Mowa nienawiści i inne absurdy

telpeloth

państwosceptyk
256
291
Dałbym Ci plusa za ten komentarz, ale z jakiegoś powodu nie mogę. Anyway - brzmi, jak gdybyś podpieprzył tekst z jutrzejszego wydania GW:)
 

Lancaster

Kapłan Pustki
1 148
1 113
Przydałoby się nauczyć owce mowy nienawiści w stosunku do państwowców. Przykładowe rozmowy powinny wyglądać mniej więcej tak:
załatwianie sprawy w urzędzie
-W czym mogę pomóc?
- zrób mi loda i przy okazji daj zezwolenie na budowę neandertalska dziwko


A teraz wersja łagodniejsza. Rozmowa dwóch kolegów.
-słyszałeś że ryży świniojebca znowu podniósł podatki?
-to jeszcze nie powiesili tej lewackiej uryny?


To czego etatyści się boją to utrata godności ,dlatego próbują zwalczać mowę nienawiści. Jeszcze polityków nie traktuje się jak śmieci ,którym można na dzień dobry przypierdolić więc się zaraza rozszerza. Na pocieszenie powiem ,że w polsce z wolnością słowa jeszcze nie jest najgorzej.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
O ile ten drugi przykład to już norma w rozmowach między zwykłymi ludźmi, to ten pierwszy nie przejdzie w sytuacji, gdy ty jesteś zależny od urzędasa.
 

luke27

Well-Known Member
117
405
Przyjemnie było by tak zwracać się do urzędasów jak w pierwszym przykładzie, ale niestety :( Madlock ma rację
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Próbowałem edytować. Najpierw ktoś mi napisał, że nie mogę kasować czegoś co ma źródła, a potem doczepił się liczby mnogiej, gdy napisałem "niektórzy dziennikarze", chociaż w gazetach oprócz pismaków są też redaktorzy.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
sierp napisał:
i libertarianizmu ekonomicznego[3]

K..wa. Od paru lat pojawiają się pokurwieńcy, którzy używają terminu "libertarianizm ekonomiczny". Jutro pojawią się religijne ograniczone umysłowo cioty, które będą mówić, że to one są libertarianami, bo głoszą "libertarianizm ekonomiczny".
Czym w takim razie jest wolny rynek?

Ta Wikipedia zaczyna capić nowomową jak bułgarski sracz.
 
K..wa. Od paru lat pojawiają się pokurwieńcy, którzy używają terminu "libertarianizm ekonomiczny". Jutro pojawią się religijne ograniczone umysłowo cioty, które będą mówić, że to one są libertarianami, bo głoszą "libertarianizm ekonomiczny".
Czym w takim razie jest wolny rynek?

Sprawa jest głębsza. Hoppe słusznie pisał kiedyś, że podkopywanie terminologii wolnościowej to skuteczna taktyka, służąca lewactwu do spychania swoich oponentów na margines "ekstremistycznego oszołomstwa". Jeśli oni są liberałami, to nas już nie ma, tzn. należymy do jakiejś sekty wyznającej skrajne poglądy, z którą się nie dyskutuje. Zauważ, że pojęcie "libertarianizm" jest całkiem świeże- powstało wskutek reakcji obronnej na amerykańskich "liberałów".
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Wikipedia linkuje stronę maxfarquar.com, która się reklamuje jako:
"Wyciąg z uryny - dojrzały z mocnym smakiem"
A ta strona to zwykła cwelistyczna gadzinówka, która zajmuje się "wzmacnianiem faktów" i komentarzami.
 
A

Anonymous

Guest
Problem jest jeden. Ludzie robią nowe słowa kiedy znaczenia starych się wypaczają i myślą, że to ostatni raz. A tu do końca trzeba się nazywać liberałem, anarchistą i libertarianinem. Bez żadnych przymiotników. I chuj.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Może zacząć nazywać się socjalistą? Hm, może Cokeman dobrze robi? Tylko musi przestać chwalić biedę. Człowiek bez marzeń jest ujebany na amen.
 
D

Deleted member 427

Guest
Fascynująca dyskusja, kto komu co podjebał.

A prawda jest taka, że czerwoni stracili monopol na bycie anarchistami i teraz rozpisują się na tych swoich pedalskich portalach, jacy to oni nie są koszerni, a reszta to reakcja, faszyzm i naziole. Chuj im w dupe i kamieni kupe. Wracamy do obsesji różowych faszystów, czyli hate speech.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Ja tam akurat nie mam problemu, bo dla mnie żaden socjalista nigdy nie będzie wolnościowy, bez prywatnej własności nie ma wolności.

Nawet jeśli propertarianie zajebali termin... to dobrze! Od zawsze im się należał :D .
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Tosiabunio na swoim blogu napisał kiedyś fajny tekst na temat filmiku, który można przywołać jako argument w dyskusji z ludźmi, którzy myślą, że broń palna to tylko masakry w szkołach i kościołach.

http://www.miasik.net/archive/2011/01/damy-sobie-rade/

Było to o uzbrojonym kolesiu, który uratował żołnierza przed napaścią ze strony agresywnych czarnoskórych nastolatków. Co widzimy kiedy chcemy teraz zapuścić filmik?

Ten film został usunięty z powodu naruszenia zasad YouTube zabraniających szerzenia nienawiści.

Fajny sposób na usuwanie niewygodnych faktów :mad: .
 
D

Deleted member 427

Guest
Tosiabunio na swoim blogu napisał kiedyś fajny tekst na temat filmiku (...)

Niech ich chudy byk wyrucha. Da się jeszcze gdzieś obejrzeć ten reportaż czy lewacy wszystkie kopie już usunęli?
 
Do góry Bottom