1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Mowa nienawiści i inne absurdy

Temat na forum 'Nierząd' rozpoczęty przez aluzci, 16 Luty 2011.

1. ford

ford Active Member

Polubienia:
    32
    Jakoś całkowicie znikł zapis w ustawie o mowie nienawiści, że ma dotyczyć również ochrony osób ze względu na orientacje seksualną, zostaje zapis chroniący ze względu na przynależność religijną, a w zamian orientacji seksualnej, będzie zapis chroniący polityków :D Więc nie macie się czego bać, można nienawidzić gejów, ale żadnego złego słowa o politykach i kościele :D

2. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    18 823
    Geje i lesbijki powinny napisać petycję do Palikocura, by Grodzkie, z trybuny sejmowej się za nimi ujęło. Z trybuny sejmowej winien paść argument, że geje, lesbijki i trans stanowią 20% społeczeństwa (*) a polityków jest stosunkowo niewielu. ;) Trzeba z tej ustawy zrobić operetkę.

(*) 20% , bo dotyczy również hetero nieświadomych swej prawdziwej orientacji - tak przynajmniej twierdzą działacze LGBT ;)

3. Szynka

Szynka Złota szynka wolnego rynku.

Polubienia:
    1 863
    Claude mOnet lubi to.
  4. Hitch

Hitch

Polubienia:
    4 368
    Do piekła!

Claude mOnet lubi to.
  5. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    17 081
    Ciekawe czy też jeździ na różowej damce...

6. ulth

ulth New Member

Polubienia:
    2
    St. Sierż. Jacek Żebryk ! - Wzywam Cię
    Albowiem uważam, że polscy żołnierze stali się najemnikami za kasiorę i mordowali w jej imię bezbronną ludność Afganistanu.
    Czekam na pozew sądowy!

7. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 272
    Sierżancie, jak tam idą opiumowe interesy?

margines, hanys i ulth lubią to.
  8. Hitch

Hitch

Polubienia:
    4 368
    Sierżant został gwiazdą TV. Już drugi raz w tym tygodniu jego ryło można było oglądać w takiej np. "Panoramie". Dzisiejsze newsy z jego życia to takie, że dostał całodobową ochronę policji. Ja za to zwróciłem uwagę na jego końcową wypowiedź, która brzmiała mniej więcej tak: "najwyższy czas, żeby ktoś zaczął kontrolować, co dzieje się w internecie".

Jak słucham takich ludzi mam ochotę zrzygać się na podłogę. Za to listy dostawał fajne (w stylu "ty okupancie obcych państw"). Ciekawe, czemu ich nikt nie skomentował? Skoro wojak jest taki skory do rzucania kamieniami może niech popyta Afgańczyków, co sądzą o jego pracy i ile dostawał za trzymanie ich za mordę z berylem w ręku.

Sniezny lubi to.
  9. ulth

ulth New Member

Polubienia:
    2
    Sierżant plus TW Boni ... cholera, wszystko układa się w jedną całość.
    Chyba tylko ślepi, by nie dostrzegli planów ...

10. Hitch

Hitch

Polubienia:
    4 368
    Sierżant, boni, ostatnie zbrodnie podżegania do nienawiści, które o mało nie doprowadziły do zamachu stanu i ogólne pierdololo odnośnie mowy nienawiści trwające od jakiegoś czasu. Yep, szykują się kolejne reformy by żyło się lepiej.

11. Bajaratt

Bajaratt First of his name

Polubienia:
    1 380
    Jak to szło? "Nie idź zbyt długo w prawo, bo dojdziesz na lewo"?
    http://www.konserwatyzm.pl/artykul/6708/czy-wolnosc-slowa-i-ekspresji-jest-nadrzedna-wartoscia

12. Polacco

Polacco Active Member

Polubienia:
    76
  13. father Tucker

father Tucker egoista, marzyciel i czciciel chaosu

Polubienia:
    5 454
    Pewnie jego żonka dostała rozkaz od swoich zwierzchników, że Radek ma się tym zająć.

14. Claude mOnet

Claude mOnet Well-Known Member

Polubienia:
    1 319
    Testujemy sprawność polskiej prokuratury?

No to zaczynam: Pani Anne Applebaum (moje podkreślenie) jest Żydówką! A jej mąż, czyli "monsz stanu", minister Radosław Sikorski jest na pasku syjonistycznego żydostwa cholernego...

Till i decha_131 lubią to.
  15. crack

crack Active Member

Polubienia:
    102
    I Roman Giertych stał się naczelnym filosemitą RP.

16. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 272
    Czyli mam przejebane jak Radek trafi na to forum do wątku o Murzynach.

17. Norden

Norden Well-Known Member

Polubienia:
    811
    Raczej nie, przytaczałeś/cytowałeś tylko rządowe statystyki. Przynajmniej miejmy nadzieje, że nie.

18. Polacco

Polacco Active Member

Polubienia:
    76
    Zastanawiają mnie praktyczne konsekwencje tej decyzji bo przecież jest tyle różnych słabo moderowanych for czy stron z opcją komentowania.
    Zauważyłem, że na części jak z pod ziemi wyrastają moderatorzy na hasło "Żyd" tzn tematy o Żydach są z miejsca kasowane. Ale bez problemu można mieszać z błotem i oskarżać o najgorsze Chińczyków, Arabów, Rumunów czy innych Peruwiańczyków.
    EDIT: no i zapomniałem o gejach :)
    Ktoś złośliwy wyszukałby wszystkie takie komentarze i wysłał do prokuratury, a ta musiałaby z urzędu wszczynać śledztwa.

19. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    18 823
    Zaraz zaraz. Może ktoś kto zna prawo mi to wyklaruje. Bo nie rozumiem jak np. to zdanie:
    "Przyjdzie czas, że dalej się będziecie k... po piecach i piwnicach chować"
    może kogokolwiek znieważać? Pomijając słowo na literkę "k" oczywiście.
    Przecież to może być wróżba. Czy posiadanie daru jasnowidzenia należy jakoś udowodnić przed sądem? A jak się komuś to śniło?

20. Till

Till Mud and Fire

Polubienia:
    2 198
    Radzio to jednak żałosny dzieciuch.

Spróbuj wpisać "Żydzi" w google. To chyba jedyne słowo, które nie jest dokańczane w sugerowanych hasłach.

http://pokazywarka.pl/vxt7z3/

Michalkiewicz sugerował kiedyś, że takie zachowanie Radzia wzięło się na skutek tego, że dokuczają jego dzieciom w szkole, z powodu ich żydowskiego pochodzenia. Szkoda, że teraz nie mogę znaleźć tego felietonu.

Edit. Mam:

http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2142

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.