Mariusz Max Kolonko mówi jak jest...

tolep

five miles out
8 555
15 441
Bycie zagranicznym, amerykańskim korespondentem TV w Stanie Wojennym

jako 16-latek?

- W momencie spadku popularności i kasy, występowanie w reklamach ubezpieczalni ("Liberty") w TVN. WSI podaje swojemu rękę i wyciąga do góry.

Wtedy był jednym z najbardziej wartościowych (w pieniądzach za mordę) celebrytów wg Forbesa. No i był amerykański jak cholera. Jak Liberty Direct.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
De facto stan wojenny został zawieszony bodaj w połowie 1982. Wyjechał do Stanów i zdaje się pracował fizycznie na początku. w 1988 to był Wilczek, panienki pod stołami ciągnące druta i tak dalej. Nawet już Wolnej Europy nie zagłuszali, i to od lat.
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
De facto stan wojenny został zawieszony bodaj w połowie 1982. Wyjechał do Stanów i zdaje się pracował fizycznie na początku. w 1988 to był Wilczek, panienki pod stołami ciągnące druta i tak dalej. Nawet już Wolnej Europy nie zagłuszali, i to od lat.
Jednak "wolny rynek" wprowadzono dopiero w styczniu 1989 roku, a urząd cenzury wykitował dopiero w kwietniu 1990!

Ps. Młody Kolonko wśród swojaków...
kolonko1.jpg
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Ps. Młody Kolonko wśród swojaków...

No, a Jaruzelski strzelił sobie z nimi wszystkimi (znaczy Kolonka i jego swojakami, posród których rozpoznaję tylko Dorotę Kamińską) fotkę. Czego to ma kurwa dowodzić?

Przepraszam Cię, ale tak jak u krzysia i jeszcze paru innych osób), u was wkurwia mnie brak dyscypliny rozumowania i nader wybiórczy sceptycyzm. Nawet nie chce mi sięr ozwijać tematu.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Czego to ma kurwa dowodzić?

Agenturalności. Ja, na przykład, byłem w 1988 członkiem TPPR, więc na tej podstawie, można by pewnie jakąś teorię wysnuć spiskową. Byłem też w Izrealu. A mój stary był agentem SB. Materiału ile wlezie dla płodnych umysłów.
 
Do góry Bottom