KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

Non Serviam

Well-Known Member
834
2 247
Boże, jaki on jest zrypany umysłowo to poezja.
Niby czemu? Jakby żona zajebała ci CocaColę z lodówki mimo że wyraźnie zaznaczyłbyś że ma jej nie brać, poleciałbyś z tym na psiarnię :p? Chyba jednak zgwałcenie przez osobę z którą i tak sypiasz to troszkę coś innego niż normalny gwałt. Tego typu rzeczy raczej powinno się załatwiać klapsem w ryj ew. jakimś wymuszeniem finansowym ("No to teraz chuju kupujesz mi nowe buty")
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Niby czemu? Jakby żona zajebała ci CocaColę z lodówki mimo że wyraźnie zaznaczyłbyś że ma jej nie brać, poleciałbyś z tym na psiarnię :p? Chyba jednak zgwałcenie przez osobę z którą i tak sypiasz to troszkę coś innego niż normalny gwałt. Tego typu rzeczy raczej powinno się załatwiać klapsem w ryj ew. jakimś wymuszeniem finansowym ("No to teraz chuju kupujesz mi nowe buty")

Przecież to nie żona poszła na psiarnie. To mąż poleciał na siebie donieść, więc o czym ty pieprzysz?
 

bombardier

Well-Known Member
1 413
7 090
Jest nawet gorsze. Zachował się jak zwierzę wobec osoby, która mu zaufała.
Nie sądzę. Tego typu zaburzenia snu są niezwykle rzadkie.
Najprawdopodobniej scenariusz był zupełnie inny: do całej zabawy w śpiączkę namówiła go żona (choć możliwe, że to on wyszedł z inicjatywą), na co nie wypadało mu odmowić. Czy sprawa była z góry ukartowana, czy żona postanowiła go udupić dopiero po poznaniu innego, z większym kutasem i grubszym portfelem, czy też zdenerwowała się po odkryciu, że nasz bohater bolcuje też inne, tego nie wiem. Później wiadomo - albo był szantażowany i dostał ultimatum, którego postanowił nie spełnić, albo zwyczajnie, ze złości, poinformowała go przed doniesieniem na niego. Reszta historii jest znana - biedak, świadomy realiów orzecznictwa wydawanego przez sądy Jej Królewskiej Mości (albo poinformowany o nich przez swojego prawnika) i tego, że nie ma szans na wygranie w tej sprawie, złożył autodonos, licząc na niski wyrok w zawieszeniu. Zamiast tego dostał 9 lat, bo pani sędzia była feministką, albo miała ciotę (lub jedno i drugie)...

E tam, pierdolenie. Jeśli żona zrobi ci loda kiedy śpisz, to gwałt? No chyba nie.

alg_bill_clinton_hand_over_face.jpg


Pała, siadaj. Oral to nie sex.
 

prawicowiec

New Member
14
2
Swój pozna swego - znany youtuber, zwolennik III Rzeszy i Adolfa Hitlera, robi reklamę Korwinowi:

Z tego właśnie względu nie popieram idei korwinizmu, gdyż wprost odwołuje się do darwinizmu społecznego, który jest sprzeczny z doktryną samego konserwatyzmu, a co się z tym wiąże nauczaniem katolickim, dlatego zdecydowałem się pozostać przy narodowo-konserwatywnym UPRrze.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Z tego właśnie względu nie popieram idei korwinizmu, gdyż wprost odwołuje się do darwinizmu społecznego, który jest sprzeczny z doktryną samego konserwatyzmu, a co się z tym wiąże nauczaniem katolickim, dlatego zdecydowałem się pozostać przy narodowo-konserwatywnym UPRrze.

konserwatyzm jest sprzeczny z obecnym nauczaniem katolickim, zaś kradzież którą popierasz, zawsze była z nim sprzeczna.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Nie mógł sobie darować, by nie odnieść się do zbiorowego gwałtu na Polce w Rimini.
kastracja.png

Zobaczymy czy uda mu się wywołać wściekły odzew zachodniego lewactwa. Jeśli uda mu się wkurwić zachodnie lewactwo, to ma sukces i lepszą polityczną karmę.
 

bombardier

Well-Known Member
1 413
7 090
Jest Kukiz'15, może być i Popek'19.

"Rozmawiałem z nim osobiście. Pan Popek to jest normalny człowiek. Rozmawiamy ze sobą. Jeśli któryś okręg się zdecyduje na umieszczenie go na listach, to proszę bardzo. Na własne ryzyko." - Janusz Korwin-Mikke.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom