Mariusz Max Kolonko mówi jak jest...

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Przecież to ich "Rze" wzięło się najprawdopodobniej od tego, że pracowało nad tym środowisko okolic Rzepy, zwanej Rzeczpospolitą. I nazwa miała nawiązywać do tego, bądź w ogóle do Polski, jako przedmiotu opinii - "Uważam". Jako taka, nazwa była przemyślana i to całkiem nieźle. Więc popłynął ostro z tym Tarantino...
 
OP
OP
Hitch

Hitch

3 220
4 872
Ale teraz są tu też te głupie

Jak dla mnie jedyną głupią wypowiedzią Maxa jest odcinek o magicznych liczbach.

Skoro obwieścili powstanie "Uważam Rze" tuż po tym jak wysłał do nich artykuł o celowych błędach ortograficznych, ma prawo uważać, że przynajmniej zainspirowali się nim.
 
OP
OP
Hitch

Hitch

3 220
4 872
Max mówi obamie, żeby zaczął rozbrajać społeczeństwo od ochroniarzy swoich córek, których pilnuje po 11 uzbrojonych agentów:



Kolumb, Zorka, Tureckie bandy i inne łobuzy:



Max nazywa Hilary SUKĄ i napierdala się z burdelu jej autorstwa oraz kompleksu na punkcie władzy:

 
D

Deleted member 427

Guest
A na kogo Max głosował w ostatnich wyborach? No, na kogo?
 
OP
OP
Hitch

Hitch

3 220
4 872
A skąd ja mam wiedzieć? Jego się pytaj. Choć pewnie na obamę, bo często narzeka na jego obiecanki-cacanki :)
 

paranoise

Member
38
11
Jeśli gdzieś mu blisko to do neocon. Aż dziwne że jeszcze nikt tego nie wyłapał:
Charakterystyczne że tak jak socjaliści w najbardziej komuszej rzeczywistości czują się osaczeni przez "dziki kapitalizm", tak samo neokonserwatyści w świecie gdzie Ameryka jest dosłownie wszędzie narzekają na jej defetyzm i brak zdecydowanych działań.
 

Till

Mud and Fire
1 070
2 287
tak samo neokonserwatyści w świecie gdzie Ameryka jest dosłownie wszędzie narzekają na jej defetyzm i brak zdecydowanych działań.

Neokoństwo powstało w główkach dawnych trockistowskich żydokomuchów. Z trockizmu widać, zostało im zamiłowanie do wszechświatowego, permanentnego szerzenia własnej ideologii (dawniej komuna, dziś "demokracja"). Dlatego zawsze będzie im mało.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Jeśli gdzieś mu blisko to do neocon. Aż dziwne że jeszcze nikt tego nie wyłapał...
No to jesteś PIERWSZY. :p - masz za to repa
Dziś nie ma już dziennikarzy, prezenterów czy komentatorów, są propagandziści. Nie żyją z praśmy, karmy, drahmy czy akashy, więc ktoś im musi płacić. Teraz już wiemy kto prawdopodobnie jest pracodawcą bohatera wątku, bo ja od początku jak powstał ten wątek, byłem zaciekawiony dla kogo ten miglanc pracuje.

neokonserwatyści w świecie gdzie Ameryka jest dosłownie wszędzie narzekają na jej defetyzm i brak zdecydowanych działań.
To jest ich znak rozpoznawczy.
Izrael wśród wolnościowców w USA i na całym świecie nie ma poparcia. Ron Paul został okrzyknięty antysemitą. A Izrael wydaje miliony P.R. Więc na razie wszystko pasuje.

Neokoństwo powstało w główkach dawnych trockistowskich żydokomuchów. Z trockizmu widać, zostało im zamiłowanie do wszechświatowego, permanentnego szerzenia własnej ideologii (dawniej komuna, dziś "demokracja"). Dlatego zawsze będzie im mało.
Dawnych? Komuchy wszelkiej maści w większości zawsze były sprzedajne. Kablowały i dawały dupy każdemu. Jak jakiś komuch był niesprzedajny, to było zombie wyprodukowane przy pomocy technik manipulacji, przez "komucha właściwego". Zresztą dziś syjoniści i żydokomuchy kłócą się na niby, a w rzeczywistości prowadzą wspólny front. Chcą podzielić społeczeństwo według własnej linii: jak jesteś prawicowcem to masz być za Izraelem, a jak jesteś przeciw to masz być komuchem.
 
OP
OP
Hitch

Hitch

3 220
4 872
Chyba trochę przesadzacie. Na kilkanaście klipów, w tym jeden o magicznych liczbach, ta minuta ma czynić z niego żydowskiego propagatora?
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Chyba trochę przesadzacie. Na kilkanaście klipów, w tym jeden o magicznych liczbach, ta minuta ma czynić z niego żydowskiego propagatora?
Jeden o Iranie, a ile o magicznych liczbach - nieważne. Ale spokojnie zobaczymy co będzie dalej. Propagandziści rzadko kiedy z początku ujawniają swe zamiary.
 

paranoise

Member
38
11
W sumie można sobie oglądać te jego wrzuty bez szczególnej ekscytacji. Felietony Ziemkiewicza też czytam, chociaż zdążył już tyle bredni wypocić żeby dało się z tego niechudą rozprawę napisać. Korwin w ogóle, o ile atakuje go ktoś z lewa to radzi sobie, ale z tego co słyszałem bo nie mogę dotrzeć do tych numerów Najwyższego Czasu w dyskusji z Machajem był bezradny.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
No, zobaczymy. Mam nadzieję, że Max dupy nie da.
Zastosowałeś zły czas. Powinieneś użyć przeszłego. Z obserwacją zachowań ludzi z mainstreamu jest jak z obserwacją nocnego nieba. Większość zjawisk takich jak rozbłyski gamma miała miejsce dawno, dawno temu - do nas po prostu światło przenoszące tę informację dochodzi z opóźnieniem.

Max już dał albo nie dał dupy. Teraz możemy tylko czekać, by przekonać się jak było. ;)
 

Till

Mud and Fire
1 070
2 287
Chyba trochę przesadzacie. Na kilkanaście klipów, w tym jeden o magicznych liczbach, ta minuta ma czynić z niego żydowskiego propagatora?​

Może reszta klipów powstała tylko po to, żeby w jeden filmik wpleść jak gdyby nigdy nic wątek o Iranie? Gdzie inteligentny człowiek ukryje liść? W lesie. A gdy nie ma lasu? Zasadzi las, żeby ukryć liść.
 
OP
OP
Hitch

Hitch

3 220
4 872
No i pierwsza wtopa. "Guantanamo i wojna z terrorem są super, biedni amerykańscy żołnierze giną w Afganistanie".

 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
To już znamy mocodawców, a przynajmniej sponsorów Maxa. Znam ich od 15 lat, ale teraz jestem na 100% pewny...
 
OP
OP
Hitch

Hitch

3 220
4 872
Max toczy pianę na TVP:



Po wpadce z pochwałą wojny z "terroryzmem", oglądam go już sporadycznie i tylko w ramach ciekawostki. Zjebałeś, Max. Choć wciąż stać go na wolnościowy zyrwik:

 

RiGhT_WiNg

Schizoid
233
44
Od Maksa bije obskurnym syjonizmem, prowojennym nastawieniem i chrapką na pieniądze publicze (zrobił nawet odcinek o tym że woli pieniądze państwowe niż dobrowolne datki, lol). Zapowiadało się na sensownego vloga, teraz to tylko lolcontent.
 
Do góry Bottom