1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Narkotyki

Temat na forum 'Nierząd' rozpoczęty przez Trigger Happy, 16 Styczeń 2012.

Czy zażywasz/zażywałeś narkotyki?

1. Nigdy ( w tym może być jeden kilka razy w życiu, po prostu aby spróbować jak z fajkami )

39 głos(y/ów)
    59,1%
  2. Sporadycznie ( od imprezy do imprezy )

13 głos(y/ów)
    19,7%
  3. Regularnie, jestem uzależniony

1 głos(y/ów)
    1,5%
  4. Kiedyś regularnie, obecnie w ogóle nie

3 głos(y/ów)
    4,5%
  5. Kiedyś sporadycznie, obecnie w ogóle nie

10 głos(y/ów)
    15,2%
  1. vast

vast Well-Known Member

Polubienia:
    5 512

Jak widać, im wolno posiadać.

sabat, Claude mOnet i aluzci lubią to.
  2. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 558
    kopiujwklejka z hyperreal
    Było to w lutym 2015r.
    Siedzę na dworcu w Częstochowie. Totalnie naćpany. Postanowiłem, że zwiedzę miasto. Było już późno, więc postanowiłem że czas wracać. Co jakiś czas przypalałem maczankę z puszki po piwie. Siedzę na ławce jak typowy ćpun. Naglę słyszę męski głos, pełen wstydu i pokory...
    "Przepraszam. Czy ma pan może coś do jedzenia ? Jestem głodny."
    Podnoszę głowę. Przedemną stoi bezdomny mężczyzna, zarośnięty, ubrany w ciuchy ze śmietnika. On jest prawdziwy. To bezdomny, jak u Żeromskiego.
    Mój zamglony wzrok spotyka jego oczy. Oczy smutnego człowieka. Wtedy ujrzałem Chrystusa.
    "Pewnie że mam" - powiedziałem nagle. Wyciągnąłem kanapki, które miałem zjeść w pracy. Nie byłem w niej. W domu chleb zrobiłby się czerstwy, i nikt by go nie zjadł.
    "O mam jeszcze piwo, łomża, niepasteryzowane !" Podałem je mężczyźnie. Oj dziękuję. Powiedział bardzo zadowolony.
    Staliśmy razem przez chwilę. Zapytałem go czy ludzie coś dają. Nie bardzo - odpowiedział. Niektórzy jeszcze mnie wyzwą - dodał. To chuje mówię mu. Mój autobus nadjechał. Pożegnałem go, życząc wszystkiego dobrego.
    W domu dotarło do mnie co zrobiłem. Tego dnia zrobiłem coś bardzo dobrego - dobry uczynek. W twarzy tego biednego człowieka ujrzałem Jezusa. Jak musiał być głodny, żeby podejść właśnie do mnie. Uwierzcie, nikt normalny i zdrowy na umyśle nie podszedłby do mnie, narkomana. Pomyślałem, że tak na prawdę niczym się od niego nie różnię. On jest biedny materialnie, a ja duchowo. Nie zapomnę tego nigdy.
    https://hyperreal.info/talk/post2339885.html#p2339885

Claude mOnet i snajper lubią to.
  3. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 272
  4. Hanki

Hanki Secessionist

Polubienia:
    3 143
  5. snajper

snajper Well-Known Member

Polubienia:
    1 026
  6. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    2 567
    Kanadyjczycy świętują pierwszy dzień legalizacji. Palą marihuanę, stojąc w kolejce do sklepu.

Kanadyjczycy świętują pierwszy dzień legalnej marihuany do celów rekreacyjnych, paląc na ulicach i czekając w ogromnych kolejkach do 111 sklepów w całym kraju.

Tysiące Kanadyjczyków wyszło na ulice, aby świętować legalizację marihuany rekreacyjnej po prawie stuletnim zakazie.

Kanada oficjalnie stała się pierwszym krajem grupy G7, który zalegalizował marihuanę, po dwuletnim okresie rząd premiera Justina Trudeau. Premier Kanady ma nadzieję, że sprowadzi dilerów z czarnego rynku do legalnego sektora konopi indyjskich.

Wydaje się, że koneserzy marihuany chętnie będą robić zakupy na legalnym rynku. Przed wszystkimi ze 111 legalnie działających sklepów, które są obecnie otwarte w całym kraju, ustawiły się długie kolejki.
    https://faktykonopne.pl/pierwszy-dzien-legalizacji-marihuany-kanada/

Pierwszym klientem w sklepie z mariuhaną był dyrektor generalny firmy Canopy Growth – największego producenta i dystrybutora marihuany w Kanadzie.

7. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    2 567
    Kościół w Kalifornii uruchomił reklamę z Jezusem palącym konopie z bonga

Kościół Konopny San Jose’s Coachella Valley Church sprzedaje konopie swoim wyznawcom. Wyznawcy mogą również palić konopie na terenie kościoła w poszukiwaniu wyższych mocy.

snajper i Claude mOnet lubią to.
  8. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    2 567
  9. sabat

sabat Well-Known Member

Polubienia:
    612
    Marek Krukowski jest bibliotekarzem. Posiada dużą kolekcję książek i płyt winylowych. Przez kilka lat jego głównym źródłem utrzymania były teleturnieje. Był królem wygrywaczy.

10. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 121
    Potwierdzam.

11. Zergstein

Zergstein Member

Polubienia:
    38
    Znalazłem dwa ciekawe kanały na YouTube (PsychedSubstance, SWIM), których autor skutecznie zachęcił mnie do wzięcia niektórych narkotyków:

Nie interesowałem się wcześniej za bardzo tą tematyką, a tutaj obejrzałem wszystkie prawie filmiki w kilka dni. Przystępna, fajna forma. Polecam.

Ostatnia edycja: 18 Luty 2019
    sabat lubi to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.