Mariusz Max Kolonko mówi jak jest...

Hitch

3 220
4 872
Swego czasu "topowy" korespondent, który był obśmiewany jak leci zarówno za napięty styl wypowiedzi i swój "amerykański" akcent (który mu dziwnym trafem zelżał). Nie ukrywam, że sam się nabijałem z niego i do niedawna uważałem go za typowego medialnego oszołoma. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu, MMM coraz wypuszcza spoko mini-reportaże o libertariańskim wydźwięku, choć zachowawczym i subtelnym:


Tu o glinie kupującym buty, jak się okazuje, zwykłemu kmiotowi.


Kawador zapodawał już w innym temacie. Krótko o korelacji między zakazami posiadania broni a wzrostem przestępczości.

O dziwo, też w starszych nieco wywiadach mądrze gada. Nabija się z Madzi, Euro i maniery polskich mediów. Jak dla mnie bardzo miłe zaskoczenie. Keep it real, Max.

Do Rattlesnake'a: może by zechciał zostać twarzą polskiego libertarianizmu? :)
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Do Rattlesnake'a: może by zechciał zostać twarzą polskiego libertarianizmu? :)
Za bardzo był (jest?) powiązany z reżimowymi mediami jak polskie radio (lata stanu wojennego!), tvp i tvn. Poza tym miał (ma?) jakieś związki jakieś związki osobiste z czerwoną burżuazją.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mariusz_Max_Kolonko
Dla mnie śmierdzi agenturą.

Jak by był ryjem partii lib, to dla wszystkich byłoby jasne, że ta szopka to agentura. :p
 
OP
OP
Hitch

Hitch

3 220
4 872
Być może. A może Ameryka otworzyła mu oczy? Bo jednak czerwone ścierwo to w sprawach broni by cytowało ćwiąkalskiego, a przy dragach tuska.
 
D

Deleted member 427

Guest
Może agent, może nie - ale lubię go. Jego wypowiedź o broni palnej bardzo fajna i krzepiąca - zwłaszcza anegdotka o 10-letnim chłopcu, co lepiej posługuje się bronią niż w 3RP dorośli mężczyźni nożem do krojenia chleba.
 

Smok

Zradykalizowany
150
64
Po znajomych widzę że większość potrzebuje autorytetów by móc się do czegoś przekonać. Niektórym można miesiącami tłuc logiką po głowie i praktycznie nic z tego nie ma, a wypowie się taki Kolonko i od razu pozamiatane w łepetynie.
 
OP
OP
Hitch

Hitch

3 220
4 872
Dokładnie, dlatego fajnie byłoby mieć między innymi jego ryło na plakatach, ulotkach i gadające o libertarianizmie w TV lub YT.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
To jest znany dziennikarz i jego "ryło" na żadnych plakatach żadnej partyjki ani nawet partii się nie pojawi, bo jemu zwyczajnie się to nie opłaca. Straciłby wiarygodność. Jeśli w jakichś sprawach wypowiada się częściowo po myśli libertarian, to już należy się cieszyć.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Po znajomych widzę że większość potrzebuje autorytetów by móc się do czegoś przekonać.
Właśnie. Ja w takich sytuacjach mówię: nawet [pieszczoch komuny|agent|TW|...] XXX tak uważa. To jest znacznie lepsze. Bo wtedy autorytet XXX jest poszerzony, na domyślne inne autorytety. ;)
 
M

MichalD

Guest
Jak by był ryjem partii lib, to dla wszystkich byłoby jasne, że ta szopka to agentura.

Lepiej zaangażować niepokornego Krzysia - raz walnie coś o podludziach i odpadach gatunku homo sapiens w TV i ... naprawdę chciałbym zobaczyć co "i...". :D :D
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Lepiej zaangażować niepokornego Krzysia - raz walnie coś o podludziach i odpadach gatunku homo sapiens w TV i ... naprawdę chciałbym zobaczyć co "i...". :D :D
Tłumaczę wszystkim pokemonom. Nie zamierzam być tv-ryjem żadnej partii. A jak mainstream coś takiego robi, to oznacza że szykuje jakąś szopkę w stylu NEP, by później dalej być przy korycie. Więc jakakolwiek współpraca z mainstreamem nie ma sensu. Jedyne co należy zrobić, to przygotować się by się nachapać.
A jak ktoś chce zrobić coś pro bono, to niech nauczy innych jak postępować tak, by razwiedka nie mogła się do niego podpiąć i czegokolwiek przejąć.
 
OP
OP
Hitch

Hitch

3 220
4 872


Max napierdala się z fejsbuka. Kurde, lubię gościa. Chcę, żeby tu przyjechał i powiedział motłochowi, że libertarianizm jest OK. Taki jeden Kolonko zdziałałby więcej wśród bydła niż tysiąc Kawadorów (bez obrazy, zią :)).

A tu kubeł zimnej wody, który musiał wyskoczyć w końcu, jako że nikt nie jest bez skazy. Max o magicznych liczbach:



Mam nadzieję, że to ostatnie takie zapędzanie się w numerologię, skrzaty i jednorożce z jego strony.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Może chcą go wypromować w jakimś celu? Może za jakiś czas powie, że libertarianizm jest OK, ale z czebolami, państwową komunikacją i przymusowymi ubezpieczeniami?
 

military

FNG
1 766
4 727
13 jest pechowa, czego dowodzi misja Apollo 13 - a co mają powiedzieć astronauci z Apollo 1? Nic nie powiedzą, bo spłonęli żywcem w fazie testów rakiety. Jedynka dopiero jest pechową liczbą.

Max, ale minus. Jak stąd do forum młodych komunistów.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106


LOL, tak się nakręcił, że już myśli, że podsunął tytuł twórcom "Uważam, Rze".

Edit: Właśnie zdałem sobie sprawę, że ten temat jest w Nierządzie, bo początkowo miał pokazywać "spoko wypowiedzi" Kolonko. Ale teraz są tu też te głupie (sam taki dałem).
 
Do góry Bottom