1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Narkotyki

Temat na forum 'Nierząd' rozpoczęty przez Trigger Happy, 16 Styczeń 2012.

Czy zażywasz/zażywałeś narkotyki?

1. Nigdy ( w tym może być jeden kilka razy w życiu, po prostu aby spróbować jak z fajkami )

40 głos(y/ów)
    57,1%
  2. Sporadycznie ( od imprezy do imprezy )

13 głos(y/ów)
    18,6%
  3. Regularnie, jestem uzależniony

2 głos(y/ów)
    2,9%
  4. Kiedyś regularnie, obecnie w ogóle nie

5 głos(y/ów)
    7,1%
  5. Kiedyś sporadycznie, obecnie w ogóle nie

10 głos(y/ów)
    14,3%
  1. Trigger Happy

Trigger Happy Mądry tato Członek Załogi

Polubienia:
    806
    To nie jest pytanie biznesowe :)

Ostatni raz hasana paliłem na pierwszym roku studiów sto lat temu. Od tego czasu na łódzkim rynku nie pojawił się (może znałem złych dilów ;) ??) .

Czy u was w miastach można kupić haszysz ?

2. Piter1489

Piter1489 libnetoholik

Polubienia:
    1 828
    Mój dawny kumpel z czasów licealnych twierdził tak ze 2 lata temu, że ma dostęp (od kogoś z Łodzi albo z Pabianic, nie pamiętam) i sobie popala, ja myślę, że bzdurzył, bo niezły był z niego mitoman ;) , nie mam z nim już kontaktu.
    Ja osobiście żadnego dila nie znam i nie mam potrzeby znać :angel: , moi znajomi mają dostęp tylko do jakiejś gównianej zieleniny mieszanej z tytoniem, na imprezach się można poczęstować, ewentualnie poprosić, żeby zamówili jeden woreczek więcej ;) .

Nie można kupić haszu, czyżby dowód na sukces łor on drags ;) ?

3. Anonymous

Anonymous Guest

W czasach gdy popalałem w wieku 14-18 lat wszędzie była dostępna gandża, haszysz się czasem pojawiał - na ogół w zimę, ciekawe czemu? Pamiętam te brązowe kostki.

Za to można kupić krokodyla ;).

4. zenarchist23

zenarchist23 New Member

Polubienia:
    0
    Moi znajomi studiujący na Śląsku popalali hasz, na pewno dwa lata temu było sporo tego w jednym ze ślunskich ośrodków akademickich. Było tańsze niż trawa przez co można wnioskować, że aż tak mało tego nie było.

5. countryboy

countryboy New Member

Polubienia:
    1
    Z haszem jest problem ogólnie wszędzie. Hodowcy trawy jakoś nie chcą go robić, większość to przemyt z Maroko. Czemu się tak dzieje, nie wiem

6. Antoni Wiech

Antoni Wiech paranacjonalista Członek Załogi

Polubienia:
    4 810
    Można, ale jest trudniej.

7. Anonymous

Anonymous Guest

U mnie w mieście jeszcze ze 3 lata temu nie było problemu. Nie wiem jak teraz. musiał bym popytać.

8. Voy

Voy Active Member

Polubienia:
    235
    ostatnio znajomy chwalił się haszem, więc większych problemów z tym nie powinno być.

9. Anonymous

Anonymous Guest

Głównym problemem może być stopień trudności wyrobu owego specjału :)
    Tak w ogóle to dobry wieczór, mój pierwszy post.

10. kalvatn

kalvatn Well-Known Member

Polubienia:
    1 836
    Proste - jak ktoś ma chęć może zaznaczyć wybraną odpowiedź. Użytkowników mamy ponad tysiąc. Jestem ciekaw co pokaże ankieta. Jeśli temat nie będzie zaakceptowany przez właścicieli forum, przepraszam z góry za utworzenie i proszę o usunięcie.
    Sam nie zażywam ale kiedyś raz spróbowałem.
    Nikotyna mimo, że to też paskudny narkotyk ( coś o tym wiem ) nie są objęte ankietą.
    Ale wszystkie zielska i związki chemiczne tak.

11. Lancaster

Lancaster Kapłan Pustki

Polubienia:
    1 029
    Zdefiniuj narkotyki. Chodzi ci o wszystkie substancje zakazane przez państwo, czy wszystkie substancje psychoaktywne (etanol, kofeina itd.). Bez ustalenia co w tej ankiecie uznajesz za narkotyki, albo każdy będzie brało, albo mało osób (chociaż mogą "nadużywać" alko, lub innych specyfików).

12. koroluk

koroluk Member

Polubienia:
    17
    Nigdy nic nie zażywałem i gardzę tymi co zażywają, próbuję się odcinać od towarzystwa w którym ktoś może być na haju. To zwykła trucizna i niszczy mózg.

13. kalvatn

Polubienia:
    1 836
    Przecież każdy wie o co chodzi. Alkohol, nikotyna, kofeina i co tam jeszcze jakieś spalacze tłuszczu na bazie kofeiny i efedryny, leki zapisane przez lekarza nie. A to co zakazane i sprzedawane przez mafie tak.

14. kalvatn

Polubienia:
    1 836
    koroluk Tu nie chodzi o to kto jakie ma zdanie tylko o zażywanie albo nie.

15. counter

counter =

Polubienia:
    1 108
    :D

16. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 719
    Brakuje jednej odpowiedzi, czyli "nie, ale zamierzam w przyszlosci" :)

Mad.lock i tosiabunio lubią to.
  17. kalvatn

Polubienia:
    1 836
    Ja nawet tak myślę, że jak będę tuż przed końcem to wezmę się solidnie za wszystko. Bo i tak już będzie wszystko jedno.;)

18. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    18 994
    Ja bym tak odpowiedział. Nie znam się w zasadzie na substancjach psychoaktywnych i przydałby mi się jakiś przewodnik, który potrafiłby mnie przeprowadzić i doradzić taką, której działanie dawałoby efekty, na jakich mi akurat zależy.

19. kalvatn

Polubienia:
    1 836
    To polecam Ci ten z tego filmu ( choć książka była o wiele ciekawsza ):
    Jestem Bogiem/ Limitless 2011.

20. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 719
    Wielu snem śmierci upadli, co się wczoraj spać pokładli. A zatem:
    1) skąd wiesz, ze nie jesteś dzień przed końcem?
    2) a co jeśli Ci się zajebiście spodoba i pożałujesz że czekałeś?

Uzupełniając swoją wcześniejszą odpowiedź: postanowiłem że muszę spróbować wyhodować trawkę, zapalić, a także sprzedać komuś choć jednego jointa zanim to zalegalizują. :)

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.