Japy, które was drażnią

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
Jacek Tabisz - redaktor Racjonalisty:

Jacek_Tabisz.jpg
 
OP
OP
tomislav

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Nie cierpię tej nadętej facjaty. Gdybym miał wskazać najbardziej biurwianą spośród wszystkich socjalistycznych biurew, najbardziej kobietońską spośród kobietopodobnych osobników, zawsze i wszędzie Thun zdobędzie zwycięski laur.

2dd2fb0d-1c4a-49ed-8bf5-07132e6e78bf.png
 
OP
OP
tomislav

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Pojawiła się mocna konkurencja dla Thun. Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska. MINISTER RODZINY?!
Wygląda jak demon, upiór, koszerna biurwa, zombie ... sam już nie wiem. To jakiś demon komunizmu!

z15207425Q,Elzbieta-Rafalska-z-PiS.jpg

Rafalska_program_dziecko_6731148.jpg

0004TK4E9GLMCT58-C438.jpg

deeb9c32039e4920bdf89327d613a80e.jpeg
 
OP
OP
tomislav

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Japa Więckiewicza mnie nie drażni. Nie wiem, czemu miałoby się coś zmienić po powyższym. On chyba od dawna, jak większość polskiego środowiska artystycznego, trzyma z systemem w oparciu o korzyści z przynależności do sitwy. Ubekistan to Ubekistan.
 

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
Szkoda Robert, szkoda.

W ogóle ostatnio KOD zaczął rozdawać ulotki u mnie we Wrocławiu, że jakiś protest będzie i hasło "ACTA bis robi PiS" i musimy ratować wolność słowa. xD
 
OP
OP
tomislav

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Wszystkie japy KOD-u! Wszystkie!

Nienawidzę tej hordy moherów z PO i innych post-ubeckich koryt idących za zapachem potu Lisa i jakichś jebaków nie poczuwających się do odpowiedzialności za swoje dzieci. Nie mogę znieść widoku tępych ryjów w takiej liczbie! W sumie nie spodziewałem się też, że Soros wywali trochę hajsu na weekendowe sabaty lemingów. KOD to największe zażenowanie, z jakim do tej pory spotkałem się po sukcesie PiS w wyborach parlamentarnych i jedna z największych porażek intelektu w historii III Rzeszy Pospolitej. To zjawisko prawie tak samo wstrętne jak transfer muzułmańskich nierobów do Europy.
 
Ostatnia edycja:

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
Japa Więckiewicza mnie nie drażni. Nie wiem, czemu miałoby się coś zmienić po powyższym. On chyba od dawna, jak większość polskiego środowiska artystycznego, trzyma z systemem w oparciu o korzyści z przynależności do sitwy. Ubekistan to Ubekistan.
Więckiewicz nie drażni, bo to jeden z nielicznych dobrych aktorów w Polsce. Musiałby robić agitkę na maksa, żeby całkowicie zaprzepaścić swój przystępny wizerunek. A rola Wałęsy? Aktorstwo to zwykły zawód. Nie przyjęcie tej roli byłoby irracjonalne z zawodowego punktu widzenia.
 

ernestbugaj

kresiarz umysłów
851
3 037
Wszystkie japy KOD-u! Wszystkie!

Nienawidzę tej hordy moherów z PO i innych post-ubeckich koryt idących za zapachem potu Lisa i jakichś jebaków nie poczuwających się do odpowiedzialności za swoje dzieci. Nie mogę znieść widoku tępych ryjów w takiej liczbie! W sumie nie spodziewałem się też, że Soros wywali trochę hajsu na weekendowe sabaty lemingów. KOD to największe zażenowanie, z jakim do tej pory spotkałem się po sukcesie PiS w wyborach parlamentarnych i jedna z największych porażek intelektu w historii III Rzeszy Pospolitej. To zjawisko prawie tak samo wstrętne jak transfer muzułmańskich nierobów do Europy.
Dosłownie kilka minut temu zjebałem kodowców w stosownym temacie i widzę, że nie jestem jedynym, u którego te pojeby wywołują agresję. :)
 
OP
OP
tomislav

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Przy okazji, właśnie się kapnąłem, że zaprzeczyłem sam sobie. Skoro "wszystkie japy KOD-u", to Więckiewicza również. Heh, sprany beret ;)
 
OP
OP
tomislav

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Lena Dunham(jest milosierny, daję i tak najbardziej wyjściową wersję)
Eee tam, w tym wątku powinno się wstawiać najgorsze z najgorszych, a Ty wbiłeś całkiem sympatycznie wyglądającą dziołszkę z fajnymi oczami. Nie kumam, co miałoby tu drażnić. Poprzeglądałem inne jej foty i prócz tej, znalazłoby się też kilka innych ... po prostu sympatycznych.
 
Do góry Bottom