Muza

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
W tym budynku, przy Fulham Palace Road, odbywały się pierwsze próby King Crimson. W ciasnej piwnicy, gdzie muzycy z trudem mieścili się wraz ze sprzętem.

P1180042.JPG
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033


Warto przypomnieć, że Josh Homme jest hardkorowym amerykańskim libem, kocha broń palną, jebie rząd i podatki. Niedawno w reakcji na ataki lewackich mediów wymierzone w kolegę z branży (Franka Turnera - również liba) powiedział "I'm a fucking hardcore Libertarian, stick to your guns and fuck them" :cool:.

Dawałem kiedyś do spoko ludzi:

https://libertarianizm.net/threads/spoko-ludzie.1197/page-8#post-75403
 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 842
Kto lubi śpiewające dzieci?No chyba wszyscy?;) Jest taka piosenka "Tweedle Dee" Powstala w 1954 roku a twórcą był W.Scott.Kilku wokalistów wykonywało ten utwór ale tak na prawdę spopularyzował go najmłodszy ze śpiewających braci Osmond, Jimmy.


W 1969 wokalista zespołu Creedence Clearwater Revival , John Fogerty skomponował utwór "Proud Mary"Nagranie to było jedną z wielu Złotych Płyt tego sympatycznego zespołu,który Również złotą płytę za nagranie tego utworu otrzymał w roku 1971 znany nam duet "Ike and Tina Turner"Bardzo lubie też polskie wykonanie "Titusa"i sp-ki.:)
Posłuchajmy bardzo mlodego, 24 letniego Johna Fogerty'ego i jego kolegów.


Na zakończenie utwór Jambalaya z roku 1952.Kompozytorem jest chyba najsłynniejszy twórca tego kierunku - gitarzysta i wokalista Hank Williams.

Utwór ten śpiewało wielu wykonawców min .J.Fogerty ,J.Stafford,Jackson ,Brenda Lee i inni.Ale ja proponuję posłuchać polskiej wersji tej piosenki w wykonaniu Anny Jantar:)



Jak już jestem przy Ani Jantar to śpiewam mojemu mężowi taką jedną, może banalną ale fajną pioseneczkę.Kiedy Mąż się dąsa nie wiadomo dlaczego, jak to mężczyzni;) wtedy koniecznie trzeba upiec pierniki i zaśpiewać ... działa! :)Serio.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
R

Ronbill

Guest
W roku 1969 wokalista zespołu Creedence Clearwater Revival , John Fogerty skomponował utwór "Proud Mary"
Nagranie to było jedną z wielu "Złotych Płyt: tego sympatycznego zespołu , który grał muzykę określaną jako"bayou music".
Również złotą płytę za nagranie tego utworu otrzymał w roku 1971 znany nam duet "Ike and Tina Turner"

Dużo nagrywali i wykorzystano ich muzyke w wielu znanych filmach .Kawał fajnej, prostej, amerykańskiej muzyki.
Zawsze będą mi się kojarzyli z hippisami i Woodstock.


A najseksowniejsza babcia muzycznego świata czyli Tina trzyma się świetnie Nie ma do dziś wokalistki z potężniejszym seksapilem.Żadna nie wytrzyma konkurencji z Tiną... no może trochę Kylie Minogue ale to tera bo nie wiadomo co będzie z Kylie jak będzie w wieku Tiny
 
Do góry Bottom