Lewacy cenzurują Breivika.

MichalD

Member
805
21
Ocaleli z ataków terrorystycznych i ich krewni obawiają się, że Breivik propaguje w sądzie swoje niebezpieczne poglądy. Telewizja NRK, która transmituje na żywo proces, nie uzyskała pozwolenia na emisję zeznań oskarżonego. Także brytyjska stacja SkyNews nie transmitowała na żywo wypowiedzi Breivika.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,opage, ... l#opOpinie

Rozumiem, że propagowanie przez 24 h w TV , radiu i szkołach, ZSRE , socjalizmu i utrzymywania imigrantów-nierobów nie jest niebezpieczne...
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 189
1 861
Boją się po prostu. Ale to tylko nasili takie ataki. To już jest sprzężenie zwrotne. Na lewicową cenzurę i polityczną poprawność będzie ostra reakcja z prawej strony. Sami są sobie winni.

Co ciekawe, przeglądając komentarze na różnych stronach w internecie można dojść do wniosku, że sporo osób popiera Breivika.
 

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 235
19 891
Najlepsze komentarze to te, które niedwuznacznie sugerują, że powinni go wpuścić u nas do sejmu :)
 
C

Cngelx

Guest
W Polsce jest tylu muzułmanów, że ciężko przejść 1km nie mijając przynajmniej 2 meczetów...
 

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 235
19 891
Co nie zmienia faktu, takiego mianowicie, że wizja przetrzebienia sejmowej hołoty przez Andrzeja to byłoby radosne wydarzenie w najnowszej historii Polski.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 203
20 892
Cenzurują go tak samo jak USA cenzurowało Teodora "Unabombera" Kaczynskiego. Amerykanie naginając prawo zrobili z niego wariata, nie pozwalając mu się bronić samodzielnie (bez adwokata), by "proces" był jawny.
Lewackie kurwy boją się słowa, bo nie mają żadnych logicznych argumentów.
 

zygfryd

Active Member
241
48
Tym ciekawiej by było gdyby gościł tam wtedy komór, bo nasza konstytucja nie przewiduje takiej liczby wakatów i nie ma przewidzianej metody ich ponownego zapełnienia.
 
Pewnie część z was już widziała:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kI4NAkDeERY&feature=related&skipcontrinter=1[/video]

Manifest Breivika w formie prezentacji wypuszczony przez niego do sieci tuż przed zamachem. Gdy pokazywano to na rozprawie sądowej ten wzruszył się i płakał. Był to zresztą jedyny moment, w którym Breivik uronił łzę.
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 189
1 861
Dobrze, że notka na Wiki o Breiviku została zmieniona zaraz przed tym procesem. Bo by ludzie się dowiedzieli, że Andrzej to libertarianin LoL. To chyba ktoś z naszego forum zmienił?
 

Obłomow

New Member
82
0
http://gry.onet.pl/wiadomosci/ten-screen...tykul.html już wiemy co kierowało Breivikiem, brutalne gry komputerowe
Nieprawda, przecież to było jasne, że to przez czytanie Misesa :D

Obczajcie ocalałego lewaka wypowiadającego się w filmiku zamieszczonym na stronie podlinkowanej przez Kawadora. Czy on nie wygląda jak Cokeman?
Marksizmu płomień trwa
Ofiara austriackiego zła


Na serio, to rozjebało mnie to, że w artykule na Wiki o Andersie najważniejsze były jego poglądy gospodarcze. To tak jak prawaki, które chciały udowodnić, że to spisek i lewacka prowokacja, bo sobie strzelił foto w masońskim fartuszku.
 

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 235
19 891
To tak jak prawaki, które chciały udowodnić, że to spisek i lewacka prowokacja, bo sobie strzelił foto w masońskim fartuszku.
Dokładnie, też z tego polewałem. A jak zaczęli wyliczać ryty wtajemniczenia Andrzeja, to już w ogóle cyrk na resorach był.

Andrzej jaki jest, każdy widzi - natural born cultural marxists killer and innocent children masakrator :)
 

Obłomow

New Member
82
0
Nie wspominając, że Andrzejkowa loża jest rytu konserwatywnego i że mason, który obnosi się ze swoim masoństwem to dupa a nie mason, nie interesuje go kolaboracja z Rotszyldami i Rothbardami ;)
 

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 235
19 891
@Cyberius

Mam nadzieję, że ktoś nagrywa tę rozprawę i wrzuci ją kiedyś do netu. Z podlinkowanego przez ciebie artu:

Breivik wspomniał o Indianach walczących o zachowanie swojej kultury, wymienia postać wodza Indian Siedzącego Byka, który w 1876 r. odniósł spektakularne zwycięstwo nad siłami Białych. Pytał retorycznie, czy Indianie broniący swojej cywilizacji przed imigrantami z Europy uważani są dziś za terrorystów czy bohaterów.
Niech ktoś przetłumaczy z norweskiego na angielski, a potem z angielskiego na polski :)
 
G

grudge

Guest
Przerażacie mnie Panowie. Jeszcze trochę, a założycie tu fanklub Brevika.
Ten śmieć powinien zawisnąć na strunie fortepianowej i popaść w niepamięć.
Człowiek, który posiada honor nie zabija cywilów ani dzieci.
To porównanie z Siedzącym Bykiem zupełnie nietrafione. Gdyby chcieć przyłożyć analogię do czynów Siedzącego Byka to Brevik musiałby w pojedynkę rozstrzelać jakąś muzułmańską grupę przestępczą i za to być sądzonym.
 
Do góry Bottom