Muza

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
Ale znalazłem inną wersję i ta jakoś lepiej mi podchodzi.

Campino rewelacyjny, ale mój ulubieniec to ten z lewej strony ekranu, gitarzysta Michael:)

No takie są Ich koncerty.Ja byłam tylko na jednym i to było chyba w roku 2005 lub 2006, koncert był na lotnisku w Niemczech podczas rockowego festiwalu, były też inne zespoły, no dużo zespołów, pamiętam Slayer i Prodigy. Było nas siedem osób - ja z przyjaciółką i nasi koledzy. Staliśmy przy samej scenie, no ale wszędzie jest ochrona i tylko przeszkadzają, no ja jestem niska i mi zasłaniają, ale koledzy na zmianę brali na ramiona mnie i przyjaciółkę i było super:) Wtedy jeszcze mogłam jechać po długich prośba o to Rodziców, dziś nie wspominam nawet, bo takie koncerty bywają też niebezpieczne. Na jednym z ich koncertów w Düsseldorfie została śmiertelnie ranna młodziutka, 16 letnia fanka, no tłum naciskał i dlatego tak się stało.Po tym wypadku zawiesili koncerty chyba na dwa lata.

Nie śledzę ich kariery, nie jestem fanką ale mój kolega, który jest Belgiem chyba był już na wszystkich ich koncertach, no jeździ za nimi po cały świecie i mówił, że stadiony zawsze wypełnione są do ostatniego miejsca, bilety wyprzedane.
Ja słucham innej muzyczki no ale bywa,że czasami potrzebuję też takiej rozrywki:)

Dziś zapraszam do posłuchania Killing Joke w utworze "Unspeakable"

 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
DLa dziewuszki jessod


Pan zawsze pamięta o mnie..D z i e k u j ę
dyg_2014-11-04.gif


Chris Rea ma świetny głos i należy do czołówki moich ulubieńców.Mam jego składankę utworów, płytę dostałam od Rodziców z piosenką Julia, którą Chris napisał chyba dla mnie:) Na filmie w piosence Julia to prawie mała ja:)
Tylko włosy miałam jaśniejsze, no i nie wolno było mi się samej nigdzie oddalać-Julia z filmu biegnie sama po drodze.
No i kapelusik też miałam, ale był biały z naszytymi kolorowymi motylkami. Do dziś leży w moim pokoju u Babci.
Tak samo zakradałam się rano do sypialni Rodziców, no byłam niegrzeczna, to znaczy pukałam ale nie czekałam na zaproszenie i myk między Rodziców pod ich kołderkę.Tata Juli na filmie to tak jakby mój, jejciu wszystko pasuje i chyba dlatego Rodzice kupili mi tę płytę:)

"Julia"
Chris Rea
 
Do góry Bottom