Lewacy cenzurują Breivika.

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
grudge napisał:
Przerażacie mnie Panowie...

To porównanie z Siedzącym Bykiem zupełnie nietrafione.

To Breivik sam się "porównuje" z S.B
tekst pochodzi z Wprost -link powyżej.

Swoją drogą porównanie nie trafione, Breivik nie gwałcił małych dziewczynek, ani nie palił ludzi żywcem jak robili to indianie, żołnierze i chrześcijańscy koloniści :) Nie skalpował i nie nabijał nikogo na pal.
 
G

grudge

Guest
Cyberius napisał:
grudge napisał:
Przerażacie mnie Panowie...

To porównanie z Siedzącym Bykiem zupełnie nietrafione.

To Breivik sam się "porównuje" z S.B
tekst pochodzi z Wprost -link powyżej.

Swoją drogą porównanie nie trafione, Breivik nie gwałcił małych dziewczynek, ani nie palił ludzi żywcem jak robili to indianie, żołnierze i chrześcijańscy koloniści :) Nie skalpował i nie nabijał nikogo na pal.
"Breivik wspomniał o Indianach ..."
Umiem czytać po Polsku.
Moja propozycja porównania jego do Indian dotyczyła wydarzeń, którymi można się szczycić, bo jak rozumiem Brevik traktuje to co zrobił jako chlubę.
Dlatego myślę, że przypominając osobę Siedzącego Byka, chodziło mu o takie rzeczy:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_nad_Little_Bighorn
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Pochłaniacz azbestu napisał:
Obczajcie ocalałego lewaka wypowiadającego się w filmiku zamieszczonym na stronie podlinkowanej przez Kawadora. Czy on nie wygląda jak Cokeman? :)

Nie.
Ale już przestaje lewaczyć. Breivik trochę podleczył go z lewaczenia. Już jest za karą dożywocia a jutro może będzie za karą śmierci. Może pojutrze stanie się zwolennikiem swobodnego dostępu do broni palnej?




Obłomow napisał:
Nie wspominając, że Andrzejkowa loża jest rytu konserwatywnego i że mason, który obnosi się ze swoim masoństwem to dupa a nie mason,

Co chcesz? Jakie lokalne elity - taka masoneria. Loże francuskie, norweskie i szwedzkie nie utajniają swych członków.




grudge napisał:
Człowiek, który posiada honor nie zabija cywilów ani dzieci.
To porównanie z Siedzącym Bykiem zupełnie nietrafione.

Kiedyś wszystko było proste, wróg nosił mundur i karabin. Dziś nosi garnitur, porywa dzieci do szkół robiąc im pranie mózgów, terroryzuje przestrzeń publiczną zwalczając "mowę nienawiści", posługuje się kłamstwem i podstępem. Niech włoży mundur, pokaże swe lico krasne, to nie będzie napierdalanki do dzieci czy cywilów.

Za śmierć tych dzieci na wyspie, odpowiedzialność ponoszą wyłącznie lewackie świnie.
 

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
grudge napisał:
Umiem czytać po Polsku.
tego nie kwestionuje. Jednak w jednym ciągu myślowym napisałeś:

Przerażacie mnie Panowie. Jeszcze trochę, a założycie tu fanklub Brevika.Ten śmieć powinien zawisnąć na strunie fortepianowej i popaść w niepamięć.Człowiek, który posiada honor nie zabija cywilów ani dzieci.To porównanie z Siedzącym Bykiem zupełnie nietrafione.

więc mogłem sądzić że cały tekst odnosi się do pierwszego zdania, które zresztą pozwoliłem sobie wytłuścić

Do spraw indiańskich się nie odniosę -nie znam setek umów jakie podpisał rząd amerykański z indianami, ani szczegółowej historii USA
tyczącej relacji indian z rządem i kolonistami.

Dziwi mnie że cie to to tak porusza. Nie takie rzeczy na skutek działań koalicji się dzieją z pusztanami i arabami w afganistanie i iraku, także niestety i z chrześcianami. Ostatnio nawet w syrii. Dzieci tam zginęło od cholery.
 
S

stormtrooper

Guest
kr2y510 napisał:
Za śmierć tych dzieci na wyspie, odpowiedzialność ponoszą wyłącznie lewackie świnie.

Moim zdaniem to jest nadużycie i to dość duże. To jest argument bardzo podobny do tego, który podnosi lewactwo, żeby usprawiedliwić przestępstwa jakimiś warunkami bytowymi, społeczeństwem, problemami w rodzinie itp. Według takiego czegoś to nie morderca odpowiada za swoją zbrodnię tylko jakieś społeczeństwo, które doprowadziło do tego, że w jego chorym umyśle nie wiadomo było, kto jest wrogiem a kto nie.
Zresztą już na marginesie trzeba być totalnie popierdolonym żeby zabijać dzieci.
 

Antałek

Member
179
5
Andrzej powinien zawisnąć jakiś czas temu, wątpię by ktokolwiek za nim stał. Tyle kasy idzie na rozprawę, zajmowanie czasu antenowego itd. widać że też dobrze go karmią w zakładzie. Jego śmierć skutecznie odstraszyłaby jego naśladowców. Niestety norweski system prawny padł własną ofiarą i mamy szopkę.
Za śmierć dzieci ponosi odpowiedzialność tylko i wyłącznie Andrzej. To byli młodzi ludzie, w swoim życiu mogli poglądy zmienić jeszcze parokrotnie, może nie tak często jak Cokeman, ale jednak.
 
G

grudge

Guest
Cyberius napisał:
grudge napisał:
Umiem czytać po Polsku.
tego nie kwestionuje. Jednak w jednym ciągu myślowym napisałeś:

Przerażacie mnie Panowie. Jeszcze trochę, a założycie tu fanklub Brevika.Ten śmieć powinien zawisnąć na strunie fortepianowej i popaść w niepamięć.Człowiek, który posiada honor nie zabija cywilów ani dzieci.To porównanie z Siedzącym Bykiem zupełnie nietrafione.
więc mogłem sądzić że cały tekst odnosi się do pierwszego zdania, które zresztą pozwoliłem sobie wytłuścić
Proszę w takim razie przeczytaj czy w postach poprzedzajacych mój ktokolwiek oprócz niego samego, porównuje Brevika do Siedzącego Byka.
Dziwi mnie że cie to to tak porusza. Nie takie rzeczy na skutek działań koalicji się dzieją z pusztanami i arabami w afganistanie i iraku, także niestety i z chrześcianami. Ostatnio nawet w syrii. Dzieci tam zginęło od cholery.
To żyjemy w równoległych rzeczywistościach bo nie słyszałem żeby w Norwegii trwała wojna.
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 052
Wg pana Janusza, Breivik tylko zaszkodził sprawie: http://jkm.nowyekran.pl/post/59630,blad-p-andrzeju-blad
Trochę się zgadzam. Strzelanie do dzieci, nawet marksistów nie jest cool. HHH też był za młodu marksistą. Ale pewnie Andrzej nie miałby możliwości zabić wielu "starych" polityków, więc zdecydował się na taką akcję. Z tego co pamiętam, to głównym celem na wyspie była jakaś ex-premier Norwegii, ale Andrzej się spóźnił.
 

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
35508d45de0ed62d7db9fac3d2509b0a,13,0.jpg


"Ławnika, który domagał się kary śmierci, usunięto ze składu sądzącego p.Brevika. I dano komunikat, że decyzja UE o likwidacji kary śmierci, była słuszna! Nawet: "jedynie słuszna"
-dalej już nie ciekawe, a nawet mętne. W stylu:

Jest rzeczą oczywistą, że zalew Europy przez muzułmńską hołotę jest faktem.
i bla bla bla :)


Antałek napisał:
Za śmierć dzieci ponosi odpowiedzialność tylko i wyłącznie Andrzej.

Antałek, to nie były dzieci, ale działącze młodzieżówki partyjnej partii pracy. Co nie zmienia postaci rzeczy że za wielokrotne zabójstwo powinna być kara śmierci. No chyba że przedstawiciele poszkodowanych chcieli by sami urządzić egzekucję zadając mordercy wymyślne wielokrotne tortury :) jak na przykład w przypadku Iwana Gonty http://pl.wikipedia.org/wiki/Iwan_Gonta któremu to na przemian zdzierali pasami skórę i ćwiatrowali go na kawałki :)
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
stormtrooper napisał:
kr2y510 napisał:
Za śmierć tych dzieci na wyspie, odpowiedzialność ponoszą wyłącznie lewackie świnie.

Moim zdaniem to jest nadużycie i to dość duże. To jest argument bardzo podobny do tego, który podnosi lewactwo, żeby usprawiedliwić przestępstwa jakimiś warunkami bytowymi, społeczeństwem, problemami w rodzinie itp.

Doprowadzili gościa do wściekłości i tak się to skończyło.

Powiem tak, gdyby Breivik powiedział, że to jest czerwona zaraza, która jest w stanie permanentnej wojny ze mną (i innymi ziomalami) i którą należy rozwalić zarodku, w pełni poparł bym go. Gdyby w czasie komuny ktoś zrobił taki sam numer w Polsce i przetrzebił młodzieżówkę PZPR, to ludziom by się to podobało i nikt normalny, by tego nie potępiał. Kościół i komuchy by potępiały.
Jeśli ktoś uzna, że obecny system jest z nim w stanie wojny, prowadzonej bez żadnych zasad, to ma prawo zastosować działania odwetowe. Żadnych zasad ONYCH przestrzegać nie musi.
Nie popieram Breivika, bo nie był on do końca umotywowany samodzielnie, a był on w dużej części produktem syjonistycznej inżynierii politycznej. Gdyby był umotywowany samodzielnie, to bym wtedy musiał ponownie przemyśleć jego czyn, by to ocenić.
 

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
grudge napisał:
Dziwi mnie że cie to to tak porusza. Nie takie rzeczy na skutek działań koalicji się dzieją z pusztanami i arabami w afganistanie i iraku, także niestety i z chrześcianami. Ostatnio nawet w syrii. Dzieci tam zginęło od cholery.

To żyjemy w równoległych rzeczywistościach bo nie słyszałem żeby w Norwegii trwała wojna.

Zgadza się, żyjemy w różnych rzeczywistościach. Nigdzie nie napisałem że w norwegii trwa wojna :)
Zresztą w mojej skromnej opini wojna nie zwalnia z odpowiedzialności za mordowanie dzieci.
 
M

Matrix

Guest
Facet zniszczył sobie życie w imię popisywania się teoriami narodowościowo- konserwatywnymi.
Nawet nie zdaje sobie sprawy, że jego życie cały czas jest zagrożone nagłym zamachem jednego z rodziców.
Nie może iść spać i być spokojny o swój los, chyba więzienie będzie dla niego bezpieczniejsze od psychiatryka, dlatego teraz będzie mówił tak, aby nikt go nie uznał za niepoczytalnego.
Zgotował sobie piekło na ziemi, tylko dlatego, że był nieśmiały, opętany ideologią niedającą się wprowadzić w życie.
Może jest trochę podobny do was ?
 

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
Dzięki polemice z grudge zainteresowałem się bliżej postacią Breivika i muszę stwierdzić że facet wygląda inteligentnie i sympatycznie.

breivik.jpg


Albo ...on tego nie zrobił i gra rolę

3highres_00000403184411.jpg


no i są akcenty libertariańskie

Breivik także po raz kolejny nazwał „zdemoralizowaną” politykę socjalną
 
G

grudge

Guest
Cyberius napisał:
grudge napisał:
Dziwi mnie że cie to to tak porusza. Nie takie rzeczy na skutek działań koalicji się dzieją z pusztanami i arabami w afganistanie i iraku, także niestety i z chrześcianami. Ostatnio nawet w syrii. Dzieci tam zginęło od cholery.

To żyjemy w równoległych rzeczywistościach bo nie słyszałem żeby w Norwegii trwała wojna.

Zgadza się, żyjemy w różnych rzeczywistościach. Nigdzie nie napisałem że w norwegii trwa wojna :)
Zresztą w mojej skromnej opini wojna nie zwalnia z odpowiedzialności za mordowanie dzieci.
Jeżeli Twoje porównanie zachowania Brevika do zachowania ludzi w miejscach, w których trwają konflikty wojenne nie miały na celu umniejszenie winy Brevika to nie wie po co w ogóle o nich pisałeś.
Przejmuję się tym co Brevik uczynił ponieważ temat jest o nim, a nie o wojnie w Afganistanie to po pierwsze. Po drugie (porównanie dokonania takiego czynu w państwie, w którym panuje pokój i w państwie, w którym toczy się wojna) chciałbym zobaczyć Brevika jak w Afganistanie jedzie sam do odległej wioski i próbuje zrobić masakrę. Tam by było ryzyko ogromne i znikoma szansa na sukces, w Norwegii po prostu wystarczyło wybrać większe skupisko dzieci i pociągnąć za spust.


Cyberius napisał:
grudge napisał:
Dziwi mnie że cie to to tak porusza. Nie takie rzeczy na skutek działań koalicji się dzieją z pusztanami i arabami w afganistanie i iraku, także niestety i z chrześcianami. Ostatnio nawet w syrii. Dzieci tam zginęło od cholery.

To żyjemy w równoległych rzeczywistościach bo nie słyszałem żeby w Norwegii trwała wojna.

Zgadza się, żyjemy w różnych rzeczywistościach. Nigdzie nie napisałem że w norwegii trwa wojna :)
Zresztą w mojej skromnej opini wojna nie zwalnia z odpowiedzialności za mordowanie dzieci.


Ps
Chwali się jeden koleś drugiemu na siłowni:
- Wiesz, ostatnio pobiłem 5 gości. Jeden tak dostał, że aż mu kredki z tornistra wypadły.
 
D

Deleted member 427

Guest
grudge, a gdyby Andrzej wparował na kongres np. SLD i zaorał wszystkich tam zgromadzonych, łącznie z dziećmi posłów i radnych - też byś się bulwersował i domagał się struny fortepianowej dla niego?
 
G

grudge

Guest
kawador napisał:
grudge, a gdyby Andrzej wparował na kongres np. SLD i zaorał wszystkich tam zgromadzonych, łącznie z dziećmi posłów i radnych - też byś się bulwersował i domagał się struny fortepianowej dla niego?
Tak.
To nie są rzeczy do których można stosować odpowiedzialność zbiorową.


kawador napisał:
grudge, a gdyby Andrzej wparował na kongres np. SLD i zaorał wszystkich tam zgromadzonych, łącznie z dziećmi posłów i radnych - też byś się bulwersował i domagał się struny fortepianowej dla niego?
Tak.
To nie są rzeczy do których można stosować odpowiedzialność zbiorową.


kawador napisał:
grudge, a gdyby Andrzej wparował na kongres np. SLD i zaorał wszystkich tam zgromadzonych, łącznie z dziećmi posłów i radnych - też byś się bulwersował i domagał się struny fortepianowej dla niego?
Ps
Gdybyś mnie na przykład zapytał o analogiczną sytuację (bez dzieci itd) na spotkaniu sędziów i prokuratorów prowadzących sprawy żołnierzy AK to odpowiedź by była - nie (co więcej poparłbym go).
 
D

Deleted member 427

Guest
To nie są rzeczy do których można stosować odpowiedzialność zbiorową.

Czyli byłbyś w żałobie, że ktoś wysadził budynek, w którym biesiadowało SLD? A co gdyby wysadził cały Sejm - i razem z posłami zginęliby niewinni, dziennikarze np. tvnu, wycieczka szkolna etc? Też czapa dla zamachowca?

Gdybyś mnie na przykład zapytał o analogiczną sytuację (bez dzieci itd)

E tam, bez dzieci - bez dzieci to każdy jest chojrak. Sęk w tym, że wysadzając budynek rządowy czy inny zawsze zabijesz jakieś dzieci.
 
C

Cngelx

Guest
kawador napisał:
grudge, a gdyby Andrzej wparował na kongres np. SLD i zaorał wszystkich tam zgromadzonych, łącznie z dziećmi posłów i radnych - też byś się bulwersował i domagał się struny fortepianowej dla niego?

Mam dobrych znajomych w SLD, więc sobie tego nie życzę, aby ktoś ich mordował w imię jakiejś ideologii ;)

Co innego jakby wpadł do jakiegoś kościoła i wszystkich tam wybił, nawet jeżeli byłyby tam osoby które znam. xD
 
Do góry Bottom