Michalkiewicz

D

Deleted member 4683

Guest
Nic w tym dziwnego. Komornik ma w tym interes. Bounty hunters też byli lepsi od szeryfów.

Od paru lat funkcjonuje centralna ewidencja rachunków bankowych. Komornik składa zapytanie do ewidencji ona wysyła zapytanie do wszystkich banków i skoków i tego samego dnia komornik ma info o wszystkich rachunkach danego delikwenta. Bez udziału służb ani Wielkiej Loży Wschodu.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Była głośna sprawa Jacek Piekara vs Dorota Wellman. I co? Scenariusz ten sam. Brak dostarczenia pozwu. Wyrok zaoczny.
Scenariusz ten sam, brak dostarczenia pozwu, wyrok zaoczny, wniesienie środka odwoławczego i uchylenie wyroku zaocznego.

Ciekawe że komornik natychmiast znajduje zasoby jegomościa, a sąd nie.
Sąd co do zasady nie ma w zakresie swoich obowiązków poszukiwania osób czy majątków. Do tego z opisu zamieszczonego przez P. Michalkiewicza wynika, że dostawał korespondencję na adres zameldowania. Wszystko prawilnie.

Zaoczne procesy, to ich strategia.
Morał z tej bajki taki, że nie trzymaj zbyt dużo kasy w polskim banku.
Morał z tej bajki jest taki, że jak się nie ma rozeznania w sprawach prawnych i dostaje korespondencję sądową, urzędową, komorniczą, czy podobną, to się nie obraża na świat metodą "na Gazdę", tylko konsultuje to z kimś, kto się zna. Jest to o tyle dziwne, że we wpisie na wikipedii dot. P. Michalkiewicza przeczytać można na samym początku "Stanisław Andrzej Michalkiewicz (ur. 8 listopada 1947 w Lublinie) – polski prawnik".
 

Król Julian

Well-Known Member
962
2 123
Z bloga Andrzeja Pilipiuka:

Z kronik kasty...
niedziela, 24, listopad 2019 13:38

Facet z Gdańska po kilkuletnim znęcaniu się nad partnerką (założona niebieska karta + 4 wyroki) zdecydował się "ostatecznie rozwiązać sprawę" i wypchnął ją z balkonu. Była w 5 miesiącu ciąży. Cudem przeyła.​
Sąd przyznał jej odszkodowanie - 50 tyś zł.​
To miłe. Z drugiej strony - trochę mało, zważywszy że rzecz dzieje się w kraju gdzie pani która czuje się obrażona przez publicystę niszowego tygodnika dostaje lekką ręką 200 tyś...​


I niech mi ktoś powie że te pierdolone sądy nie są stronnicze...
 

tolep

five miles out
8 555
15 441

draq

Well-Known Member
197
274
Jakieś wieści co do ustawy 447?
Stasio głosił niczym religię że Mike Pompeo ma "do końca jesieni" i w drugiej wersji " do końca listopada" złożyć raport kongresowi z wykonania tej ustawy.
Mamy koniec grudnia a raportu ani widu ani słychu...
Więc albo Stasio łgał albo Pompeo złamał prawo....
 

draq

Well-Known Member
197
274
Jakieś wieści co do ustawy 447?
Stasio głosił niczym religię że Mike Pompeo ma "do końca jesieni" i w drugiej wersji " do końca listopada" złożyć raport kongresowi z wykonania tej ustawy.
Mamy koniec grudnia a raportu ani widu ani słychu...
Więc albo Stasio łgał albo Pompeo złamał prawo....




"koniec jesieni" to według michalkiewicza 30 lipca
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Stasiu się wkurwia kończy rozmowę i pokazuje, że "warto rozmawiać" w 37.40 min:



View: https://www.youtube.com/watch?v=-pj46MzCcoo

Piotr Korczarowski tłumaczy:

Tu jest krótka piłka - chciałem zadać pytanie o bardzo dobre relacje Rosji z Izraelem, ale p. Michalkiewicz przerwał mi w trakcie, gdy mówiłem, że Izrael istnieje dzięki dostawom sowieckiego sprzętu wojskowego przesłanego żydom na rozkaz Stalina. To fakt, z którym nie można nawet polemizować. To nie jest teoria, z którą można lub nie można się zgadzać. Tak po prostu było i ja nawet nie zamierzałem o tym rozmawiać. Potrzebowałem jedynie tego przykładu, by wyprowadzić pytanie. Każdy kto zatem twierdzi, żebym się "douczył" jest prostakiem, którego nie obchodzą fakty, a jedynie ślepowierstwo w autorytet. Moim autorytetem jest prawda. Waszą prawdą są autorytety. Kto natomiast nie wie, a chce się dowiedzieć, to polecam przejrzeć np. ten artykuł: https://www.rp.pl/historia/art1170021-poczatki-panstwa-izrael-izraelska-republika-radziecka w "Rzeczypospolitej", gdzie czarno na białym widnieje taki oto cytat: "Wielu uzupełnień wymaga na przykład kwestia uzbrojenia, które Czechosłowacja sprzedała Izraelowi na rozkaz Moskwy. Tysiące karabinów, miliony sztuk amunicji, a przede wszystkim tuzin samolotów myśliwskich z zakładów Avia, bez wątpienia przyczyniły się do wygrania wojny o niepodległość w 1948 r."
 
Ostatnia edycja:

draq

Well-Known Member
197
274
Czemu stasio który przez dziesięciolecia mówił o judeopolonii nagle bóldupi o związki stalina z izraelem?
I dlaczego nagle bóldupi gdy ktoś wspomni o "niebiańskiej jerozolimie"?
Czy właśnie się dowiedzieliśmy że stasio przez ten czas odgrywał rolę zleconą przez mossad i cały ten jego antysyjonizm był na pokaz?
 

Blobfish

Well-Known Member
150
274
Dałem sobie definitywnie spokój z Panem Stanisławem kilka lat temu przy okazji afery kiedy to komornik zajął mu rachunek bankowy a Pan Stanisław przekonywał, że to musi być zemsta służb "bo niby skąd komornik wiedział w którym banku mam konto".
 
Do góry Bottom