KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 793
8 465
To jest bardzo ciekawe zestawienie 3 wypowiedzi Michalkiewicza, Brauna i Korwina o głośnym ostatnio spektaklu "Klątwa". Jest to przedstawienie teatralne obrazoburcze, gdzie m.in. aktorka inicjuje seks oralny przy figurze i przemowie JPII. Z tego co mówią jedynym komuchem i zamordystą okazuje się... Korwin, tak ten libertyn Korwin łamiący świętą umowę małżeńską i ruchający na lewo i prawo. A taki religijny fanatyk jak Grzegorz Braun zachowuje 100% rigczu. Braun, Michalkiewicz > Korwin

Michalkiewicz:



Braun:



Korwin:



Korwin zawsze był za karaniem za obrazoburstwo, czy skomuszał na starość?
 
Ostatnia edycja:

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 378
To jest bardzo ciekawe zestawienie 3 wypowiedzi Michalkiewicza, Brauna i Korwina o głośnym ostatnio spektaklu "Klątwa". Jest to przedstawienie teatralne obrazoburcze, gdzie m.in. aktorka inicjuje seks oralny przy figurze i przemowie JPII. Z tego co mówią jedynym komuchem i zamordystą okazuje się... Korwin, tak ten libertyn Korwin łamiący świętą umowę małżeńską i ruchający na lewo i prawo. A taki religijny fanatyk jak Grzegorz Braun zachowuje 100% rigczu. Braun, Michalkiewicz > Korwin

Michalkiewicz:



Braun:



Korwin:



Korwin zawsze był za karaniem za obrazoburstwo, czy skomuszał na starość?

Zawsze to ceniłem w Grześku. Niby katotalib, a taki sam pogląd ma na prostytucje czy narkotyki... zło, ale państwo nie może zabraniać, bo to suwerenna decyzja jednostki.
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 378
A gdzie tam z niego katotalib? Zanim o nim poczytalem to tez tak o nim myslalem. Bylem w bledzie. To prawie katolib, jak ja.
No nie... on tam państwo chce... i nawet intronizacji dżizasa :p Podsumowując retoryka vs rzeczywiste postulaty. Jak ktoś słucha Brauna bez wchodzenia w konkrety, to bardzo szybko ustawi go na półce teokratyczny totalitarysta.
 

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 700
7 110
No nie... on tam państwo chce... i nawet intronizacji dżizasa :p Podsumowując retoryka vs rzeczywiste postulaty. Jak ktoś słucha Brauna bez wchodzenia w konkrety, to bardzo szybko ustawi go na półce teokratyczny totalitarysta.

Chce panstwa i nawet ograniczen sprzedazy ziemi cudzoziemcom, to tez napisalem "prawie". Intronizacja Jezusa nic nie zmienia.

A jego retoryka tez mnie na poczatku zmylila. Wiekszosc katolibow, jak np. Woods, Tucker, Rockwell i ja, nie wspomina religii w co trzecim zdaniu jak Braun. No ale widocznie taki ma on styl.
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 378
Chce panstwa i nawet ograniczen sprzedazy ziemi cudzoziemcom, to tez napisalem "prawie". Intronizacja Jezusa nic nie zmienia.

A jego retoryka tez mnie na poczatku zmylila. Wiekszosc katolibow, jak np. Woods, Tucker, Rockwell i ja, nie wspomina religii w co trzecim zdaniu jak Braun. No ale widocznie taki ma on styl.
Ja lubię czasem orać ludzi, że ten ultrafanatyk Braun i jego totalitarne katolickie państwo da mi i tak w chuj wolności więcej niż to państwo za oknem... BTW przypominam, że Grzesiek jest przeciwnikiem waluty fiducjarnej... ale zwolennikiem banku państwego... choć obstawiam, że pozwoliłby na wolną bankowość, co przy walucie złotej jest dość proste.
 
Ostatnia edycja:

Hanki

Secessionist
1 529
5 102
Ta wypowiedź Brauna, pomijając pewne chwyty retoryczne, które może nie były w tamtym miejscu i czasie potrzebne, jest wręcz libertariańska i pokazuje jedyne racjonalne stanowisko w sprawie kultury i sztuki i ich finansowania. Szanuję!

Róbta, co chceta, ale za swojego zeta.
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 520
Grzesiek jest radykalkym zwolennikiem posiadania broni przez ludność cywilną z zakazem rejestrowania obrotu bronią przez instytucje państwowe. Nazywa podatki wymuszeniem rozbójniczym i jest za całkowitym wolnym rynkiem w swojej branży ( teatr + film ). Nie jest na pewno akapem, ale jest niezłomnym orędownikiem wolności w ubekistanie i w porównaniu z innymi "wolnościowcami" na scenie politycznej, poraża swoją erudycją i błyskotliwością.
 

tolep

five miles out
8 560
15 464
Oni tak naprawdę odpowiadali na dwa różne pytania - JKM na pytanie o to, co powinno się zrobić "dziś" w obecnej sytuacji, a Braun o to, jak generalnie powinno to wyglądać.
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Korwin bredzi niestety coraz częściej ostatnio. Czy to wynik przesiąkania poglądami Wiplera, który jest kato-talibem? Do czego tam dochodzi w tej Wolności? Reasumując wypowiedź JKMa to wolność tak, ale wolność wypowiedzi stoi znacznie niżej niż prawo do bycia obrażonym. Czy w USA można było by skazać kogokolwiek za tą "sztukę"?

Czy gadanie o zbieraniu pieniędzy na zamach na jakiegoś przywódcę to przestępstwo? Myślę, że nie i jedynie można by było z powództwa cywilnego dochodzić swoich praw.

Ps. A co jeśli przywódcą jest Hitler lub umiłowany przywódca narodu polskiego gen. Jaruzelski?

Ps2. W USA powstał ostatnio film propagujący zabicie przywódcy Korei Północnej. Z tego co wiem to twórcy nie tylko nie wylądowali w pierdlu, ale mieli cichą pochwałę od władz USA (kto wie czy też nie finansową).
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 520
Czy gadanie o zbieraniu pieniędzy na zamach na jakiegoś przywódcę to przestępstwo? Myślę, że nie i jedynie można by było z powództwa cywilnego dochodzić swoich praw.

Ps. A co jeśli przywódcą jest Hitler lub umiłowany przywódca narodu polskiego gen. Jaruzelski?
Dokładnie. Na takiej samej zasadzie można by wsadzić do pierdla Quentina Tarantino za "Inglorious bastards".
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 724
Korwin zawsze był za karaniem za obrazoburstwo, czy skomuszał na starość?
Skomuszał. Ja pamiętam "młodego" (< 50lat) JKM-a i zauważyłem, że facet komuszeje powoli w wielu kwestiach. Choćby patenty i prawa autorskie.

tak ten libertyn Korwin łamiący świętą umowę małżeńską i ruchający na lewo i prawo.
Normalne ruchanie kobiet przez faceta na prawo i lewo, to nie żaden libertynizm. Bez przesady.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 724
Co jak co, ale jego wypowiedzi w Europarlamencie wkurwiają lewactwo ostro. Jako dyżurny falokrata JKM spisuje świetnie i dał im popalić.
wRealu24 ➪ Usuną Korwin-Mikkego z Europarlamentu? Petycję podpisało tysiące osób!

Po słynnej wypowiedzi Janusza Korwin-Mikkego odnośnie kobiet zawrzało. Zebrało się kilkadziesiąt tysięcy osób, które chcą usunąć polityka z Parlamentu Europejskiego.

W zeszłym tygodniu w całej Europie zrobiło się głośno o wystąpieniu w Parlamencie Europejskim polskiego europosła Janusza Korwin-Mikkego. Stwierdził w nim, że jego zdaniem oczywistością jest, że kobiety powinny zarabiać mniej niż mężczyźni gdyż są "słabsze, mniejsze i mniej inteligentne".

Przeciwnicy polityka utworzyli specjalną petycję, która mówi o usunięciu polityka z PE. Podpisało się pod nią ponad 50 tysięcy osób.

"Czuję się obrażona słowami polskiego europarlamentarzysty. Dlatego stworzyłam petycję z żądaniem usunięcia go z Parlamentu Europejskiego (...) Nie chcemy być reprezentowane w parlamencie przez tego mizogina. 8 marca będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Kobiet, wykorzystajmy naszą siłę" - powiedziała hiszpańska działaczka Montse Sampere. Pod jej apelem podpisało się już prawie 50 tys. obywatelek i obywateli Unii Europejskiej, także z Polski.
...​

To trzeba zrobić kontr-petycję w obronie JKM, lub też podobną petycję domagającą się usunięcia jakiejś lewackiej spierdoliny.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Vast, poluzuj nieco. Czemu nie miota Tobą taka zaciekłość wobec maoistycznych działaczy w UE? Aż tak się zawiodłeś?
Też się zawiodłem, ale jakoś nie mam ochoty siać szamboidalnej krytyki. Nawet, gdyby Korwa okazał się kontrolowaną opozycją albo szaleńcem, to ostatecznie sporo osób zaraził całkiem sensownymi ideami.
 

Non Serviam

Well-Known Member
834
2 250
Nie chcemy być reprezentowane w parlamencie przez tego mizogina. 8 marca będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Kobiet, wykorzystajmy naszą siłę" - powiedziała hiszpańska działaczka Montse Sampere. Pod jej apelem podpisało się już prawie 50 tys. obywatelek i obywateli Unii Europejskiej, także z Polski.
...

Przecież nie są reprezentowane... co za głupie pizdy... teoretycznie idea jest taka, że po to jest tylu posłów, że każdy reprezentuje inną grupę ludzi, która na nich głosowała - tak więc korwin ich nie reprezentuje - korwin reprezentuje garstkę kuców która na niego głosowała i to w zasadzie tylko ta garstka ma jako takie prawo domagania się jego usunięcia.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Vast, poluzuj nieco. Czemu nie miota Tobą taka zaciekłość wobec maoistycznych działaczy w UE? Aż tak się zawiodłeś?

Ale co ty mi tu pierdolisz za uszami stopczyk? :) Maoistycznych działaczy ue rozjeżdżałbym walcem, a żenującego dziadka w muszce (i jego zjebanych "obrońców") chcę tylko powkurwiać podpisaniem jakiejś gównopetycji, która i tak nic nie da. Pozwól mi na choć odrobinę przyjemności.
 
Do góry Bottom