Islam musi zniknąć - Izrael to cywilizacja w morzu barbarzyństwa

NoahWatson

Well-Known Member
1 297
3 200
Wideo z Palestyny
Edit: Dziękujemy za czujność czytelników.
Na materiale wideo mamy sytuację z marca bieżącego roku. Film ma zatem dwa miesiące.

I znów Palestyna.
Chaos i dezorientacja.
Izraelczycy chyba kompletnie nie przygotowani na takie sytuacje nie wiedzą co robić.

Mamy tu niedopuszczanie pomocy medycznej, przepychanki z ratownikami, serie w powietrze, ściąganie rannego z noszy.
Jest też przystawianie luf do głów ratowników (tam ekipy medyczne muszą mieć jaja ze stali).
A wszystko to w akompaniamencie bezładnego rzucania kamieniami przez publikę.
 

tolep

five miles out
8 556
15 443
http://www.newsweek.pl/europa/kto-wymyslil-zydow,56254,1,1.html

Główny problem polega na tym, o czym już mówiłem: Izrael nie należy do wszystkich obywateli. Dlatego jest liberalną etnokracją – liberalną ze względu na panujące tam swobody, a etnokracją ze względu na dominację jednej z grup etnicznych. Na dodatek grupy wymyślonej od podstaw.

Co to znaczy – wymyślonej?
– Naród żydowski został wymyślony w drugiej połowie XIX wieku przez pierwszych syjonistów. Zgodnie z ich wersją historii po wyjściu z Palestyny Żydzi zaczęli błądzić po świecie, dotarli do Warszawy, potem zawrócili i udali się z powrotem do Palestyny, swej pierwotnej ojczyzny. Ta opowieść ma charakter wyłącznie mityczny. Nie ma ani jednej książki naukowej o wygnaniu Żydów z Palestyny. Z prostej przyczyny: bo nic takiego nie miało miejsca. Rzymianie nie wypędzali plemion – nie mieli zresztą ciężarówek i pociągów, aby przenosić całe ludy. Tymczasem niemal każdy człowiek z ulicy wierzy w to, że Żydzi zostali wygnani przez Rzymian.

Pan idzie znacznie dalej, mówiąc, że nie tylko Żydzi nie zostali wygnani, ale co więcej, prawdziwymi spadkobiercami królestwa Judei są Palestyńczycy...
– Myślę, że Ben Gurion nie mylił się w 1919 roku, mówiąc, że większość Palestyńczyków, a właściwie Arabów – bo naród palestyński jeszcze wtedy nie istniał – to potomkowie dawnych Hebrajczyków. Szanse na to, że Palestyńczyk jest potomkiem dawnego Żyda z czasów starożytnych, są tysiąc razy większe niż w przypadku Żyda z Polski, takiego jak ja – mój ojciec urodził się w Łodzi. Dawni Żydzi zostali tam, gdzie byli, a w VII wieku ulegli islamizacji. Pozostaje w takim razie pytanie: skąd wzięli się dzisiejsi Żydzi? Większość wywodzi się z ludów nawróconych na judaizm. Od czasów Machabeuszy, a więc od II w p.n.e., aż do IV wieku n.e. judaizm jest główną religią prozelicką, prowadzi zaciekłą propagandę na swoją rzecz. To nie lud żydowski się rozprzestrzeniał – wbrew temu, co sądzi wielu ludzi. Rozprzestrzeniała się żydowska religia. Gdyby nie konwertyci, judaizm nie miałby żadnego znaczenia.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 737
Kto wymyślił Żydów - żydzi. To typowy żydowski spisek... ;)
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 737
Widzę, że PragerU odleciał już daleko od rzeczywistości i teraz broni najzwyczajniej w świecie amerykańskiego imperializmu. Pan Lotnik Wojskowy wytłumaczy ci, dlaczego w twoim interesie jest popierać Izrael.

 

rawpra

Well-Known Member
2 741
5 407
Zgodnie z ich wersją historii po wyjściu z Palestyny Żydzi zaczęli błądzić po świecie, dotarli do Warszawy, potem zawrócili i udali się z powrotem do Palestyny, swej pierwotnej ojczyzny. Ta opowieść ma charakter wyłącznie mityczny.
to czemu Aszkenazyjczycy mają semickie DNA?
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 737
Netanjahu: Izrael to państwo Żydów i tylko ich
Świat
1 godz. 4 minuty temu
- Izrael to państwo narodowe Żydów i tylko ich - zadeklarował Benjamin Netanjahu. Premier Izraela ostrzega również o możliwości do nowej koalicji rządowej partii arabskich.

"Izrael nie jest państwem wszystkich swoich obywateli" - oświadczył Netanjahu. Odnosząc się do Arabów zamieszkujących Izrael, podkreślił, że jest to "państwo narodowe Żydów".

Była to odpowiedź premiera Izraela na krytykę ze strony izraelskiej aktorki Rotem Seli.

"Zgodnie z przyjętym podstawowym prawem narodowym Izrael to państwo narodowe Żydów - i tylko ich" - napisał dodatkowo szef izraelskiego rządu w niedzielę na Instagramie. Zapewnił zarazem, że arabscy obywatele Izraela mają równe prawa i nie ma z nimi problemów.

Wcześniej Rotem napisała na Instagramie, że stanowiący ok. 17 proc. populacji Izraela Arabowie to również obywatele tego kraju. "Kiedy ktokolwiek z tego rządu powie opinii publicznej, że jest to państwo wszystkich obywateli, a wszyscy ludzie rodzą się równi?" - pytała retorycznie.

Netanjahu ostrzega regularnie, że ewentualna porażka jego prawicowego Likudu w kwietniowych wyborach parlamentarnych może spowodować wejście do nowej koalicji rządowej partii arabskich. Same te ugrupowania wykluczają jednak taki krok; rywalizująca z premierem centrolewica utrzymuje z kolei, że nie będzie potrzebowała ich wsparcia w tworzeniu rządu.

Rywalizacja w kampanii wyborczej na rozdrobnionej izraelskiej scenie politycznej jest w tym roku szczególnie zacięta. Sondaże prognozują zwycięstwo Likudu i zdobycie przez to ugrupowanie ok. 30 mandatów w 120-osobowym Knesecie. Poważnie zagrozić Likudowi mogą jednak partie dwóch największych rywali Netanjahu: Benny'ego Ganca i Jaira Lapida - Moc Izraela i Jesz Atid, które połączyły siły w centrolewicowym sojuszu.
Netanjahu powinien zbłądzonej Rotem wyjaśnić, że multikulti się przecież głosi za granicami Izraela, na przykład w USA czy w Europie. Czo ona, niedospana czy niespełna rozumu? Szalom!
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Rzeczywiście, wpisywałem "Rotem Seli" i pokazywał się Netanjahu. Nie zmienia to faktu, że powinno się odebrać kobietom prawa wyborcze, bo doprowadzą do upadku każdy kraj i każdą cywilizację.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 737
Jak mniejszościom żyje się w Polsce, czyli dane PK i RPO
Łukasz Szpyrka
Dzisiaj, 12 marca (16:14)
W Polsce spada liczba notowanych spraw związanych z nienawiścią w stosunku do Romów i Żydów, rośnie natomiast względem Ukraińców i Muzułmanów. Odsetek wszystkich takich spraw od lat utrzymuje się na podobnym poziomie i stanowi 0,14 proc.

Prokuratura Krajowa przedstawiła dane spraw popełnianych z pobudek rasistowskich, antysemickich lub ksenofobicznych prowadzonych w jednostkach prokuratury w latach 2015-2017. W raporcie, który przed sejmową Komisją ds. Mniejszości Narodowych i Etnicznych zaprezentowała przedstawicielka PK, ujęto wszystkie sprawy tego typu, które prokuratura zarejestrowała. Również te, którym odmówiono wszczęcia postępowania, w których stwierdzono, że czynu nie popełniono, w których nie wykryto sprawców, a w końcu też te, gdzie postawiono akt oskarżenia.

Prokuratura podała, że wzrasta liczba rejestrowanych spraw w ogóle, również tych zakwalifikowanych do tzw. spraw z nienawiści. W 2015 roku było ich 1169, a już dwa lata później 1449. Procentowo odsetek tych spraw stanowi od lat 0,14 proc. Zajmuje się nimi specjalnie wyodrębniona grupa prokuratorów.

Dane, którymi posługuje się Prokuratura Krajowa, zostały podzielone na cztery kategorie - Romów, Żydów, Ukraińców i Muzułmanów. Z raportu dowiadujemy się, że w latach 2015-2017 spadła liczba notowanych spraw względem Romów (z 236 do 93) i Żydów (z 208 do 112). Wzrosła natomiast liczba spraw, których ofiarami mieliby być Ukraińcy (z 37 do 190) oraz Muzułmanie (z 192 do 328).

Raport przedstawili też pracownicy Rzecznika Praw Obywatelskich. Według danych, którymi się posługiwali, wśród wielu różnych form przestępstw z nienawiści najczęściej pojawia się znieważenie. Ludzie z Afryki Subsaharyjskiej są natomiast częściej narażeni na naruszenie nietykalności cielesnej.

Co ciekawe, raport wykazał, że mniejszości starają się ukryć swoją odmienność. Np. czarnoskórzy częściej ubierają długie koszule, by nie widać było skóry. Kobiety wyznające islam nakładają kurtki z kapturem, by zakryć chustę na głowie. Ukraińcy natomiast (według badań ponad 50 proc.) unikają używania ojczystego języka.

Inne ciekawe dane, które przedstawił RPO, dotyczą liczby niezgłaszanych na policję tego typu spraw - odsetek ten ma wynosić ponad 90 proc.
 

Non Serviam

Well-Known Member
834
2 248
Wut?! Żydzi plują polaczkom w twarz a ci jeszcze zamiast atakować ich to się przypierdalają do biednych Ukraińców którzy nikomu w Polsce nie wadzą tudzież muzułmanów którzy w Polsce akurat są miarę grzeczni.
 
D

Deleted member 4683

Guest
Jakiś opętany schiz streamuje swój atak na meczet w Nowej Zelandii. Masakra.

https://stream.livestreamfails.com/video/5c8b0cc560822.mp4

W 7:00 widać, że facet który wyskoczył z tyłu miał szanse przeżycia gdyby zamiast uciekać rzucił się na napastnika

Mówi się o ok. 100 ofiarach w dwóch atakach na różne meczety. Zatrzymano 4 osoby.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 737
Zamachowiec z Nowej Zelandii napisał manifest. Wychwalał Breivika
Świat
47 minut temu
28-letni sprawca masakry w meczetach w Christchurch w Nowej Zelandii transmitował na żywo na Facebooku swój atak na muzułmanów. Brenton Tarrant wcześniej napisał 74-stronicowy manifest, w którym wychwalał sprawcę strzelaniny na norweskiej wyspie Utoya Andersa Brevika. Pisał też o zamachu na Drottninggatan w centrum Sztokholmu w Szwecji.

Przed dokonaniem ataków na meczety w Christchurch w Nowej Zelandii 28-letni Australijczyk Brenton Tarrant napisał manifest. Wyznaje w nim, że punktem zwrotnym w jego życiu był zamach na Drottninggatan w Sztokholmie.

Mężczyzna, który w mediach społecznościowych przedstawia się jako Brenton Tarrant, przed wtargnięciem do meczetów transmitował na Twitterze i na Facebooku trwający 17 minut film. Widać na nim, jak słuchając muzyki przygotowuje się w swoim aucie do ataku. Potem wkracza do jednego z meczetów i strzela do wszystkich, których dostrzeże: dorosłych i dzieci.

Przed atakiem opublikował antymuzułmański manifest mówiący też o wyższości białej rasy. Wskazuje w nim na wydarzenia, które go motywowały do działania. Wśród nich wymienia zamach w centrum Sztokholmu w 2017 roku.

"Podróżowałem turystycznie po Europie Zachodniej. Byłem we Francji, Hiszpanii, Portugalii i innych krajach. Pierwszym wydarzeniem, które zapoczątkowało zmiany, był atak terrorystyczny w Sztokholmie 7 kwietnia 2017 roku" - pisze terrorysta.


Pisze, że atak ma być zemstą za śmierć 11-letniej Ebby Åkerlund - jednej z pięciu ofiar zamachu w stolicy Szwecji. Jej imię miał nawet napisane na jednym z karabinów maszynowych.

"Ebba szła spotkać się po szkole z mamą, kiedy została zamordowana przez sprawcę, który skradzioną furgonetką wjechał w ludzi na deptaku. Ebba była niedosłysząca i nie zdawała sobie sprawy o zbliżającym się zagrożeniu" - opisywał losy 11-latki.

Rodzice Ebby są oburzeni wykorzystywaniem imienia ich córki do politycznej propagandy. "Nigdy by mi przez myśl nie przeszło, że ktoś może napisać imię mojego dziecka na karabinie" - powiedział ojciec dziewczynki Stefan w rozmowie z gazetą "Expressen".

W manifeście mężczyzna przyznaje, że rozpoczął przygotowania do ataków dwa lata temu. Meczety w Christchurch wybrał na swój cel przed trzema miesiącami.

W manifeście wychwala masowego mordercę Andersa Beringa Breivika, który zabił 77 osób na wyspie Utoya oraz w Oslo w 2011 roku.

Ataki w Nowej Zelandii
W piątkowych atakach terrorystycznych na dwa meczety w Christchurch na wschodzie Nowej Zelandii zginęło 49 osób.

Do strzelaniny miało dojść ok. 14:45 (godz. 2:45 w nocy w Polsce) w meczecie Al-Nur i przed godz. 16 (godz. 4 nad ranem w Polsce) - w położonym na przedmieściu Christchurch meczecie Masdżid Linwood.

Na dworcu kolejowym Britomart w Auckland w północno-zachodniej części Nowej Zelandii policja przeprowadziła kontrolowaną eksplozję ładunku po znalezieniu dwóch porzuconych plecaków - podał nowozelandzki portal Nzherald.

Policja została wezwana, gdy w rejonie ulicy Galway zauważono porzucone plecaki.

RMF/PAP

Postmodernizm lubi nawiązania, więc nawiązał do Breivika.

"Nigdy by mi przez myśl nie przeszło, że ktoś może napisać imię mojego dziecka na karabinie"
Ci Szwedzi naprawdę są strasznie pizdowaci.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 737
Były też polskie akcenty:

Nowa Zelandia: Polski hetman na magazynku zamachowca
Świat
49 minut temu

Na jednym z magazynków broni maszynowej zamachowca z Christchurch w Nowej Zelandii widnieje nazwisko Feliksa Kazimierza Potockiego. To polski hetman biorący udział m.in. w bitwie pod Wiedniem w 1683 roku.

Na magazynku znajduje się również data bitwy pod Wiedniem czy imię Zygmunta Luksemburskiego (1368-1437), cesarza niemieckiego znanego z planów zjednoczenia świata chrześcijańskiego w celu przeciwstawienia się naporowi potęgi muzułmańskiej.

Na innych zdjęciach widać również napis "Lepanto 1571". To nawiązanie do stoczonej w 1571 roku bitwy morskiej pod greckim Lepanto, gdzie siły chrześcijańskiej Świętej Ligi pokonały flotę Imperium Osmańskiego.

Natomiast napis "Acre 1189" odnosi się do oblężenia Akki w czasie wypraw krzyżowych, które zakończyło się sukcesem krzyżowców.

Napisy widnieją również na broni zamachowca.


Kim był Feliks Kazimierz Potocki?

Urodzony w 1630 roku Feliks Kazimierz Potocki w bitwie pod Wiedniem dowodził lewym skrzydłem polskich wojsk. Wcześniej brał udział w wielu kampaniach wojennych toczonych w drugiej połowie XVII wieku przez Rzeczpospolitą. Walczył z Moskwą, kozakami i Tatarami.

W czasie wyprawy Jana III Sobieskiego pod Wiedeń bił się również z wojskami tureckimi w bitwie pod Parkanami. W 1698 roku, już za panowania Augusta III Mocnego, jako hetman polny koronny stoczył zwycięską bitwę z Tatarami pod Podhajcami. Była to ostatnia w dziejach duża bitwa Polaków z Tatarami i jedna z ostatnich potyczek wojny polsko-tureckiej, którą rok później zakończył pokój w Karłowicach.

W 1702 roku Potocki został mianowany hetmanem wielkim koronnym. W tym samym roku zmarł.


Nowozelandzka husaria Imperium Lachów w akcji. Nie ma przebacz.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Kolejny pizdeusz. Pochwała odpowiedzialności zbiorowej - naczelna cecha wszelkiego sortu komunistów i odpadów genetycznych. To ma być zemsta? Odjebka osób niewinnych i niepowiązanych z terrorem? Pizda poszła na łatwiznę. Prawdziwą zemstą byłoby wkręcenie się w muslimską siatkę terrorystyczną i zlikwidowanie odpadów genetycznych w niej działających. No ale pizda genetyczna przecież nie wysili się i nie zmierzy z ludźmi niebezpiecznymi oraz odpowiedzialnymi za akty terroru. Pizda genetyczna woli pruć do rozbrojonych cywilów, dzieci i kobiet. Czynem tym zrównał się z muslimskim gównem jihadystycznym.

I jeszcze tak nawiasem, jeżeli religia zabrania ci trzymania broni w miejscu kultu, to nie jest to właściwa religia. Chyba, że się mylę, i islam jednak nie zakazuje wnoszenia broni do meczetów. No ale to NZ, więc tam i tak są komusze regulacje dotyczące broni palnej, więc pewnie nawet jakby allah pozwalał, to muslim by nie mógł.
 
Do góry Bottom