Muza

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
Shemyazz napisał:
Trigger Happy napisał:

"Stań w opozycji tak jak David Icke"

:D
Nie ma się co gościa czepiać. Lubi sobie pofantazjować:) -to fakt, ale na jego szoł w Londynie przyszło kiedyś osiem tysięcy osób! Niech no tylko po dziesięć funtasków od osóbki weźmie! Łatwo przeliczyć.
W Pradze bilet wstępu na spotkanie z Dawidem kosztował chyba 40 euro.
Taki głupi nie jest, pomimo że z jaszczurkami gada.

Najciekawsze jest jednak w Dawidzie to że nic nowego nie wymyslił:) Nawet jaszczurki wziął od Zacharego Sitchina.
 

crack

Active Member
784
110
http://www.youtube.com/watch?v=m8cGEcw9UOU - nowa "wolnościowa" piosenka naszego "reprezentanta" Khel Thuza, Warrahy aka. Arjozofa vel. Białej Pięści.
Z jednej strony mnie ona śmieszy a z drugiej jest nad czym zapłakać, że jakiś wszebąd wyciera sobie gębe libertarianizmem. Najlepsza jest koncowka "gdy nadszedł dzien sznura... " :D
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
E tam, przyjemnie się słucha. Tylko te związki zawodowe... nie można zabronić zrzeszania się. A zrzeszanie się, którego celem nie jest łamanie aksjomatów jest albo nieopłacalne, albo pożyteczne.
 

crack

Active Member
784
110
Madlok napisał:
E tam, przyjemnie się słucha. Tylko te związki zawodowe... nie można zabronić zrzeszania się. A zrzeszanie się, którego celem nie jest łamanie aksjomatów jest albo nieopłacalne, albo pożyteczne.

Słucha się nawet ok, chodzi mi o tą koncówkę komiczną, a także wychwalanie Korwina który nawet minarchistą nie jest. No i zdjęcia też załosne - Upr, WiP, Michalkiewicz, Wolniewicz (sick!), Sommer, Najwyzszy czas, nacjonaliści, to wszystko konserwatysci a nie libertarianie. Wszystko byłoby ok gdyby to sie nazywalo hymn konserw a nie hymn libertarian, bo wsadzenie Rand i Misesa to troszkę za mało. I nie wiem jak inni, ale ja bym nie chciał żeby libertarianizm się kojarzył z mordowaniem ludzi.
 
Do góry Bottom