówienie o "nierównościach" zamiast o "różnicach" między ludźmi jest już na poziomie lingwistycznym ewidentnym wprowadzaniem w błąd.

https://www.rp.pl/Spoleczenstwo/190...atszych-ma-tyle-majatku-co-pol-ludzkosci.html

 
Do góry Bottom