Mariusz Max Kolonko mówi jak jest...

OP
OP
Hitch

Hitch

3 220
4 872
W jednym odcinku coś tam gadał, żeby MSZ dał jemu i konsulatowi hajs. Ale potem dodał, że oddałby dwa razy tyle. Chyba nawet w tym o TVP, co dałem przed chwilą to było.
 

RiGhT_WiNg

Schizoid
233
44
wrzuć urla or it didn't happen
W 1:30 zbywa komenta o datkach a wymowa tej i wcześniejszej nagrywki o TV Polonia jest dość jednoznaczna - dajcie mi hajs na telewizję polonijną. Zresztą pod jego wcześniejszymi nagrywkami zdarzały się komentarze z propozycjami datków od internautów.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Dlaczego wy się tak nim podniecacie? Jedzie od dziada razwiedką i tyle.
Moim zdaniem Max Kolonko powinien dostać krótką serię z AK, jako podziękowanie za sławienie US-mańskiego zamordyzmu.
 
OP
OP
Hitch

Hitch

3 220
4 872
Max jednak potrafi skrytykować władze USA, porównując ich politykę do hitlerowskiej czy stalinowskiej:

 
OP
OP
Hitch

Hitch

3 220
4 872
W ogóle ostatnio pierdoli strasznie. Kiedy nakręca się na terroryzm to przestaje myśleć i powtarza za USAńską tubą propagandową.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
W ogóle ostatnio pierdoli strasznie.
Jeśli założył sobie, że będzie regularnie o czymś gadać i gada regularnie, a nie ma akurat nic specjalnego do powiedzenia, to wychodzi na jaw jego intelekt. W tym ostatnim wklejonym wideo myli przyczyny ze skutkami, więc różnym "narodowcom" się to pewnie spodoba.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Ostatnio pokazywali tego video-bloga Maxa na Superstacji i gadał o imigrantach i jak to jest źle kiedy się dba "o prywatę" a nie o państwo i wspólne dobro. Sens był taki żeby nie zatrudniać tańszych imigrantów, tylko "swoich", bo niby potomkowie imigrantów później nie chcą zatrudniać "naszych".

Do zaorania typu.

EDIT:

WoKu o tym filmik wrzucił, kurde nie zauważyłem
 

military

FNG
1 766
4 727


Max przerażony drukarkami 3D: bedo bruń drukować, terroryzm bedo uprawiać! Bo w filmie z Malkowiczem to przewidzieli i Malkowicz chciał zabić prezydenta! "Zadaniem władzy jest powstrzymywać tych złych ludzi", czy jakoś tak - czyli Max już kompletnie przeszedł na drugą stronę granicy.
 
OP
OP
Hitch

Hitch

3 220
4 872
Szkoda. Naprawdę lubiłem gościa za jego początkowe wstawki. Ale od kiedy skupił się na terroryzmie i imigrantach (tu już dojebał hipokryzję na poziomie perfekcyjnym) to wyłazi z niego etatystyczna menda. A teraz jeszcze to... RIP, Max. Nie będziesz twarzą polskiego libertarianizmu.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Odsłuchałem, ale bez wizji, bo na jego ryj już nie mogę patrzeć.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Skąd on w ogóle nadaje? Z lombardu-komisu?
Pewnie z własnej piwnicy, gdzie ma muzeum pełne klamotów, w większości pewnie zezłomowanych w studiach tv. Przy czym nie należy się dziwić, w jakim celu utrzymuje kolekcję, tych klamotów. Jako samodzielny producent musi mieć możliwość przegrania materiału z każdego formatu, używanego w produkcji tv jak i konsumenckiego. Utrzymywanie tych klamotów przy życiu, jest tańsze niż zapłacenie firmie za przegranie jakiegoś materiału na format cyfrowy. Nawet gdyby to robić raz do roku. Tylko większe telewizje i więksi producenci przegrywają wszystkie swoje materiały na nowy format, wraz ze zmianą nośników.
 
D

Deleted member 427

Guest
Max Kolonko i jego kanał najchętniej oglądany na tubie:



Przy okazji podsumował cały polski opiniotwórczy establiszment medialny - dostało się szczególnie mediom spod znaku TVN i Wprost.

Co by nie mówić o Maksie from Massachusetts - jest nisza i on ją spektakularnie wypełnia, jest zapotrzebowanie na prawicowy komentarz w Polsce - Max go oferuje.
 
S

stormtrooper

Guest
Mariusz aż tak bardzo nie jedzie po tej broni, mówi, że drukarki 3D są zajebiste, a już chronić ludzi przed ewentualnymi terrorystami (bad guys - jak on to mówi) to zadanie rządu, ale to nie może polegać na zakazywaniu czy koncesjonowaniu drukarek.
Obiektywnie to i tak jest głos wolności, liberalizm, ograniczony może rządem, ale nie można mu zarzucać tego, że jest etatystyczną mendą. Dajcie spokój. Szczególnie porównajcie to z tym, co serwują inne media, w dobrą stronę to idzie.

Ponadto z tych innych jego filmików można wnioskować, że jest prawakiem - republikaninem, więc pewnie jest pro-gun.
 
Do góry Bottom