Gra planszowa zrobiona przez wolnościowca

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 889
14 463
To się rozumie samo przez się. Jeżeli ktoś powie, że Pacquiao jest lepszy niż Mayweather, to nie musi pisać, że w boksie. To się rozumie samo przez się.

Ale to bzdura, szczególnie w kontekście piosenki rozrywkowej. Głos nie jest wyznacznikiem "lepszości". To się rozumie samo przez się, dla każdego, kto ma jakieś pojęcie o współczesnej muzyce.

Widzisz, ja też umiem dyskutować w ten sposób. Nie idź w tym kierunku.

Alu

Jedziem do Paragwaju!
4 446
8 896
...Myślę, że problemem Polaków jest to, że przez ostatnie 30 lat uczyli się w szkołach marketingu i nie potrafią założyć jakiejkolwiek innej motywacji u osoby, która coś sprzedaje.

A jak chcesz osiągnąć swój cel (żeby ludzie zainteresowali się kompendium) jeśli nie sprzedasz gry?

Jak mi napisała jedna "życzliwa" osoba: "Sposób, w jaki opisałeś produkt na aukcji z automatu odrzuca 99% potencjalnych klientów." Ale takie jest poniekąd założenie. Interesują mnie świadomi klienci, którzy udźwigną - że tak powiem - temat. Celem mojego działania nie jest sprzedaż gry, ale zmiana Polski i świata.

facepalm.jpg

Ostatnia edycja:
OP
Benczato

Benczato

New Member
23
12
Gust jest subiektywny, koniec kropka, więc dyskusje co jest lepsze nie mają sensu.
Na pewno jak odbywają się wybory miss, to nigdy nie komentujesz typów jury, hehe. Już to widzę... A przecież są tam same laski - różnią się nieznacznie. To nie jest porównanie pop kulturowej Madonny, powszechnie znanej z wielkiego talentu do robienia kariery, do wybitnej pieśniarki Anny German.
...Nie chce żyć w świecie, w który stwierdzenie, że Vitas jest lepszy niż Justyn Bieber, jest nietaktowne. Naprawdę nie chcę.
Dlaczego parafrazujesz marksa. Liczy się tylko efekt.
Nie wiem, na czym polega tu odniesienie do Marxa.
Bzdura. Gdyby było oczywiste, nikt by nie pytał.
Pytać zawsze można. Nie można tylko wymagać konstruowania takich wypowiedzii, które zawierają w sobie wszelkie możliwe informacje. To po prostu niepraktyczne.

OP
Benczato

Benczato

New Member
23
12
A jak chcesz osiągnąć swój cel (żeby ludzie zainteresowali się kompendium) jeśli nie sprzedasz gry?

Będę się nad tym zastanawiał. Narazie sprawa jest świeża. Co najmniej do świąt nie będę wykonywał żadnych ruchów. A nawet po świętach nie będą to żadne znaczne ruchy. Jeśli natomiast przez 2 lata będę zdzierał gardło, że myśl wolnościowa w mojej interpretacji jest potencjalne skuteczna, a ludzie będą dalej pluć jadem i opowiadać się za utopijnymi rozwiązaniami, które już zawiodły tysiąc razy, albo po prostu za żadnymi - czekając na koniec świata i wypełnienie się pism, to wtedy nie mogę wykluczyć żadnego scenariusza. Jeśli dojdę do wniosku - mało prawdopodobne, ale można akademicko rozważyć - że jestem ostatnim wolnościowcem, to wspieranie wolności w kraju będzie jednoznaczne z tym, żeby jak najwięcej kasy do mnie wróciło: czyli w takim scenariuszu już bym nie szukał właściwych klientów, forma marketingu mogła by być dowolna ( ja się na tym nie znam, więc pewnie bym to zlecił ).

OP
Benczato

Benczato

New Member
23
12

kompowiec

Open Source Boy
2 169
2 013
Na pewno jak odbywają się wybory miss, to nigdy nie komentujesz typów jury, hehe. Już to widzę... A przecież są tam same laski - różnią się nieznacznie.
Akurat wygląd fizyczny można zdefiniować do pewnego stopnia obiektywnie, proporcjami talii do bioder (naukowcy odkryli że idealna to 0.7), przeciętna twarz (dlatego działa efekt cheerleaderek bo się uśrednia) no i nasz aparat do jej oceny jest wrodzony (niemowlaki przyglądają się osobom ładnym dłużej, niż brzydkim)

Nie liczę fetyszyzmu czy innych zboczeństw które mogą mieć nieobiektywny wpływ na ocenę.

W każdym razie, analogia mocno średnia. Ostatecznie i tak każdemu podoba się co innego. I w żaden sposób nie prowadzi do absurdalnych wniosków wyższości jednego na drugim.
chce żyć w świecie, w który stwierdzenie, że Vitas jest lepszy niż Justyn Bieber, jest nietaktowne. Naprawdę nie chcę
ja nawet nie wiem kto to ten bieber i vitas. Ja słucham chiptune.
Nie wiem, na czym polega tu odniesienie do Marxa
Laborystyczna teoria własności. Niby wolnościowiec a jak przychodzi co do czego, wyłazi z Ciebie komuch.

Ostatnia edycja:
OP
Benczato

Benczato

New Member
23
12
niemowlaki przyglądają się osobom ładnym dłużej, niż brzydkim
Dobrze wyszczepiony dzieciak patrzy tylko w sufit...
Laborystyczna teoria własności. Niby wolnościowiec a jak przychodzi co do czego, wyłazi z Ciebie komuch.
Chyba wartości. No, gdyby ta teoria była prawdziwa, to miałbym jak u mamy. Dużo pracy włożyłem, oj dużo. Może jeden z jej zwolenników, Adam Smith by to docenił - w końcu otwiera Kompendium - ale Marx - który ją doprowadził do absurdu - to już nie. Praca "burżuazyjna" się nie liczy. Co to, to nie.
ja nawet nie wiem kto to ten bieber i vitas. Ja słucham chiptune.
Biebera że nie znasz, to w sumie spoko, ale Vitasa posłuchać warto.

View: https://www.youtube.com/watch?v=S5RBRbL7F8g

View: https://www.youtube.com/watch?v=bFUWbehIuf0

Ostatnia edycja:

kompowiec

Open Source Boy
2 169
2 013
Chyba wartości. No, gdyby ta teoria była prawdziwa, to miałbym jak u mamy. Dużo pracy włożyłem, oj dużo. Może jeden z jej zwolenników, Adam Smith by to docenił - w końcu otwiera Kompendium - ale Marx - który ją doprowadził do absurdu - to już nie. Praca "burżuazyjna" się nie liczy. Co to, to nie.
I wlasnie dlatego nie jesteś wolnościowcem, tylko kłamcą. Do widzenia

ckl78

Member
86
38
Biebera że nie znasz, to w sumie spoko, ale Vitasa posłuchać warto.
Ależ naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie aby znać np. przytupy disco polo i brutalność heavy metalu czy eksperymentalne szanty, muzykę religijną itd. również Justina i Kosmitę Vitasa. Najważniejsze, że muzyka pełni wiele funkcji w tym integracyjną o czym wiedzieli już starożytni myśliciele - Arystoteles pisał :
"Jestem tego zdania, że muzykę należy uprawiać nie dla jednego, ale dla wielu pożytecznych celów, bo i dla wykształcenia i dla duchowego oczyszczenia, czyli tzw. katharsis (…), po trzecie zaś i dla wypełnienia czasu spoczynku, dla odprężenia i wytchnienia"

Ktoś słucha Zenka, Jeffa Buckleya, Aleksandra Skriabina, ostatnio popularnej Beaty K i innych ?- słucham razem z nim xD
Ale o muzyce to w innym wątku.

OP
Benczato

Benczato

New Member
23
12
Do góry Bottom