Fronda, Polonia Christiana i inne prawackie przypały

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
"Kilka dni przed śmiercią mąż chciał zaprosić do domu księdza, chciał przyjąć ostatnie namaszczenie. Odkładałam to, bo nie sądziłam, że śmierć będzie tak blisko... Nie zdążyłam..." - dodaje..."
Fronda która reprezentuje judeochrześcijańską żywą cerkiew, jak zwykle w awangardzie postępu. Jeszcze żałobnicy nie zdążyli ochłonąć, a Fronda rozpoczęła ocieplanie wizerunku Adolfa Hitlera Czesława Kiszczaka.
Wchodzę na podlinkowany artykuł, czytam, a na dole widzę reklamę książki o Kulczyku. Czyżby ocieplanie wizerunku Kulczyka? Nie wiem, ale jak zdechnie Michnik, to Fronda zapewne znów będzie w awangardzie postępu.
 

The Silence

Well-Known Member
429
2 591

kowaI

Well-Known Member
422
560
A czemu ja mam płacić 23%, a banki jakoś nie mogą 0.03%?
Mam się może za nich bić jak telewizyjna lemingoza?

btw. o co chodzi z tym gloryfikowaniem odprowadzania wpływów z bantustanu po innych bantustanach?
 

kowaI

Well-Known Member
422
560
Ale płacimy, skamlemy i płacimy,
Banki natomiast wolą opłacić swetru, zamieszać we łbom debilom i wystawić ich na ulicę z flagami w obronie chuj wie czego..

Czy wolnościowcy opłacili już swoich lemingów by wylazły na ulicę ?
Wszak 23, to nie 0,03
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
btw. o co chodzi z tym gloryfikowaniem odprowadzania wpływów z bantustanu po innych bantustanach?
O nic, właściciel robi z kasą co chce. Nie jego wina, że w polskim Bantustanie warunki są mniej korzystne niż w jakimś innym. Poza tym kwestia "wyprowadzania kapitału" to ściema dla frajerów. Ledwie kilka dni temu widziałem artykuł:

Za granicę trafia aż 5 proc. polskiego PKB czyli około 90 mld zł rocznie, wynika z raportu Global Financial Integrity, międzynarodowej organizacji, która prowadzi analizy nielegalnych przepływów finansowych. Polska znajduje się na 20 miejscu w rankingu najbardziej okradanych krajów
http://www.wykop.pl/link/2915037/z-polski-wyprowadzane-jest-90-mld-zl-rocznie/

Oryginał znajduje się tutaj:
http://www.gfintegrity.org/reports/
Z ciekawości zerknąłem sobie jak wygląda ten interesująco zapowiadajacy się ranking i się okazuje, że najbardziej "okradane" są Chiny. Jak powszechnie wiadomo jest to przykład państwa upadłego, ze spadającym PKB, zwijającą się gospodarką itp. itd. Prawdziwym zaskoczeniem jednak jest przykład państwa wzorcowego, które "okradane" nie jest. Otóż okazuje się, że jest to ... Somalia, zajmujące zaszczytne miejsce najmniej okradanego państwa ex aequo z Emiratami Arabskimi i Kosowem. Libertarianie już wiele lat temu wskazywali, że Somalia jest wzorem, do którego należy dążyć i się okazuje, że znów mieli rację.

Artykuł ten jest zaorany tutaj:
http://mises.pl/blog/2015/07/24/benedyk-zielinski-czy-raport-gfi-dowodzi-drenazu-kapitalu-z-polski/
chociaż moim zdaniem nie poruszono w tej orce najważniejszej kwestii, a mianowicie faktu, że nawet jeśli transfer kapitału jest faktem, to dla społeczeństwa jest on zyskiem, nie stratą ponieważ prywatny właściciel kapitało dokonuje trafniejszej jego alokacji niż państwowy złodziej. Nawet zatem jeżeli kapitał wędruje gdzieś do raju podatkowego to przecież nie po to by się tam ulokować na stałe, ale po to, by znów powrócić do gospodarek rozwijających się.
 
Ostatnia edycja:

kowaI

Well-Known Member
422
560
Sponsorem złodziejskiego ubekistanu są banki.
Nie pozwólmy mu ich opodatkować, gdyż przy okazji udzielają nam kredytów na złodziejskich warunkach, oraz przetransferowane zyski lokują w ubekistanie w formie nowych kredytów!

Mózg rozjebany
 

The Silence

Well-Known Member
429
2 591
Nikt tutaj przecież nie broni banków, chodziło mi tylko o wyśmianie kretyńskiej argumentacji Szydło dlaczego ten podatek należy wprowadzić.
 

pawel-l

Ⓐ hultaj
1 912
7 920
Już się pogubiłem czy to lewicowy czy prawicowy, ale na pewno przypał:

"Matka Kornela Morawieckiego była zwolenniczką powstania „Stanów Zjednoczonych Europy”. Podobne poglądy ma Kornel Morawiecki, który jest zwolennikiem dalszej integracji Unii Europejskiej. Poseł opowiada się by powoli, ewolucyjnie, dążyć do tego by był wspólny europejski rząd, budżet, policja, armia. (...) Morawiecki zadeklarował, że jest za przyjmowaniem uchodźców z Syrii bo „dla 38-milionowego narodu kilka tysięcy ludzi to nie jest problem. Tak samo jak kilka milionów dla całej Europy” (...) Zdaniem posła Morawieckiego rządy Platformy Obywatelskiej nie szkodziły Polsce, a Polska nie jest w ruinie. (...) legendarny przywódca zadeklarował, że w planach ma likwidację bezrobocia, płacenie młodzieży za dalszą naukę, nowy globalny ustrój gospodarczy, nową ordynację wyborczą, upowszechnienie referendów, transfery od bogatych do biednych, wyższe podatki dla bogatych. (...) Kornel Morawicki zadeklarował, że chce Polski solidarnej, sprawiedliwej, wolnej od indywidualizmu, uznaje system wolnorynkowy i indywidualistyczny za zło. Zdaniem Kornela Morawieckiego obecny system polityczny i gospodarczy się zużył, a rewolucja techniczna zniewala ludzi, powodem bezrobocia jest zaś postęp techniczny. (...) Uważa, że obrona terytorialna to mit (...) Morawiecki sprzeciwia się też posiadaniu przez obywateli prawa do broni palnej"
/moraine/
http://prawy.pl/z-kraju/11798-kornel-morawiecki-kolejny-falszywy-idol-srodowisk-katolickich
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Wszedłem sobie na kanał Harfor/NAI by posłuchać sobie Dr. Brzeskiego... a tam Wielomski i spółka oraz jeszcze taki dziadunio. Wytrzymałem kilka minut. Ale dzięki temu dowiedziałem się, jaką pojebaną ideologię wyznawały i wyznają ostatnie papieżaki, z Janem Pawłem II włącznie.

Tak...
Papieżaki nie wierzą już w Boga, a wierzą w religię przeludnienia i inne brednie wyprodukowane przez lewackich idiotów z Klubu Rzymskiego i innych podobnych organizacji.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Wszedłem sobie na kanał Harfor/NAI by posłuchać sobie Dr. Brzeskiego... a tam Wielomski i spółka oraz jeszcze taki dziadunio. Wytrzymałem kilka minut. Ale dzięki temu dowiedziałem się, jaką pojebaną ideologię wyznawały i wyznają ostatnie papieżaki, z Janem Pawłem II włącznie.

Tak...
Papieżaki nie wierzą już w Boga, a wierzą w religię przeludnienia i inne brednie wyprodukowane przez lewackich idiotów z Klubu Rzymskiego i innych podobnych organizacji.


Utylizować, wraz z resztą tałatajstwa.
 
D

Deleted member 4683

Guest
Wszedłem sobie na kanał Harfor/NAI by posłuchać sobie Dr. Brzeskiego... a tam Wielomski i spółka oraz jeszcze taki dziadunio. Wytrzymałem kilka minut. Ale dzięki temu dowiedziałem się, jaką pojebaną ideologię wyznawały i wyznają ostatnie papieżaki, z Janem Pawłem II włącznie.

Tak...
Papieżaki nie wierzą już w Boga, a wierzą w religię przeludnienia i inne brednie wyprodukowane przez lewackich idiotów z Klubu Rzymskiego i innych podobnych organizacji.



Czy ja cos źle słysze, czy gość definiując ten ekuhumanizm mówi: "korzystając z ujęcia chińskiego chińskiego winwin" Jak Yung-Yan ???

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Dr. Jan Przybył (wieloletni działach UPR) oszalał na stare lata. Oto przykład, że z teologią katolicką nie można przesadzić.

 
Do góry Bottom