1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Mariusz Max Kolonko mówi jak jest...

Temat na forum 'Nierząd' rozpoczęty przez Hitch, 9 Grudzień 2012.

1. Hitch

Hitch

Polubienia:
    4 344
    Swego czasu "topowy" korespondent, który był obśmiewany jak leci zarówno za napięty styl wypowiedzi i swój "amerykański" akcent (który mu dziwnym trafem zelżał). Nie ukrywam, że sam się nabijałem z niego i do niedawna uważałem go za typowego medialnego oszołoma. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu, MMM coraz wypuszcza spoko mini-reportaże o libertariańskim wydźwięku, choć zachowawczym i subtelnym:

Tu o glinie kupującym buty, jak się okazuje, zwykłemu kmiotowi.

Kawador zapodawał już w innym temacie. Krótko o korelacji między zakazami posiadania broni a wzrostem przestępczości.

O dziwo, też w starszych nieco wywiadach mądrze gada. Nabija się z Madzi, Euro i maniery polskich mediów. Jak dla mnie bardzo miłe zaskoczenie. Keep it real, Max.

Do Rattlesnake'a: może by zechciał zostać twarzą polskiego libertarianizmu? :)

2. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    19 794
    Za bardzo był (jest?) powiązany z reżimowymi mediami jak polskie radio (lata stanu wojennego!), tvp i tvn. Poza tym miał (ma?) jakieś związki jakieś związki osobiste z czerwoną burżuazją.
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Mariusz_Max_Kolonko
    Dla mnie śmierdzi agenturą.

Jak by był ryjem partii lib, to dla wszystkich byłoby jasne, że ta szopka to agentura. :p

3. Hitch

Hitch

Polubienia:
    4 344
    Być może. A może Ameryka otworzyła mu oczy? Bo jednak czerwone ścierwo to w sprawach broni by cytowało ćwiąkalskiego, a przy dragach tuska.

4. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 663
    Może agent, może nie - ale lubię go. Jego wypowiedź o broni palnej bardzo fajna i krzepiąca - zwłaszcza anegdotka o 10-letnim chłopcu, co lepiej posługuje się bronią niż w 3RP dorośli mężczyźni nożem do krojenia chleba.

Gość niedzielny i Hitch lubią to.
  5. Smok

Smok Zradykalizowany

Polubienia:
    51
    Po znajomych widzę że większość potrzebuje autorytetów by móc się do czegoś przekonać. Niektórym można miesiącami tłuc logiką po głowie i praktycznie nic z tego nie ma, a wypowie się taki Kolonko i od razu pozamiatane w łepetynie.

6. Hitch

Hitch

Polubienia:
    4 344
    Dokładnie, dlatego fajnie byłoby mieć między innymi jego ryło na plakatach, ulotkach i gadające o libertarianizmie w TV lub YT.

7. aluzci

aluzci Well-Known Member

Polubienia:
    7 005
    To jest znany dziennikarz i jego "ryło" na żadnych plakatach żadnej partyjki ani nawet partii się nie pojawi, bo jemu zwyczajnie się to nie opłaca. Straciłby wiarygodność. Jeśli w jakichś sprawach wypowiada się częściowo po myśli libertarian, to już należy się cieszyć.

kozak i Gie lubią to.
  8. kr2y510

Polubienia:
    19 794
    Właśnie. Ja w takich sytuacjach mówię: nawet [pieszczoch komuny|agent|TW|...] XXX tak uważa. To jest znacznie lepsze. Bo wtedy autorytet XXX jest poszerzony, na domyślne inne autorytety. ;)

9. Hitch

Hitch

Polubienia:
    4 344
    Kolejne do kolekcji:

10. MichalD

MichalD Member

Polubienia:
    21
    Lepiej zaangażować niepokornego Krzysia - raz walnie coś o podludziach i odpadach gatunku homo sapiens w TV i ... naprawdę chciałbym zobaczyć co "i...". :D :D

11. hanys

hanys Active Member

Polubienia:
    134
    Spoko jak na mainstream:

12. kr2y510

Polubienia:
    19 794
    Tłumaczę wszystkim pokemonom. Nie zamierzam być tv-ryjem żadnej partii. A jak mainstream coś takiego robi, to oznacza że szykuje jakąś szopkę w stylu NEP, by później dalej być przy korycie. Więc jakakolwiek współpraca z mainstreamem nie ma sensu. Jedyne co należy zrobić, to przygotować się by się nachapać.
    A jak ktoś chce zrobić coś pro bono, to niech nauczy innych jak postępować tak, by razwiedka nie mogła się do niego podpiąć i czegokolwiek przejąć.

13. Hitch

Hitch

Polubienia:
    4 344

Max napierdala się z fejsbuka. Kurde, lubię gościa. Chcę, żeby tu przyjechał i powiedział motłochowi, że libertarianizm jest OK. Taki jeden Kolonko zdziałałby więcej wśród bydła niż tysiąc Kawadorów (bez obrazy, zią :)).

A tu kubeł zimnej wody, który musiał wyskoczyć w końcu, jako że nikt nie jest bez skazy. Max o magicznych liczbach:

Mam nadzieję, że to ostatnie takie zapędzanie się w numerologię, skrzaty i jednorożce z jego strony.

Eli-minator lubi to.
  14. Mad.lock

Mad.lock barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm

Polubienia:
    4 577
    Może chcą go wypromować w jakimś celu? Może za jakiś czas powie, że libertarianizm jest OK, ale z czebolami, państwową komunikacją i przymusowymi ubezpieczeniami?

kozak i RiGhT_WiNg lubią to.
  15. Hitch

Hitch

Polubienia:
    4 344
    Wtedy my powiemy "Tak, tak, Max. Wracaj do New Yorku" :)

16. military

military FNG

Polubienia:
    4 554
    13 jest pechowa, czego dowodzi misja Apollo 13 - a co mają powiedzieć astronauci z Apollo 1? Nic nie powiedzą, bo spłonęli żywcem w fazie testów rakiety. Jedynka dopiero jest pechową liczbą.

Max, ale minus. Jak stąd do forum młodych komunistów.

Hitch lubi to.
  17. Hitch

Hitch

Polubienia:
    4 344
    Jak to co? Mówił też, że 11 jest pechowa. Dwie jedynki obok siebie to jedenaście, ROTFL :)

18. Mad.lock

Polubienia:
    4 577
    "Libertarianizm tak, ale z new age" XD

19. aluzci

aluzci Well-Known Member

Polubienia:
    7 005
    nobody's perfect

20. Mad.lock

Polubienia:
    4 577

LOL, tak się nakręcił, że już myśli, że podsunął tytuł twórcom "Uważam, Rze".

Edit: Właśnie zdałem sobie sprawę, że ten temat jest w Nierządzie, bo początkowo miał pokazywać "spoko wypowiedzi" Kolonko. Ale teraz są tu też te głupie (sam taki dałem).

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.