Mowa nienawiści i inne absurdy

Danjou

Król Akapu.
370
944
Hmm, może znajdźmy jakieś lewackie forum, poczekajmy trochę aż dostaniemy dostęp do głębszych jego poziomów, potem tylko zrzuty ekranu i dawaj do prokuratury. Że szerzą mowę nienawiści, że propagują chujowe wartości i coś tam jeszcze. Ciekaw jestem jakby to zadziałało.
 

Polacco

Active Member
132
76
Klucz to odpowiednie podanie informacji:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...ny_na_103_lata_wiezienia_za_molestowanie.html
W artykule ani razu nie pojawia się słowo "Żyd" - dopiero w ostatnim zdaniu jest delikatna sugestia że owi tajemniczy chasydzi mogą mieć jednak coś wspólnego z Żydami. Artykuł nie jest też otagowany "Żydzi", żeby czasem nikt kto szuka info o Żydach na niego nie trafiłł :)
Komentarze wyłączone :D O ile dobrze pamiętam to każdy taki artykuł dotyczący kościoła katolickiego można swobodnie komentować (inna sprawa to to, że oni tam nawet chamsko manipulują "plusikami" przy komentarzach - polecam poobserwować - czytając gazeta.pl można się między innymi dowiedzieć, że większość Polaków tak uwielbia sędziego Tuleye i jego SB-ecką matkę, że spędzają całe dnie lajkując pochwalne do granic absurdu komentarze na jego temat)
 

crack

Active Member
784
110
Na google mamy deficyt słowa żyd, za to na ścianach polskich bloków mamy nadmiar przekreślonych gwiazd Dawida i słowa "żyd" w różnych odmianach więc wychodzi na zero.
 

Sniezny

Urodzony Buntownik
139
5
Każda walka z opiniami i nienawiścią w necie a do tego dążenie do prawnego karania sprawców czy lepiej autorów takich wypowiedzi to głupota i obsesyjna poprawność polityczna. Net to wirtualna rzeczywistość a nienawiść to normalne uczucie. Jeszcze brakuje żeby za wirtualne pierdoły karać.

Karanie za słowa to wymysł lewaków.

Prawną walkę z takimi samymi opiniami ale wyrażonymi w realu uważam zresztą za identyczną bzdurę a co więcej ogromne zagrożenie dla wolności wypowiedzi
 
D

Deleted member 427

Guest
Sniezny napisał:
Karanie za słowa to wymysł lewaków.

To cofnij się w czasie do, powiedzmy, XVII wieku, i powiedz, że Ludwik 175 to cwel co jebie psy.

Karanie za słowa to naturalna rzecz. U mnie na chacie też obowiązują kary za słowa. Nie możesz na przykład wejść do mojego domu i zacząć mnie obrażać.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Radzę tego nie sprawdzać. Widziałem zdjęcia Mentala na KMFie.
Eeeee...tam, pewnie wkleił screena z jakiejś gierki i podrasował na styl z Teksasu ;)

Ale serio Hanys, gdzie tam jest Mentalowa fota?

edit: oka, znalazłem, o ile to nie ściema :) edit II: Wygląda, że nie ma ściemy - Hanys ma rację, czarnuchy będą spierdalać :)
 

matiej

The Member
71
23
Mam tu mieszane uczucia, kiedy mówimy o zakazywaniu prawnym mowy nienawiści, to dla każdego libertarianina jasne jest, że jest to idiotyzm i że wolność słowa jest ważniejsza niż jakieś tam "urażone uczucia" i w tej materii nie mam żadnych wątpliwości.
Ale... Ta część w której wypowiadacie się ZA mową nienawiści i za tym, że uogólnienia połączone z wyzywaniem vide "Jebani żydzi przejmują świat, a nygusy to banda kretynów", są najlepszym sposobem ekspresji słownej i w ogóle cacy, to mam ochotę przypomnieć, że tylko i wyłącznie sobie wystawiacie złe świadectwo i w moim odczuciu stajecie się zakompleksionymi kretynami, wylewającymi żale przez monitorem. Pozdrawiam. :)
 

Till

Mud and Fire
1 070
2 287
mam ochotę przypomnieć, że tylko i wyłącznie sobie wystawiacie złe świadectwo i w moim odczuciu stajecie się zakompleksionymi kretynami, wylewającymi żale przez monitorem.

Twoja ochota i twoje odczucia nie mają żadnego znaczenia.
:)
 
D

Deleted member 427

Guest
hahahaha, nazipanda :) Twórcy "South Parku" by czegoś takiego nie wymyślili. Genialne.
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Wiedziałem, że ten syf z zachodu przyjdzie tu prędzej czy później.

Lewica wykorzystuje zabójstwo Adamowicza do propagandy koncepcji "mowy nienawiści". U podstaw "piramidy nienawiści" umieszczono "słowny brak akceptacji", który zawiera: mowę nienawiści, język wykluczający, język wrogości, rozpowszechnianie mitów/stereotypów/plotek, złośliwe żarty, przejawy skrywanych lub niebezpośrednich uprzedzeń. Z drugiej grafiki można się dowiedzieć, że "mowa nienawiści" to forma przemocy oraz przestępstwo. Rozumiem, że skoro mowa nienawiści ma być przestępstwem, to tylko kwestią czasu jest, gdy pod przestępstwo zostaną podciągnięte pozostałe elementy z kategorii "słownego braku akceptacji", bo przecież również prowadzą do eksterminacji.



7TkegI8.jpg


8JGeASH.jpg
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Zabawne, że atakują i obwiniają Internet po zabójstwie dokonanym przez człowieka, który przez ostatnie 5 lat w pudle nie miał dostępu do Internetu.
Internetu jeszcze nie kontrolują w takim zakresie, jak inne środki komunikacji. Stawiam na urabianie społeczeństwa do akceptacji kontroli treści w większym zakresie niż dotychczas.
 

Sorasil

Well-Known Member
160
487
Internetu jeszcze nie kontrolują w takim zakresie, jak inne środki komunikacji. Stawiam na urabianie społeczeństwa do akceptacji kontroli treści w większym zakresie niż dotychczas.

To w sumie zabawne, bo oni sami z mowy nienawiści ciągle korzystali. Zwrot "moherowe berety" powstał właśnie w tym obozie i był jednoznacznie nacechowany negatywnie i na wykluczenie sporej grupy społeczności wraz z takimi akcjami jak "schowaj babci dowód" :D Tak samo to POPIS podkręcił atmosferę u swoich wyznawców w ten sposób, że osiągnięto poziom ślepego fanatyzmu.
 

rawpra

Well-Known Member
2 741
5 407
podstaw "piramidy nienawiści" umieszczono "słowny brak akceptacji", który zawiera: mowę nienawiści, język wykluczający, język wrogości, rozpowszechnianie mitów/stereotypów/plotek, złośliwe żarty, przejawy skrywanych lub niebezpośrednich uprzedzeń
dzie mikroagresje?
 
Do góry Bottom