Główny temat o broni palnej

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 052
Też uważam, że dostęp do broni to podstawa. Bez tego możemy równie dobrze cały libertarianizm schować do szuflady, bo jest radykalny i niepopularny.
 
D

Deleted member 427

Guest
5 latek zastrzelił siostrę z własnej broni
Wstrząsnął mną ten fakt przeogromnie, aż całą paczkę relanium wziąłem. Jak to dobrze, że media w Najjaśniejszej Hoplofobicznej tak skrupulatnie odnotowują każdy przypadek postrzelenia na drugim końcu świata na amerykańskiej wsi - dzięki temu przeciętny hoplofob w tym kraju otrzymuje regularnie z pierwszej ręki najświeższe, rzetelne, wzbogacone obiektywnym komentarzem informacje o holokauście naszych dzieci.
 
D

Deleted member 427

Guest
634335381103263445.jpg
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Pierwsza rzecz do zrobienia po objęciu władzy to zaoranie państwowych mediów. Rozgonienie na cztery wiatry, nie przekazanie całego majdanu komuś i nazwanie tego prywatyzacją, ale likwidacja. Dopiero druga to likwidacja zakazu posiadania broni.

W tym likwidacja PAP, które produkuje takie gówno za pieniądze z podatków, chociaż używają tego później "prywatne" media.
"Autor: zś//bgr / Źródło: PAP"

Edit
Zaoranie państwowych mediów i likwidacja KRRiT i systemu reżimowych koncesji.
To oczywiście też.
 
D

Deleted member 427

Guest
Zaoranie państwowych mediów i likwidacja KRRiT i systemu reżimowych koncesji.
 

Gość niedzielny

Well-Known Member
968
2 123
W prywatnych mediach masz tą samą sieczkę. To kwestia stanu umysłu dziennikarza a nie formy właśności. Ale postulat słuszny.
 
D

Deleted member 427

Guest
Prywatnych? Chciałeś powiedzieć "korporacyjnych-koncesjonowanych". W Najjaśniejszej dominuje ubecko-kolesiowska forma własności. Poza tym dziennikarz jest produktem określonego środowiska - nie spada z księżyca. Uczęszczał do tych samych szkół i był tresowany w tych samych instytucjach co reszta hoplofobów. Dzieciaki - zwłaszcza chłopców - od małego ciągnie do broni. Dopiero reżimowe instytucje wpajają im inny system wartości.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
To niech prywatne media płacą swoimi pieniędzmi za produkowanie newsów o tym, jak jedno dziecko zastrzeliło inne. Niech klient z własnej woli płaci za to większą cenę. I niech te media mają konkurencję, która nie musi bać się, że jak będzie propagować coś innego, to jej zabiorą koncesję.
 

Gość niedzielny

Well-Known Member
968
2 123
Prywatnych? Chciałeś powiedzieć "korporacyjnych-koncesjonowanych". W Najjaśniejszej dominuje ubecko-kolesiowska forma własności.

Wiadomo, że telewizja forsująca poglądy pro gun w ubekistanie koncesji nie dostanie. Ale to jeszcze nie oznacza, że jest zmuszona do siania propagandy i szerzenia hoplofobii.
Poza tym dziennikarz jest produktem określonego środowiska - nie spada z księżyca. Uczęszczał do tych samych szkół i był tresowany w tych samych instytucjach co reszta hoplofobów. Dzieciaki - zwłaszcza chłopców - od małego ciągnie do broni. Dopiero reżimowe instytucje wpajają im inny system wartości.

Akurat strach przed bronią palną jest w naszej krainie zjawiskiem powszechnym i niezależnym od poziomu wykształcenia.
 
D

Deleted member 427

Guest
Klikacie, żeby powiększyć:



Jak trafnie zauważył bloger "The Smallest Minority", Bloomberg od tygodnia milczy, co nie zdarzyło się jeszcze od czasu Sandy Hook. DOJ wypuścił swój raport dosłownie chwile po zakończeniu najbardziej epickiego konwentu NRA w historii - spodziewano się max 70 tysięcy gości, a przybyło ponad 86 tysięcy.
 
D

Deleted member 427

Guest
Teksańska firma TrackingPoint kilka miechów temu zaprezentowała system Precision Guided Firearm - "inteligentny" celownik optyczny połączony z mechanizmem spustowym. Dzisiaj jest on już dostępny w sprzedaży na rynku. Cały system pracuje na Linuksie i wyposażony jest w moduł Wi-Fi służący do przesyłania danych na zewnętrzne urządzenia takie jak np. iPhon. Wystarczy na tablecie lub smartfonie zainstalować odpowiednią aplikację:



 
D

Deleted member 427

Guest
Jest zajebista. Otoczona przez najgorsze lewackie odpady. I jeszcze ten dureń z "Kac Vegas". Rzygam.
 
D

Deleted member 427

Guest
Uzbrojony w AR-15 cywil nagrywa rozmowę z funkcjonariuszem policji. Rzecz dzieje się w stanie Oregon. Inny świat:



Pójdę z tobą na kompromis. W radiowozie mam AR-15. Jak pokażesz mi swój karabin, ja pokażę ci mój. Wierz mi, mój jest o wiele fajniejszy.

Lubię broń palną. Zachęcam wszystkich do kupowania broni. Gdyby wszyscy mieli broń, świat byłby lepszym miejscem.
 
Do góry Bottom