1. Informujemy, iż na naszym forum korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z forum, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje Politykę Prywatności
  2. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Muza

Dyskusja w 'Hyde-Park' zaczęta przez Trigger Happy, 31 Grudzień 2008.

1. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Obsługa Forum

5 554
    9 672
    Jak to się stało, że umknął mi ten kawałek i ten klip:

2. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

1 558
    3 798
    Highway star rządzi :) Jak dla mnie ten zespól powinien się rozpierdolić samolotem najpóźniej w 1974 r. Odejść w najlepszym momencie zamiast męczyć bułę tym poprawnym ale wtórnym szajsem który produkują.

3. ultimate

ultimate Well-Known Member

1 945
    4 130
    Kawałek, który wrzuciłem pod ich zdjęciem jest z najnowszej płyty "Infinite" dla porównania.

4. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów

4 620
    9 683
    Nie przepadam za coverami, zwłaszcza z teledyskami, które kojarzone są z materiałem muzycznym w najbardziej oczywisty sposób, ale ten, mimo swojej CGIowej taniości mi podszedł. Jeżeli ktoś się zastanawia, co by było gdyby, von Trier w "Melancholii" nie użył Wagnera, tylko Queen... Zakończenie nie byłoby tak intymne.

Tak czy owak, dobrze sobie pooglądać od czasu do czasu niszczenie planety z tymi wszystkimi lewakami. :)

5. ultimate

1 945
    4 130

Last edited: 20 Maj 2017
  6. tomkiewicz

tomkiewicz Radykalny Ciepłolub

4 450
    10 032
    U mnie powyższa scena ("Melancholia") wywołuje niemożliwy do zniesienia poziom grozy. Aż trudno uwierzyć, że to wyszło spod ręki pretensjonalnego Duńczyka. To jedyny jego film, który sromotnie ryje mi po mózgu.

A tymczasem Wilson wysmażył wreszcie fajny przebój, choć uważam, że powinien zaniechać śpiewania i wszelkie partie, począwszy od nadchodzącej płyty, oddać Ninet. Bo Ninet jest zajebistą wokalistką!

7. rawpra

rawpra Well-Known Member

1 446
    2 629
    jeden z moich (i nie tylko moich, zespół ma dużo fanów) najulubieńszych albumów

8. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów

4 620
    9 683

Jedna z kompozycji Conlona Nancarrowa na automat, bo żaden pianista nie byłby w stanie tego zagrać w czasie rzeczywistym.

9. ultimate

1 945
    4 130

Last edited: 23 Maj 2017 o 22:04
  10. ultimate

1 945
    4 130

Udostępnij Tą Stronę