Lewacy cenzurują Breivika.

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
tosiabunio napisał:
Nie jest też prawdą, że alternatywa jest taka - lajowanie na fejsbuku albo mordowanie młodzieży, bo co innego ma zrobić zatroskany upadkiem cywilizacji bojownik.

A co Ty Maćku do tej pory zrobiłeś, by pomścić krzywdy wyrządzone ludziom przez czerwonych padalców?
Co do tej pory zrobiłeś, by powstrzymać czerwoną zarazę?
 
S

stormtrooper

Guest
kr2y510 napisał:
tosiabunio napisał:
Nie jest też prawdą, że alternatywa jest taka - lajowanie na fejsbuku albo mordowanie młodzieży, bo co innego ma zrobić zatroskany upadkiem cywilizacji bojownik.

A co Ty Maćku do tej pory zrobiłeś, by pomścić krzywdy wyrządzone ludziom przez czerwonych padalców?
Co do tej pory zrobiłeś, by powstrzymać czerwoną zarazę?

Abstrahując od tego, co kto zrobił, a czego nie. Nawet jakby nic nie zrobił to i tak byłoby lepsze niż mordowanie młodzieży.
 
OP
OP
M

MichalD

Guest
A co Ty Maćku do tej pory zrobiłeś, by pomścić krzywdy wyrządzone ludziom przez czerwonych padalców?
Co do tej pory zrobiłeś, by powstrzymać czerwoną zarazę?

To samo pytanie można skierować do ciebie i każdego z użytkowników tego forum.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
stormtrooper napisał:
Abstrahując od tego, co kto zrobił, a czego nie. Nawet jakby nic nie zrobił to i tak byłoby lepsze niż mordowanie młodzieży.

To nie była w 100% niewinna młodzież. To była wylęgarnia czerwonej zarazy. Owszem im się wydawało, że nie robią nic złego. Ale talibom, którzy podkładają bomby w autobusach i metrach Londynu oraz izraelskim żołnierzom strzelającym do palestyńskich kobiet i dzieci wydaje się dokładnie to samo. Oni też myślą, że robią dobrze!
Niech mają chwilę refleksji nad swym postępowaniem.

A krytykując to uważasz, że naród ma gnić w tym czerwonym syfie bez żadnej nadziei na cokolwiek?
Czy myślisz, że obalenie rządu tych czerwonych skurwysynów będzie bez ofiar?
Bo jak czytam o aksjomatycznym pacyfizmie, to dostaję kurwicy i odnoszę wrażenie, że aksjomatolodzy robią wszystko, by wmówić pozostałym, że należy robić tylko aksjomatami (według ich porypanej interpretacji), po to by ONI w międzyczasie mogli nas całkiem zniszczyć.

Powiem Ci tak. Jak dziś policyjny pies może za parę gramulców baki wsadzić bezkarnie jakiegoś dzieciaka do paki i zniszczyć mu życie albo gorzej, przecwelić go na kapusia hańbiąc nieodwracalnie jego honor do końca życia, to mnie bierze kurwica. A jak jakiemuś psu odjebią dzieciaka to się cieszę, bo widzę, że pały nie są bezkarne.
Jak Tim McVeigh pomścił holokaust w Waco robiąc im bombing w Oklahoma City, to ja się cieszyłem. Bo tacy ludzie jak on przywracają zwykłym ludziom nadzieję i wiarę w człowieka.




MichalD napisał:
To samo pytanie można skierować do ciebie i każdego z użytkowników tego forum.

Tak. Jak najbardziej.
Ja np. działam. Popularyzuję anonimowość w sieci wobec której to ONI są w ponad 99% bezradni. I w przyszłości mimo wywalenia 170 milionów skradzionych podatnikowi na system do łamania Tora, będą jeszcze bardziej bezradni.
Niech te zasrane kurwy same poznają uczucie bezsilności i niewiedzy o tym skąd na nie topór sprawiedliwości nadciąga. Niech poznają jebane kurwy to uczucie, którego zaznali ziomale gdy ONI napuszali na naród bandytów spuszczonych z więzienia, gdy niszczyli i terroryzowali naród nadużywaniem prawa.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 852
12 246
Pomijając fakt, że średnia wieku to 19,6 lat więc na serio ciężko mówić o dzieciach, co lansuje się w mediach dniem i nocą i widzę, że całkiem skutecznie, to trzeba wziąć pod uwagę jedną rzecz - to byli działacze partyjnej przybudówki, kuźnia komuszych kadr, pełna ochotników do mówienia wam co macie ze swoim życiem zrobić, no i oczywiście do zdzierania kasy. Dla mnie sprawa jest prosta - wiek w latach nie ma znaczenia, a jak zaczynasz się pchać do polityki, to oznacza, że jesteś gotowy na ODPOWIEDZIALNOŚĆ, a ta w skrajnych przypadkach może być odpowiedzialnością życiem. W końcu ustanawianie idiotycznych praw to nic innego jak szafowanie ludzkim życiem, więc dlaczego niby odpowiedzialności miałoby nie być? Co to ma być, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Mam potrzebę pójść z dzieciakiem do 2 lekarzy - endokrynologa i gastroenterologa. Do jednego zapisy są na grudzień b.r., do drugiego w ogóle już zapisów nie ma, kolejna runda może będzie w grudniu. Oczywiście wieści te mam z netu, do przychodni dodzwonić się nie sposób. Czy to można nazwać inaczej jak eutanazją? Co ludzie mają w takiej sytuacji robić gdy poddaje się ich fizycznemu wyniszczeniu, protestować? Wolne żarty ... Podczas gdy my bulimy kasę na ten chory system ale żeby dostać cokolwiek z powrotem to już nie ma z czego, to pejsaci z MFW przesyłają pozdrowienia i podziękowania za 8 (słownie: osiem) miliardów dolców, które lekką ręką hołota im oddała. No, to przynajmniej wiemy co się stało z naszą kasą. I jak tu nie popierać odjebania kilku łbów? Wystarczyłoby żeby po takiej akcji z wydawaniem kasy spłynęło Wisłą w stronę morza kilka trupów z przestrzelonymi łbami i już zaraz byłoby pewnie lepiej bo by się taki numer nieprędko powtórzył.

Problemem jest brak poczucia odpowiedzialności, bo i faktycznie jej nie ma. Można zrobić każde, największe nawet kurewstwo i nic. Łupisz kasę i oddajesz do MFW - nic. Ludzie zdychają w szpitalach bo na leki nie ma pomimo, że każdy buli zus - nic. Obsługa publicznego zadłużenia pochłania całość wpływów z PIT - nic. Nic, nic, nic. Ta tzw. "sprawiedliwość społeczna", to chyba jakaś odmiana lwiej spółki. Jedna strona pokrywa straty, druga czerpie zyski. Z takim układem trzeba skończyć.

Politycy są jak dzieci. Próbowaliśmy wychowywania bezstresowego ale jest coraz gorzej. No to czas w końcu przypierdolić i Breivik się w końcu wyłamał i to zrobił. No i dobrze. Proste, nie?

Dzieci nie powinny ginąć. Młodzież też nie. No i dorośli również nie. Tylko, że nie powinno się też w ramach "pokojowych misji" spuszczać arabusom tomahawków na łby, nie powinno być tajnych więzień, władza nie powinna ludzi torturować, ludzie nie powinni zdychać z głodu i chorób bo kasa z ich podatków wywędrowała do MFW ale to wszystko niestety jest i to państwo jest za to odpowiedzialne. Breivik gra tylko na komuszych zasadach, tak jak komuchy. Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
kr2y510 napisał:
A co Ty Maćku do tej pory zrobiłeś, by pomścić krzywdy wyrządzone ludziom przez czerwonych padalców?
Co do tej pory zrobiłeś, by powstrzymać czerwoną zarazę?

A Ty?

Co to za argumentacja? Nijak to się ma do fałszywej alternatywy postawionej przez Cieka w jego tekście.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Ciek napisał:
Pomijając fakt, że średnia wieku to 19,6 lat więc na serio ciężko mówić o dzieciach, co lansuje się w mediach dniem i nocą i widzę, że całkiem skutecznie, to trzeba wziąć pod uwagę jedną rzecz - to byli działacze partyjnej przybudówki, kuźnia komuszych kadr, pełna ochotników do mówienia wam co macie ze swoim życiem zrobić, no i oczywiście do zdzierania kasy.

Dobrze, że nie było paru 90 latków wśród ofiar, bo średnia wieku byłaby po 30. Nie zmienia to faktu, że mediana to 18 i prawie 50% to nieletni. Owszem, może nie dzieci, ale zdecydowanie nie dorośli. Ot głupia młodzież, jakiej wiele. Zamienianie ich w bandę krwiożerczych komuchów, którzy jeszcze parę dni, a zaczęliby rzezać libertarian niechybnie kieruje te wizje w stronę lolkontentu (inaczej mówiąc, w stronę beki).

Ja mogę wzruszyć ramionami nad ich losem, bo ani moim ziomale, ale ideowo mi bliscy, ale jako zwolennik NAP nie uznaję agresji Brevika za uzasadnioną. Próba naciągania tego pod dowolne wytłumaczenia pozostanie jedynie naciągnięciem - on był agresorem. Był jak komuchy, co sam stwierdziłeś. Dla mnie jest tak samo odrażający jak oni. Nie będę po nim płakał, nie wystawię mu laurki męczennika walczącego o wolność, nie będę śpiewał o nim piosenek. Spory i krwawe waśnie wśród wrogów wolności tak sobie mnie rajcują, bo to mnie od tego wolności raczej nie przybywa.
 
A

Anonymous

Guest
Maj 68 roku robili niewiele starsi. Efekty widzimy każdego dnia.

Mają 17, 18 lat można iść spokojnie na wojnę i umrzeć za ojczyznę. Orlęta Lwowskie był jeszcze mniejsze.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Taki news w temacie.
BibułaAmerykańska lewica poza wszelką krytyką

Bibuła napisał:
Amerykańska lewica poza wszelką krytyką

Jedna z bardzo znanych blogerek amerykańskich, Pamela Geller opisuje, w jaki sposób dzieci i studenci są indoktrynowani lewicowo w szkołach i na uczelniach. Wyjaśnia, że o ile wcześniej uczniom i studentom starano się wpoić tzw. krytyczne myślenie, by kwestionowali cały zastany porządek, o tyle teraz, kiedy cały system zdominowany jest przez liberalnie nastawioną młodzież, można pozwolić sobie na lewicową indoktrynację wprost.

Geller, będąc w ostatni weekend w kampusie znanego uniwersytetu Berkeley udała się na wykład o prowokacyjnym tytule „Nauczanie jako działalność wywrotowa – powtórka,” który został wygłoszony przez emerytowanego profesora H. Douglasa Browna.

Wykład zbiegł się w czasie z opublikowaniem raportu Krajowego Stowarzyszenia Nauczycieli, w którym podkreślono zdominowanie uczelni przez lewicowe ideologie.

Podczas wykładu w Berkley, profesor H. Douglas Brown mówił o radykalnie „wywrotowych” postawach, które mają wpływ na przyszłość społeczeństw. Czynił to w niezwykle nonszalancki sposób, konkludując, że uczniom i studentom trzeba po prostu wpajać idee lewicowe.

I tak właśnie te stare czerwone kurwy tresują sobie młodą janczarnię. Tyle że te stare czerwone kurwy bardzo ciężko namierzyć. A nawet jak się to namierzy i odjebie, to nikt nie będzie wiedział o co w tym chodzi. Więc patrząc z tego puntu widzenia, atak obóz treningowy wyselekcjonowanej janczarni może wydawać się usprawiedliwiony.
 
D

Deleted member 427

Guest
Też mi nowina. Ja o tym trąbię na tym forum od samego początku. Marsz lewicy przez instytucje państwowe jest faktem co najmniej od 1968 roku, ale to się zaczęło dużo wcześniej. To wszystko wynika wprost z samej istoty marksizmu.
 

CptKapital

Member
51
0
tosiabunio napisał:
Ciek napisał:
Pomijając fakt, że średnia wieku to 19,6 lat więc na serio ciężko mówić o dzieciach,

Dobrze, że nie było paru 90 latków wśród ofiar, bo średnia wieku byłaby po 30. Nie zmienia to faktu, że mediana to 18 i prawie 50% to nieletni.


Mam tu wcześniej niepublikowaną, autentyczną fotografię z wyspy Utøya.
Myślę że rozstrzygającą kwestie, czy to były dzieci, czy nie.


UWAGA !!! Drastyczne obrazy, jeśli jesteś wrażliwy, nie oglądaj!
 
A

Anonymous

Guest
Przypomniało mi się coś. Był kiedyś taki kawał, straszny suchar ale odnosi się do tematu. Mianowicie jest sobie grupa Indian na biwaku, palą ognisko, coś tam robią jeść, nagle gwiżdże czajnik. Wtem gwałtowanie wstaje jeden z Indiańców, bierze czajnik z buta i go okłada kijem. Reszta zaszokowana pyta się go co robi?! Teraz jest mały to tylko gwiżdże, ale ja wiem co z niego wyrośnie! Lokomotywa!!!

kawador napisał:
Też mi nowina. Ja o tym trąbię na tym forum od samego początku. Marsz lewicy przez instytucje państwowe jest faktem co najmniej od 1968 roku, ale to się zaczęło dużo wcześniej. To wszystko wynika wprost z samej istoty marksizmu.

Kawador ja bym powiedział, że władcy zawsze potrzebowali intelektualistów i i kapłanów. Ludzi wykształconych, znających języki, historie, retorykę, nauki ścisłe, etc. Do efektywnego sprawowania władzy. Ta grupa ludzi zazwyczaj nie miała szlacheckiego pochodzenia, ani majątku. Ale jak wszyscy ludzie mieli potrzebę pionowego awansu społecznego( spotkałem się z opiniami, że głównym motorem napędowym konkwistadorów nie było złoto, ale chęć awansu społecznego, podobnie w Turcji Osmańskiej janczarzy przez większość historii nie buntowali się, bo zwykły wojak mógł zostać wezyrem!). Byli na ogół internacjonalistami( w kosmopolityzmie nie widzę nic złego, pożądane jest łączenie kosmopolityzmu i lokalnego patriotyzmu według mnie), podróżowali od dworu do dworu, od uniwersytetu do uniwersytetu i wynajmowali swoje usługi. Potem postanowili to usankcjonować, bo mieli realny wpływ na władzę. Druga rzecz jest taka, że wolny rynek, indywidualizm, wolność osobista, etc. Nie są zgodne z ludzką psychiką, kodem kulturowym, etc. Są to rzeczy nowoczesne, ale nie zmienia to faktu, że wolnorynkowe zasady działały przed ich opisaniem. Działały, tak jak działała ewolucja przed jej opisaniem przez Darwina. Wolny rynek i ewolucja są tak samo stare i nierozerwalne. Dopiero w Europie się to rozwinęło, ale zawsze był gigantyczny opór! Ile było protekcjonizmu i praw przeciw zbytkom? Starożytny Grek czy Rzymianin będąc bogaczem, wolał rozdać część majątku i umorzyć długi, bo lepiej stracić część niż wszystko. Dzisiaj też tak jest. Stąd się wzięła właśnie lewica i kolektywizm. Często można poczytać, że u jakichś dzikich, ciemnoskórych ludów nie ma pojęcia bogacz, bo takich ludzi nazywa się "daj mi coś", lub funkcjonował u nich potlacz( rytualne niszczenie dóbr doczesnych).

Może się to wyda śmieszne, ale możliwości prawdziwej wolności upatruję jedynie w eksploracji kosmosu. Miejsca tam w chuj i bogactw.
 
G

grudge

Guest
Tak czytam co piszecie o zabitych przez Brevika i mi się kawał przypomniał.

Jedzie sobie waleczny na koniu i dojeżdża do rozstaju dróg. Na tym rozstaju jest chatka i rycerz do niej wszedł aby zapytać o drogę.
Starowinka, która w niej mieszkała powiedziała mu, że gdy pojedzie w lewo spotka go ogromne szczęście, bogactwo i piękna księżniczka, która będzie go bardzo kochała, natomiast gdy pojedzie w prawo to go pojebie.
Zaintrygowany jej słowami rycerz pojechał w prawo. Jedzie, jedzie, aż dojechał do jeziora. Patrzy, a tam pięciogłowy smok pije wodę. Nie namyślając się wiele rycerz podbiega do smoka, wyjmuje miecz i ucina mu głowy, pierwszą, drugą, trzecią, czwartą. Gdy bierze zamach aby zadać ostateczny cios, ostatnia głowa smoka mówi:
- Pojebało cię? Ja tu tylko wodę pije.
 
D

Deleted member 427

Guest
Michalkiewicz o procesie Andrzeja:

Przed kilkoma dniami rozpoczął się proces Andersa Breivika, oskarżonego o zamordowanie ponad 70 osób – uczestników obozu szkoleniowego młodzieży socjalistycznej na wyspie Utoya. Breivik faktom nie zaprzecza, a motywy swojego czynu tłumaczy zasadą „mniejszego zła” – że mianowicie uczestnicy tego obozu byli szkoleni na aktywistów w służbie ideologii, którą on uważa za śmiertelnie niebezpieczną nie tylko dla Norwegii, ale i dla Europy.

Sąd wprawdzie pozwolił mu na wygłoszenie przemówienia, ale już nie zgodził się na jej transmitowanie przez telewizję – wszystko wskazuje na to, że z obawy przed pozytywnym rezonansem, jaki argumentacja Breivika wywołuje u wielu jego rodaków, a także – w całej Europie.

(...)

Wygląda na to, że Breivik, cokolwiek by nie powiedzieć o jego metodach, tego zagrożenia sobie nie wymyślił. Ono realnie istnieje i zgodnie z zasadą, że każda akcja powoduje reakcję, w miarę nasilania się presji na „wielokulturowość”, walkę z „rasizmem” i „ksenofobią”, coraz więcej ludzi zaczyna to dostrzegać – co budzi niepokój środowisk zainteresowanych w gładkim przebiegu indoktrynacji. Wyrazem tego niepokoju jest nie tylko zakaz telewizyjnej transmisji przemówienia Andersa Breivika, ale również groteskowe usiłowania przypisania mu sławnej z Sowieckiego Sojuza „schizofrenii bezobjawowej”.

(...)

Dlaczego zatem państwom NATO wolno zabijać Afgańczyków, którzy nie podzielają oczekiwanego od nich entuzjazmu dla demokracji, a Andersowi Breivikowi nie wolno zabijać Norwegów, których uznał za potencjalnie niebezpiecznych dla swojego narodu?

http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2478
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Stanisław Michalkiewicz ➩ Plusy dodatnie i ujemne breivikismusa

Stanisław Michalkiewicz napisał:
Bo w gronie treserów najwyraźniej jeszcze nie rozstrzygnięto, czy tego całego Breivika uznać za normalnego, czy też przypisać mu sławną schizofrenię bezobjawową. Za każdym rozwiązaniem przemawiają plusy dodatnie, ale niestety również plusy ujemne. Jeśli uznać Breivika za normalnego, to wprawdzie można by go skazać w tak zwanym majestacie prawa - ale z drugiej strony byłoby to zwycięstwo pyrrusowe, bo niezawisły sąd prawomocnie wprawdzie uznałby motywację Breivika za przestępczą, ale zarazem - za mieszczącą się w granicach normalności. To zaś mogłoby zniweczyć wieloletnie wysiłki treserów opinii publicznej, którzy całą rewolucję socjalistyczną musieliby zaczynać od początku. Gdyby z kolei uznano go za nosiciela sławnej schizofrenii bezobjawowej, to oczywiście można by go dożywotnio zamknąć w politizolatorze, ale z drugiej strony podważyłoby to normalność marksizmu-leninizmu, a przynajmniej znacznej jego części, jako że bazuje on nie tylko na „nienawiści klasowej”, ale również głosi nieubłaganą konieczność likwidacji burżuazji jako klasy.

Jak zwykle celne spostrzeżenia. A przy okazji, ten wątek o chorobach psychicznych został założony w odpowiednim momencie.
 

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
SM pojechał po bandzie :) No dobra, Andrzej to spoko ludź, jest generałem niewidzialnej armii, pisze manifesty, chce zapłacić kilo złota każdemu muzułmaninowi, który się wyprowadzi, rozpoczął 80-letnią wojnę, nieźle strzela do dzieci, podkłada bomby, ma fajne mundury. Najnormalniejszy kolo jak wszyscy, żadnych objawów czegokolwiek.

Europie potrzebna jest religijna wojna osiemdziesięcioletnia pomiędzy obrońcami syjonistyczno-chrześcijańskiego dziedzictwa a obcym elementem muzułmańskim. To wprost wynika z programu libertariańskiego i tekstów Rothbarda.
 

wojteksz8

New Member
20
0
Sądzimy raczej nie po motywacjach, ale po faktach. Czy wymordowanie części działaczy mafii rządzącej Norwegią jest etyczne?
 

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
W jednoznacznym celu wywołania wojny religijnej? Oczywiście nie.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Maciej Dudek napisał:
Europie potrzebna jest religijna wojna osiemdziesięcioletnia pomiędzy obrońcami syjonistyczno-chrześcijańskiego dziedzictwa a obcym elementem muzułmańskim. To wprost wynika z programu libertariańskiego i tekstów Rothbarda.

No tak. Piękne heglowanie, trochę ironii nie na temat i dialektyczne odwrócenie uwagi od meritum sprawy.

Jedną kwestią są motywacje Breivika i jego czyn. Czymś zupełnie innym jest, kretyńska syjonstyczno-chrześcijańska ideologia wyprodukowana najprawdopodobniej w jakimś Mossadzie i podsunięta Breivikowi.
Ale cóż, zawsze jest tak, że oprawa ideologiczna uszlachetnia czyny, podobnie jak nakrycie uszlachetnia posiłek. Ludzie czynu równie chętnie sięgają po ideologię jak kucharz po nakrycie. Bo każdy z nich chce, by jego dzieło było estetycznie zaprezentowane. Jako, że pierwotną przyczyną działań Breivika była zemsta i usunięcie czerwonej zarazy, po to by normalne żyć a nie jakakolwiek ideologia, więc sięgnął po to co zostało mu podsunięte i wyglądało w miarę atrakcyjnie.

Michalkiewicz ledwo dotknął kwestii reakcji lewactwa, co automatycznie spowodowało rozdzielenie kwestii motywacji (będącej pierwotną przyczyną działań Breivika) od ideologicznej oprawy "rzezi czerwonych niewiniątek", a tu już nożyczki się odzywają.
 
Do góry Bottom