Islam musi zniknąć - Izrael to cywilizacja w morzu barbarzyństwa

tolep

five miles out
8 365
14 896
Wyjątkowo ciekawy i przy tym zabawny odcinek podcastu, pokazujący że - w porównaniu z Polską, Polakami i katolikami- Izrael, Żydzi i żydzi są o wiele bardziej popieprzeni.

Polecam filosemitom, antysemitom oraz ludziom bez specjalnego stosunku.


Nagranie jest już także dostępne do odsłuchania w aplikacjach: Spotify, iTunes, Google Podcasts, Pocket Casts, Stitcher, Overcast, Podplayer i Podkasty.info.
 

ckl78

Well-Known Member
565
719
Afganistan.

Nie ma już ministerstwa do spraw kobiet. Talibowie stworzyli resort promowania cnót.

Afgańskie ministerstwo do spraw kobiet od piątku przestało istnieć. Talibowie zamknęli resort, zastępując go ministerstwem promowania cnót i zapobiegania występkom - donosi Agencja Reutera. Za poprzednich rządów talibów instytucja ta pełniła funkcję moralnej policji, stojąc na straży przestrzegania radykalnej interpretacji szariatu.

Według Reutersa tabliczka informacyjna na budynku, w którym dotychczas mieściło się ministerstwo ds. kobiet, została zdjęta, a na jej miejscu pojawiła nowa z napisem "Ministerstwo Modlitwy i Przewodnictwa oraz Promocji Cnót i Zapobiegania Występkom".

Na straży moralności​

Reuters przypomina, że kiedy talibowie byli u władzy w latach 1996-2001, dziewczętom nie pozwalano chodzić do szkoły, a kobietom zakazano pracy i edukacji. Działające wówczas ministerstwo promowania cnót i zapobiegania występkom stało się znane jako policja moralna talibów, narzucająca interpretację szariatu, która obejmowała ścisły kodeks ubioru oraz publiczne egzekucje i chłosty.


Minister Edukacji i Nauki P. Cz. u nich był?
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 661
24 269
Cywilizacja żydowska, czyli skazywanie bez przedstawiania dowodów, skrytobójstwa i inne niedogodności dla nie-żydów. Ta cywilizacja właśnie wchodzi do Polski. Na razie był "proces" Mateusza Piskorskiego.
https://strajk.eu/wp-content/uploads/2021/12/Hamouri-75251.HR_0-1080x675-1.jpg

Salah Hamouri
 

ckl78

Well-Known Member
565
719
Do góry Bottom