1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Mariusz Max Kolonko mówi jak jest...

Temat na forum 'Nierząd' rozpoczęty przez Hitch, 9 Grudzień 2012.

1. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 632
    jako 16-latek?

Wtedy był jednym z najbardziej wartościowych (w pieniądzach za mordę) celebrytów wg Forbesa. No i był amerykański jak cholera. Jak Liberty Direct.

Jaranek i tosiabunio lubią to.
  2. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    20 008
    Co?
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Mariusz_Max_Kolonko
    Wyjechał w 1988r, a urodził się 1965r.
    No dobra, w 1988r nie było już formalnie stanu wojennego, ale nadal rządziła junta Jaruzela. Dopiero z Wikipedii się dowiedziałem, że stan wojenny zakończył się w 1983r. Mnie się wydawało, że trwał do 1989r.

3. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 632
    De facto stan wojenny został zawieszony bodaj w połowie 1982. Wyjechał do Stanów i zdaje się pracował fizycznie na początku. w 1988 to był Wilczek, panienki pod stołami ciągnące druta i tak dalej. Nawet już Wolnej Europy nie zagłuszali, i to od lat.

Taki Owaki i Jaranek lubią to.
  4. Claude mOnet

Claude mOnet Well-Known Member

Polubienia:
    1 466
    Jednak "wolny rynek" wprowadzono dopiero w styczniu 1989 roku, a urząd cenzury wykitował dopiero w kwietniu 1990!

Ps. Młody Kolonko wśród swojaków...

5. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 632
    No, a Jaruzelski strzelił sobie z nimi wszystkimi (znaczy Kolonka i jego swojakami, posród których rozpoznaję tylko Dorotę Kamińską) fotkę. Czego to ma kurwa dowodzić?

Przepraszam Cię, ale tak jak u krzysia i jeszcze paru innych osób), u was wkurwia mnie brak dyscypliny rozumowania i nader wybiórczy sceptycyzm. Nawet nie chce mi sięr ozwijać tematu.

6. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 749
    Agenturalności. Ja, na przykład, byłem w 1988 członkiem TPPR, więc na tej podstawie, można by pewnie jakąś teorię wysnuć spiskową. Byłem też w Izrealu. A mój stary był agentem SB. Materiału ile wlezie dla płodnych umysłów.

myfault123 lubi to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.