1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Mowa nienawiści i inne absurdy

Temat na forum 'Nierząd' rozpoczęty przez aluzci, 16 Luty 2011.

1. Danjou

Danjou Król Akapu.

Polubienia:
    914
    Hmm, może znajdźmy jakieś lewackie forum, poczekajmy trochę aż dostaniemy dostęp do głębszych jego poziomów, potem tylko zrzuty ekranu i dawaj do prokuratury. Że szerzą mowę nienawiści, że propagują chujowe wartości i coś tam jeszcze. Ciekaw jestem jakby to zadziałało.

Polacco lubi to.
  2. crack

crack Active Member

Polubienia:
    102

Ciekawe, pokazuje Jezus był polakiem a nie pokazuje Jezus był żydem mimo że był żydem.

Piter1489 lubi to.
  3. Polacco

Polacco Active Member

Polubienia:
    76
    Klucz to odpowiednie podanie informacji:
    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...ny_na_103_lata_wiezienia_za_molestowanie.html
    W artykule ani razu nie pojawia się słowo "Żyd" - dopiero w ostatnim zdaniu jest delikatna sugestia że owi tajemniczy chasydzi mogą mieć jednak coś wspólnego z Żydami. Artykuł nie jest też otagowany "Żydzi", żeby czasem nikt kto szuka info o Żydach na niego nie trafiłł :)
    Komentarze wyłączone :D O ile dobrze pamiętam to każdy taki artykuł dotyczący kościoła katolickiego można swobodnie komentować (inna sprawa to to, że oni tam nawet chamsko manipulują "plusikami" przy komentarzach - polecam poobserwować - czytając gazeta.pl można się między innymi dowiedzieć, że większość Polaków tak uwielbia sędziego Tuleye i jego SB-ecką matkę, że spędzają całe dnie lajkując pochwalne do granic absurdu komentarze na jego temat)

4. crack

crack Active Member

Polubienia:
    102
    Na google mamy deficyt słowa żyd, za to na ścianach polskich bloków mamy nadmiar przekreślonych gwiazd Dawida i słowa "żyd" w różnych odmianach więc wychodzi na zero.

5. Sniezny

Sniezny Urodzony Buntownik

Polubienia:
    5
    Każda walka z opiniami i nienawiścią w necie a do tego dążenie do prawnego karania sprawców czy lepiej autorów takich wypowiedzi to głupota i obsesyjna poprawność polityczna. Net to wirtualna rzeczywistość a nienawiść to normalne uczucie. Jeszcze brakuje żeby za wirtualne pierdoły karać.

Karanie za słowa to wymysł lewaków.

Prawną walkę z takimi samymi opiniami ale wyrażonymi w realu uważam zresztą za identyczną bzdurę a co więcej ogromne zagrożenie dla wolności wypowiedzi

6. Mad.lock

Mad.lock barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm

Polubienia:
    4 526
  7. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 272
    To cofnij się w czasie do, powiedzmy, XVII wieku, i powiedz, że Ludwik 175 to cwel co jebie psy.

Karanie za słowa to naturalna rzecz. U mnie na chacie też obowiązują kary za słowa. Nie możesz na przykład wejść do mojego domu i zacząć mnie obrażać.

8. hanys

hanys Active Member

Polubienia:
    133
    Radzę tego nie sprawdzać. Widziałem zdjęcia Mentala na KMFie.

Crov i kawador lubią to.
  9. Hitch

Hitch

Polubienia:
    4 368
    W swoim domu, wiadomo. Ale na ulicy? To że mnie ktoś zbluzga, magicznie nie uczyni z tych słów prawdy. A same słowa to tylko słowa, krzywdy nie nikomu jeszcze nie zrobiły :)

10. tomislav

tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

Polubienia:
    11 764
    Eeeee...tam, pewnie wkleił screena z jakiejś gierki i podrasował na styl z Teksasu ;)

Ale serio Hanys, gdzie tam jest Mentalowa fota?

edit: oka, znalazłem, o ile to nie ściema :) edit II: Wygląda, że nie ma ściemy - Hanys ma rację, czarnuchy będą spierdalać :)

Crov lubi to.
  11. matiej

matiej The Member

Polubienia:
    24
    Mam tu mieszane uczucia, kiedy mówimy o zakazywaniu prawnym mowy nienawiści, to dla każdego libertarianina jasne jest, że jest to idiotyzm i że wolność słowa jest ważniejsza niż jakieś tam "urażone uczucia" i w tej materii nie mam żadnych wątpliwości.
    Ale... Ta część w której wypowiadacie się ZA mową nienawiści i za tym, że uogólnienia połączone z wyzywaniem vide "Jebani żydzi przejmują świat, a nygusy to banda kretynów", są najlepszym sposobem ekspresji słownej i w ogóle cacy, to mam ochotę przypomnieć, że tylko i wyłącznie sobie wystawiacie złe świadectwo i w moim odczuciu stajecie się zakompleksionymi kretynami, wylewającymi żale przez monitorem. Pozdrawiam. :)

12. Till

Till Mud and Fire

Polubienia:
    2 198
    Twoja ochota i twoje odczucia nie mają żadnego znaczenia.
    :)

Sniezny lubi to.
  13. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    17 081
  14. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 272
    hahahaha, nazipanda :) Twórcy "South Parku" by czegoś takiego nie wymyślili. Genialne.

15. inho

inho Well-Known Member

Polubienia:
    3 310
    Wiedziałem, że ten syf z zachodu przyjdzie tu prędzej czy później.

Lewica wykorzystuje zabójstwo Adamowicza do propagandy koncepcji "mowy nienawiści". U podstaw "piramidy nienawiści" umieszczono "słowny brak akceptacji", który zawiera: mowę nienawiści, język wykluczający, język wrogości, rozpowszechnianie mitów/stereotypów/plotek, złośliwe żarty, przejawy skrywanych lub niebezpośrednich uprzedzeń. Z drugiej grafiki można się dowiedzieć, że "mowa nienawiści" to forma przemocy oraz przestępstwo. Rozumiem, że skoro mowa nienawiści ma być przestępstwem, to tylko kwestią czasu jest, gdy pod przestępstwo zostaną podciągnięte pozostałe elementy z kategorii "słownego braku akceptacji", bo przecież również prowadzą do eksterminacji.

16. Staszek Alcatraz

Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

Polubienia:
    6 667
    Zabawne, że atakują i obwiniają Internet po zabójstwie dokonanym przez człowieka, który przez ostatnie 5 lat w pudle nie miał dostępu do Internetu.

Ostatnia edycja: 15 Styczeń 2019
  17. inho

inho Well-Known Member

Polubienia:
    3 310
    Internetu jeszcze nie kontrolują w takim zakresie, jak inne środki komunikacji. Stawiam na urabianie społeczeństwa do akceptacji kontroli treści w większym zakresie niż dotychczas.

18. Sorasil

Sorasil Well-Known Member

Polubienia:
    326
    To w sumie zabawne, bo oni sami z mowy nienawiści ciągle korzystali. Zwrot "moherowe berety" powstał właśnie w tym obozie i był jednoznacznie nacechowany negatywnie i na wykluczenie sporej grupy społeczności wraz z takimi akcjami jak "schowaj babci dowód" :D Tak samo to POPIS podkręcił atmosferę u swoich wyznawców w ten sposób, że osiągnięto poziom ślepego fanatyzmu.

19. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 558
    dzie mikroagresje?

20. inho

inho Well-Known Member

Polubienia:
    3 310
    Mikroagresje to będzie kolejny etap, ale najpierw musi się wyczerpać formuła mowy nienawiści.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.