Francja - socjalizm w praktyce...

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Wrzucałem już na forum.
http://hotair.com/archives/2014/08/26/good-news-16-of-people-in-france-view-isis-favorably/
27% osób we Francji w wieku 18-24 lat popiera ISIS.
To mniej więcej tyle ile u nas mają poparcie "Korwinizmy" w tej samej grupie wiekowej. Taka rysuje się przyszłość.

12241737_906146666138781_3463459206042347182_n.jpg
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Proszę, przy okazji na przyszłość - nie wklejaj całych linków z Piano, tylko do końca numeru artykułu. piano_t=1 oznacza wyczerpany limit.

Używam Ublocka, Ghostery i Flashblocka - piano hula non stop
To piano mi się samo dokleja za każdym razem gdy wchodzę na stronę, po automatycznym przekierowaniu. :/ Mam podobny zestaw wtyczek i generalnie mam duży problem z paywallami. ;) Dzięki za wklejkę. :)
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
w sumie to tym z isis powinno też być na ręke, zaostrzenie polityki antyimigracyjnej i zamykanie granic, no i strach przed atakami, w końcu tracą w chuj ludzi, nie długo nie bedom mogli publikować filmików bo kurwa komu bedom głowy obcinać???
więc zamach = prezencik dla prawicy = prawica zamyka granice + może przy dobrych wiatrach wysyła imigrantów nazad do syrii abo ci sami ze strachu juz tam nie idą = nowe filmiki z odjebek...
 

Bernard

Member
59
82
Jak dla mnie to takie Reality Show dla mas .. cieszę się za na tym forum jest przynajmniej trochę kumatych osób, bo gdzie indziej trudno spotkać:)

Póki co nie ma żadnych dowodów na false flag ale poczekajmy...
Pierwsza poszlaka juz jest - znaleziony paszport syryjski :) Ciekawe bo zawsze w tego typu akcjach znajdują sie różne paszporty, np przy 9/11 nie znaleziono niczego z domniemanego wraku samolotu poza całymi nietkniętymi paszportami:)

Przypomnę też, że zarówno Al-kaida jak i ISIS to twory CIA czy jakiś innych służb Amerykańsko-Izraelskich działających w imieniu pewnych prywatnych banków i powiązanych z nimi korporacji zbrojeniowych, farmaceutycznych czy paliwowych..
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Dla mnie fakt że kolo miał przy sobie paszport wcale nie jest taki dziwny. Być może planował że przeżyje i ucieknie, a paszport byłby mu wtedy do czegoś potrzebny. Jeżeli zamierzasz spierdalać po takim czymś z kraju, to lepiej trzymaj przy sobie rzeczy ci do tego niezbędne.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Gdybym był terrorystą z Państwa Islamskiego udającego uchodźcę to właśnie postarałbym się mieć przy sobie paszport syryjski. Poza tym ten koleś mógł go trzymać przy sobie aż do rozpoczęcia akcji na wszelki wypadek, gdyby zatrzymała go policja. Albo po prostu miał go w portfelu bo i po co miałby go wyrzucać? Tak, że o żadnym false flag to nie świadczy ani nie jest specjalnie dziwne, że go miał...
 
Ostatnia edycja:
A

Antoni Wiech

Guest
Przypomnę też, że zarówno Al-kaida jak i ISIS to twory CIA czy jakiś innych służb Amerykańsko-Izraelskich działających w imieniu pewnych prywatnych banków i powiązanych z nimi korporacji zbrojeniowych, farmaceutycznych czy paliwowych..

Trzy dowody proszę.
 

Gość niedzielny

Well-Known Member
968
2 123
Ja pierdolę, co się dzieje w internetach XD Lewacy używają retoryki zwolenników swobodnego dostępu do broni palnej:

Argument zacofanego liba:
Ktoś, kto planuje masakrę i jest wystarczająco zdeterminowany, zdobędzie broń nielegalnie. Zakaz jej posiadania nie wyeliminuje zagrożenia.

Argument postępowego lewaka:
Terroryści na poważnie planujący masakrę i tak by się do nas przedostali. Zamykanie granic nie rozwiąże problemu.

Argument zacofanego liba:
Nie można odbierać prawa do posiadania broni całemu narodowi tylko dlatego, że raz na kilka lat uaktywni się jakiś psychopata.

Argument postępowego lewaka:
Nie można dyskryminować wszystkich muzułmanów tylko dlatego, że znikomy odsetek angażuje się w terroryzm.

Epickie samozaoranie. Będzie więcej tego contentu, bo i sytuacja analogiczna. Tylko wpierdalać popcorn i czytać portale.
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Nie rozumiem, dlaczego terroryści IS mieliby chcieć udawać uchodźców. Prędzej wręcz przeciwnie - pod tą przykrywką mogą transportować dowolne ilości żołnierzy do krajów europejskich, ograniczenie imigracji nie jest im na rękę. Paszporty potrzebne im raczej, żeby szybko zwiać za granicę lub żeby np. utwierdzić zamachowców w przekonaniu, że mają na to szanse. ;)

Kandydatów do filmików propagandowych z obcinaniem głów im nigdy nie zabraknie, bo do tego potrzeba kilka łbów na miesiąc. W razie ostateczności wezmą paru własnych z wypranymi mózgami, którzy zostaną męczennikami – nikt się nie zorientuje.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Nie rozumiem, dlaczego terroryści IS mieliby chcieć udawać uchodźców.

Ale jak w ogóle udaje się uchodźcę? Napisali sobie na czole "uchodźca"?? Podejrzewam że raczej nie byli to mieszkańcy jakiś obozów dla uchodźców. Żeby zorganizować taki atak potrzeba dużej swobody i dobrej konspiry. A paszporty rzeczywiście mieli na wypadek gdyby ktoś ich zhaltował przed akcją. W razie kontroli pokazują paszport i idą sobie dalej.
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Ale jak w ogóle udaje się uchodźcę? Napisali sobie na czole "uchodźca"?? Podejrzewam że raczej nie byli to mieszkańcy jakiś obozów dla uchodźców.
Nie wiem, jak się udaje. ;) Ktoś wcześniej pisał, że po to im były paszporty.

Żeby zorganizować taki atak potrzeba dużej swobody i dobrej konspiry. A paszporty rzeczywiście mieli na wypadek gdyby ktoś ich zhaltował przed akcją. W razie kontroli pokazują paszport i idą sobie dalej.
Żeby zorganizować - tak, ale żeby wykonać - niekoniecznie. Do wykonania wystarczy kilku łośków z wypranymi mózgami, którzy przyjdą na gotowe i w odpowiednim momencie zrobią, co im powie organizator. ;)
 

Annihilation

Well-Known Member
170
327
no ale paszport niczego nie oznacza, moze wierzyli w to ze uciekna?
albo 'potrzebowali' go przed atakiem, a moze chcieli zeby 'europa' wiedziala ze byli z syrii i przeprowadzili zamach za najazd na ich terytorium, przeciez oni prowadza wojne z 'europa' i 'usa', i sie czesto tym szczyca ze iles tam ludzi zamordowali, wiec paszport nie jest niczym dziwnym. i twierdzenie ze to byl false flag na podstawie "bo byl tam paszport" jest bez sensu, zeby byly inne poszlaki to moze puzzle by sie skladaly a tak to nic nie wiadomo, nawet nie wiadomo ile oni mieli lat.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
tomkiewicz, GAZDA sugerujecie że to wszystko było zaplanowane przez nierządy EU żeby wprowadzić większy zamordyzm?
Ja uważam podobnie jak wyżej wymienieni.
Z czasem okaże się kto naprawdę na tym skorzystał.

Mnie się sytuacja w Zachodniej Europie kojarzy ze zbirem z mazowiecko-kujawskim Konradem Mazowieckim. Jedni i drudzy zaprosili zarazę, by osiągnąć swe rzeczywiste cele, które niekoniecznie są i były jawne. Z historii wiemy jak się zaraza krzyżacka rozpleniła. Ja obstawiam, że z tą zarazą będzie podobnie. Nigdy nad materią ludzką nie ma pełnej kontroli tym bardziej, że są inni gracze na arenie politycznej, co tym bydłem ludzkim potrafią manipulować.

Należy pamiętać o tym że islamiści to już silna organizacja, która jest jak najbardziej zdolna do przeprowadzenia tego typu ataków.
Stworzona przez służby USA, Izraela i UK.
 
A

Antoni Wiech

Guest
Przecież jak już trwał exodus do UE to ISIS zadeklarował, że podeśle Europie swoich ludzi. W dupie mieli, że ich ziomków Europa może zatrzymać lub lepiej sprawdzać. Albo znają realia europejskie i wiedzieli, że nikt tego do końca rzetelnie przeprowadzić nie będzie mógł/chciał. Spokojnie, więc może to być uchodźca, albo urodzony tam Arab udający uchodźcę. W jednym i drugim przypadku ISIS jest wygrany. Powoduje to dodatkową paranoję, że do Europy z uchodźcami przeniknęła niewiadoma ilość wytrenowanych wariatów i ludzie mogą się bać chodzić po ulicach. ISIS przy swojej małej sile w porównaniu do krajów zachodu prowadzi przecież też wojnę informacyjną i zależy im na tym, żeby ludzie tutaj sądzili, że dzihadyści mogą wyskoczyć nawet z lodówki.
 
Do góry Bottom