Muza

D

Deleted member 4683

Guest
Odjebało mi na stare lata i zamiast ściagnąć z netu zamówiłem se płytkę "suspect" polskiego zespołu psychobilly o nazwie Tony Tarantula and His Bastards. Po dokonaniu przelewu kwoty 23 zł brutto na konto niejakiego "Iwo" opadły mnie wątpliwości czy dobrze zrobiłem. Po upływie tygodnia miałem już pewność, że zostałem wyruchany na kase a nawet jak nie to polskie psycho jest tak chujowe że już lepiej inwestować w bitcoiny. Jednak dzisiaj rano zmęczony życiem listonosz dostarczył towar. W kopercie oprócz płyty była przypinka z logo kapeli. Na tyle mała, że bez okluarów można ją pomylić z tymi badzikami ze swastą które nosili agenci gestapo więc jak dla mnie OK. Nie pamietam, że ją zamówiłem pewnie dla tego, ze byłem nastukany. Z tej płyty dwa zajebiste kawałki:



 

MaxStirner

Well-Known Member
2 732
4 694
Ponieważ mnie Kelsi poprosiła o kolejne filmiki z gitarami, to donoszę że jest nowy krążek "maszynki do grania" Andy'ego Jamesa. K* ile raze gościa widzę zastanawiam sie jak to fizycznie jest możliwe, by w takim tempie grać tak idealnie. Do tego jeszcze z miną kogoś, kto robi rzecz równie łatwą co obieranie kartofli
Patrzenie na niego onieśmiela

 
Do góry Bottom