1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Islam musi zniknąć - Izrael to cywilizacja w morzu barbarzyństwa

Temat na forum 'Nierząd' rozpoczęty przez kawador, 29 Marzec 2013.

 1. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  12 110
  Polubienia:
  20 293
  Dzięki za załącznik.
  Wkurwiony wrażliwy młody człowiek.
  Teraz nasuwają mi się pytania.
  Czy ktoś go wkręcił w tę robotę, czy on to tak sam z siebie?
  Skąd do cholery wziął się kult tych Templariuszy? Dlaczego nie coś innego?
  Swojego czasu, przed "Wielkim najazdem pontonowym" za anty-islamizmem stały środowiska żydowskie. To materiały produkowane przez te środowiska były inspiracją dla Breivika/Hansena. Czy tak było tym razem?

  Moim zdaniem jest to inteligentna prowokacja, która ma na celu ograniczenie dostępu do broni palnej, co jest niezbędne by z czasem wprowadzać marksizm.

  A teraz zacytuję fragment manifestu:
  Were/are you an anti-semite?
  No.A jew living in israel is no enemy of mine, so long as they do not seek
  to subvert or harm my people.​

  I ciekawostka:
  The_Great_Replacement-logo.jpg
  Symbolika religii zakonu SS lub jak kto woli niedoszłej religii III Rzeszy.
   
  Ostatnia edycja: 15 Marzec 2019
 2. kowaI

  kowaI Well-Known Member

  Posty:
  412
  Polubienia:
  471
  Przy tym ogniu masoneria upiecze co najmniej 2 pieczenie:
  - walka z chrześcijańskim ekstremizmem (katolicyzm)
  - zachęta do rewanżu w jewropie najlepiej w KK

  Osły oraz "ci co wiedzą najlepiej" będą latami roztrząsać temat, przy okazji odbierając ludowi resztki wolności
   
  wah, luke27, kr2y510 oraz 1 użytkownik lubi to.
 3. Eli-minator

  Eli-minator zdrajca świętych dogmatów

  Posty:
  698
  Polubienia:
  1 532
  Na pewno ktoś go wkręcił. Pytanie, kto? Może Ty go wkręciłeś (lub ogólniej, bez niuansów, bez szukania pozycji pojedynczych osób: może MY go wkręciliśmy)? Oczywiście kwestia prawdopodobieństwa w sensie dosłownym każe odpowiedzieć - nie. To zbyt nieprawdopodobne. A gdybyśmy dla ćwiczenia umysłowego zaniedbali prawdopodobieństwo... Załóżmy roboczo, że to lingwista amator i nieoczekiwanie świetnie sobie radzi z j. polskim. To wtedy... Ile można czytać o odjebkach? W końcu człowiek przechodzi od słów do czynów...

  Lata mijają i Breivik to już klasyk (postać historyczna). Więc choćby stąd wziął - szacunek dla stylu poprzednika, kontynuacja.
  Coś jest złego w tym fragmencie? Podpisuję się pod nim.

  Żyd z Izraela może być mi bratem (choć nic nie wiem o żadnych swoich żydowskich korzeniach), jeśli jest porządnym człowiekiem.

  Opis filmiku z piosenką/pieśnią na You Tube:

  "Olaf Jasinski's famous song, which is dedicated to Janusz Walus, "Stay strong brother", sung in the melody of Israel's national anthem, which is a gesture of friendship between Israel and Poland. A third stanza to the song is added in this clip"

   
  snajper i Jaranek lubią to.
 4. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  12 110
  Polubienia:
  20 293
  Zależy, czy był targetowany, czy był to wkręt ogólny. Mnie można jedynie zarzucić "wkręcanie ogólne". Tylko że ja nie jestem jakimś wrogiem islamu, jestem po prostu zoologicznym antykomunistą, więc musiałby zabrać się za komuchów.

  To dałem jako info, że Żydów nie należy wykluczać z wkręcających. Wcześniej to oni robili wkręt ogólny.
   
 5. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  Posty:
  7 666
  Polubienia:
  12 720

  Oni nie potrzebują pretekstów.
   
  Eli-minator lubi to.
 6. Sorasil

  Sorasil Well-Known Member

  Posty:
  133
  Polubienia:
  375
  O nie! Zdajecie sobie sprawę z konsekwencji tego zamachu? Teraz muzułmanie odpowiedzą i zaczną robić zamachy! Część z tych muzułmanów na zachodzie może się nawet zradykalizować i odsunąć od społeczeństwa, nawet zacząć gardzić innowiercami i ateistami. A co będzie, gdy się zorganizują i jeszcze założą jakieś państwo ze swoimi chorymi pomysłami? To byłoby straszne! Już nie wspomnę o tym, że mogą jeszcze podbić poprzeczkę w okrucieństwie, jeszcze jacyś fanatycy z ich strony zaczną odrąbywać łby ludziom na środku miasta, czy też palić ludzi żywcem, do tego ten zamach może doprowadzić!

  A rządy? To idealna wymówka, by ograniczać wolność słowa i jeszcze w takiej UE ktoś wpadnie na pomysł próby ograniczenia wolności internetu. W USA będą mocno naciskać na odbieranie obywatelom broni. Jeszcze przybierze to taką siłę, że stanie się jakąś fobią! Rządy będą próbowały ograniczyć wolność obywateli!
   
 7. Jaranek

  Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

  Posty:
  2 258
  Polubienia:
  7 708
   
 8. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  12 110
  Polubienia:
  20 293
  Moim zdaniem o to właśnie komuś chodzi.

  Ten wkręcił, kto na tym skorzystał lub zamierza skorzystać.
  Kto może być beneficjentem takich operetek?
  Żydzi, którym Izrael się z czasem wypala, międzynarodowa komuna, etatystyczne rządy, globaliści, inne państwa chcące osłabić konkurencyjność krajów białego człowieka, bo zamordyzm generuje spadek rozwoju... Może ktoś inny?
   
  Claude mOnet lubi to.
 9. vast

  vast Well-Known Member

  Posty:
  2 745
  Polubienia:
  5 487


  Typ trollował w manifeście, czy rzeczywiście był aż taką spierdoliną genetyczną?
   
 10. bombardier

  bombardier Well-Known Member

  Posty:
  1 340
  Polubienia:
  5 546
  Zawsze się trochę trolluje (rączka):
  comment_br0WKDqgxx8BTfP85owYpn5otIlC4vEz.jpg
   
 11. rawpra

  rawpra Well-Known Member

  Posty:
  2 746
  Polubienia:
  4 721
  ciekawe co powiedzą o nim psychiatrzy i czy zrobią nową jednostkę nozologiczną pt. "/pol/-induced psychosis" :D
   
  Non Serviam lubi to.
 12. pawlis

  pawlis Samotny wilk

  Posty:
  2 192
  Polubienia:
  7 731
 13. Non Serviam

  Non Serviam dinozarły dinozarły jaka szkoda, że wymarły...

  Posty:
  795
  Polubienia:
  1 808
  Serio kurwa? Ilość ofiar muslimów w białych krajach już jest liczona w tysiącach, a wy dyskutujecie nad jakimiś false-flagami, wkręcaniem przez jakieś razwiedki itp. To aż takie dziwne że ktoś wreszcie postanowił im oddać?
   
  Eli-minator lubi to.
 14. Claude mOnet

  Claude mOnet Well-Known Member

  Posty:
  887
  Polubienia:
  1 521
  Serio? Ty, popatrz, a liczba muzułmańskich ofiar w Afryce i bliskim wschodzie białych kolonizatorów z Europy idzie w miliony, tylko w samym XXI wieku. 1000x bardziej jesteśmy skuteczni w zabijaniu niewiernych niż muslimy, na nasze nieszczęście już niedługo wezmą jakiś sensowny odwet i przejmą kilka "białych" krajów w Europie...

  Cóż Kali robić rozpierduchę to dobrze, a jak Kalemu to Aj Waj!
   
 15. Non Serviam

  Non Serviam dinozarły dinozarły jaka szkoda, że wymarły...

  Posty:
  795
  Polubienia:
  1 808
  Jakoś sobie nie przypominam obozów koncentracyjnych w Egipcie, więc nie wiem o jakich ofiarach mówisz. Przypominam że żydzi to nie biali ludzie i to co odpierdalają w Palestynie się nie liczy ;), z resztą nawet tam ciężko te ofiary w milionach liczyć.
   
 16. Staszek Alcatraz

  Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

  Posty:
  2 610
  Polubienia:
  7 151
  Chciałbym być białym kolonizatorem w XIX wieku. Fajna przygoda, z minusów to wysoka śmiertelność po afrykańskich chorobach.

  Syria, Irak, Afganistan. Myślę, że o to chodziło Claude mOnet.
   
  Claude mOnet lubi to.
 17. Non Serviam

  Non Serviam dinozarły dinozarły jaka szkoda, że wymarły...

  Posty:
  795
  Polubienia:
  1 808
  Przecież w Syrii robili rozpierdol inni muzułmanie - można się najwyżej kłócić czy z inspiracji Mossadu czy nie, Afganistan został zaatakowany dopiero po tym jak rozjebali WTC, wcześniej Amerykańcy wysyłali im nawet broń do walki z sowietami, Irak - nie wiem czy pamiętasz ale Saddam sam wcześniej robił niezły rozpierdol na bliskim wschodzie i wypowiadał wojny wszystkim dookoła.

  Żadna z interwencji nie była najazdem od tak sobie, można się kłócić czy były korzystne z naszego punktu widzenia, ale de facto każda z tych interwencji była korzystna dla zwykłych muzułmanów, nikt im celowo cywili nie mordował, a jak już się takie przypadki zdarzały to były potępiane a sprawcy karani. A muzułmanie? Oni mają wyjebane, celowo napierdalają w cywilów, a teraz zdziwko bo ktoś ma już ich dość i postanowił się zemścić, chuj im w dupę.
   
  wah i Eli-minator lubią to.
 18. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 868
  0. Tych "innych muzułmanów" w Syrii wspiera całe NATO. Dokształć się.

  1. Zbigniew Brzeziński chełpił się swego czasu, że zastawił na Sowietów sprytną pułapkę w Afganistanie. Dziękuję za takie dostawy broni. btw. nikt Jankesom w Afganistanie syfu nie narobił, tzn. gdy weszła tam Ameryka, to partyzantka antyamerykańska nie dostała takiej broni aby amerykańską okupację uczynić kosztowną, np. podesłać masę Igieł by z lękiem latali. Dla nich Afgan jets lajtowy, bo Iran, Rosja, Chiny BOJĄ się im tam brużdzić.  2. WTC to był wg. mnie inside job i tam jest sporo niejasności, a jak już szukać konkretnych tropów to bardziej na Arabię Saudyjską pada. Osamę zajebali Amerykańcy w Pakistanie a nie w Afganistanie i w sumie nie wiadomo czemu, bo mogli go pojmać i osądzić albo wziąć na tortury by wyznał wszystko. Pod WTC aresztowano kilku agentów Mossadu jak tańczyli ze szczęścia gdy 1 i 2 jeszcze się nie zawaliły ale już płonęły.  Czemu zawaliła się 7 - nawet NIST nie wyjaśnił. Mosadowcy tłumaczyli się pokrętnie w izraelskiej TV. Tam są dziesiątki wątpliwości tego typu. Ryłem w temacie lata temu i mogę głowę dać, że to była ustawka.

  3. Saddam był sojusznikiem USA jak robił rozpierdol z Iranem i gazował Kurdów, a inwazję na Kuwejt grzecznie konsultował z USA, a oni po prostu wkręcili go i nagle ogłosili wrogiem bo ich wkurwiał za antyizraelską postawę. Nota bene identycznie pogrywali z sojuszniczym Erdoganem, ale on się nie dał na etapie puczu, a opcja iracka już nie działała. Erdogan to skurwiel który morduje Kurdów i nękał Syrię a teraz Erdogan to sojusznik Rosji która broni Asada. Głupie pizdy mają statusy związku "to skomplikowane", a ich gówno warte życie jest proste w porównaniu z tym.

  [​IMG]
  Też uważam, że białasy więcej wyrządziły ostatnio krzywd muslimom niż odwrotnie, tylko to jest na tej zasadzie: rozpierdalanie Syrii, Libii, Iraku - spoko, ściąganie muzułmanów do Europy i robienie z nich świętych krów też spoko. Zatem wina białych jest taka, że pozwalają sobą rządzić tym którzy niszczą arabskie państwa i białą rasę. Dodam jeszcze, że biali to sami z siebie niezłe skurwiele. No tylko szkoda w ch, bo sam jestem biały, a w okolicy coraz więcej murzyńskich i paki ryjów, a ich widok mnie drażni. Mam uczucie, że okolica się degeneruje. Toleruję jeszcze Araba jak widać, że to inteligent, bo są tacy, ale arabskie dresiki, murzynowo - won.
   
  Ostatnia edycja: 30 Marzec 2019
 19. Jaranek

  Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

  Posty:
  2 258
  Polubienia:
  7 708
  No jasne, przecież rytualny taniec radości w miejscu wykonanej akcji to znak rozpoznawczy Mossadu
   

Poleć forum

 1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.