Francja - socjalizm w praktyce...

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
co oni mają z tym palcem?
To samo co łucznicy ponad 1000 lat temu (a może i wcześniej), którzy pokazywali wrogom palec wskazujący, środkowy i kciuk przylegający do dłoni. Dziś to jest powszechnie znane jako znak V - zwycięstwa. Pokazywali ten gest dla tego, że te trzy palce wystarczą do pobrania strzały, naciągnięcia cięciwy i oddania strzału. Dziś w czasach karabinów wystarczy pokazać jeden palec, ten którym się ściąga spust.
 

Non Serviam

Well-Known Member
834
2 248
Zaręczam, że gdyby na świecie istniała organizacja terrorystyczna o profilu chrześcijańskich widziałbyś nie mniejszy wpływ.
Ok nie istnieje, pytanie czemu więc się nie tworzą? Przecież muzułmańskie ciągle powstają, a chrzescijańskie prawie wcale... a jak juz to atakuja kliniki aborcyjne czy chuj wie co. Gdyby był popyt na nie to by powstały, ale kurwa nie ma i dlatego to Islam jest zjebany (albo arabowie jeden chuj), a nie chrześcijanie (albo biali/latynosi czy kto to tam wyznaje)

. Ten problem często dotyczy drugiego pokolenia imigrantów.

150 tysieczna armia ISIS to jebane drugie pokolenie imigrantów?

A to, że we Francji jest więcej ekstremistów niż w innych krajach europiejskich jest pewnie wynikiem polityki ich kraju jak i rasistowskiego nastawienia Francuzów.
Dają im zasiłki, a państwo prowadzi typowo lewacką politykę multi kulti, rasizm nie jest więc usankcjonowany państwowo więc chuj komukolwiek do tego. Z resztą francuzi każdego innego nie cierpią, a jakoś Brytole im takich odjebek nie robią ani nikt inny poza kozojebcami.
 

tolep

five miles out
8 556
15 441
Kolego, może tak dał byś jakiś skrót o czym mówią? Bo inaczej nie widzę sensu wklejania materiałów w języku Francuskim bez tłumaczenia. Chyba że liczysz na to, że gazda to dla nas przetłumaczy...

Sorry, nie wkleiło się tam gdzie miało. To jest źródło tej informacji o francuskim kontrwywiadzie i ofercie z Syrii, o której w poprzednim poście.
 

alfacentauri

Well-Known Member
1 164
2 172
@kr2y510

Lansujesz jakąś teorię, że muzułmanie dokonują ataków na Francję, bo czują, że ona jest słaba, bo ona im ulega. Pytam się zatem po raz kolejny. Dlaczego w całej UE muzułmanie najbardziej agresywni są we Francji, skoro Francja prowadzi najbardziej nieprzejednaną politykę wzgędem nich? Ja mam prostą odpowiedź. Właśnie dlatego. Muzułmanie we Francji mają takie postawy nie dlatego, że państwo jest dla nich zbyt spolegliwe, ale dlatego, że zbyt bardzo ingeruje w ich sprawy i jest im nieprzychylne.
Piszesz, że Francja buduje im meczety. To prawda. Pierwszy wybudował nawet tuż po I wojnie światowej w podzięce za udział w niej. Tylko weź pod uwagę, że w latach 1980-1994 od podstaw zbudowano we Francji tylko 3 meczety, choć było tam w szczytowym okresie 3mln muzułmanów. Muzułmanie chcieli sami sobie budować, ale odmawiano im prawa do budowy meczetów ze względu na brak parkingu, nie taką wysokość budynku, nie komponowanie się z otoczeniem itd. Bywały przypadki, że Gminy gdy dowiedywały się, że muzułmanie chcą kupować nieruchomości z przeznaczeniem na meczet stosowały prawo pierwokupu, byle do tego nie dopuścić. Prawdą jest jednak, że wynajmowano im sale na modlitwy. Znany jest taki przypadek gminy Charvieu-Chavagneux, od której muzułmanie dzierżawili obiekt wykorzystywny jako meczet. Władze w gminie się zmieniły i po tej zmianie nowe władze ostentacyjnie kazały zburzyć obiekt buldożerami (miały w końcu do tego prawo), a gdy muzułmanie chcieli wybudować sobie swój własny meczet na zakupionym ze składek terenie, to gmina zabronila tego pod pozorem braku zgodności z planem zagospodarowania przestrzennego.
Takie rzeczy strasznie ich denerwowały. A po co władza im budowała meczety? By mieć ich pod kontrolą. Władza nawet mianowała muftich. Do początku lat osiemdziesiątych imigrantom nie wolno było zakładać stowarzyszeń. Jak to się zmieniło to powstawały liczne organizacje muzułmańskie. Władze francuskie dążyły do stworzenia scentralizowanego przedstawicielstwa muzułmanów. Było to trudne, bo muzułmanie nie mogli się dogadać ze sobą ze względu na dzielące ich zarówno różnice religijne wewnątrz islamu jak i ze względu na różnice etniczne. To władzom francuskim zależało na zjednoczemiu ich. To one na przestrzeni lat centralizowały ruch muzułmański stawiając żądania dokoptowania swoich przedstawicieli do niego, wymagając podpisania lojalek (co bulwersowało nawet umiarkowanych, prorządowych muzułmanów), przedstawiając im gotowe statuty itd.
Muzułmanie zaczęli tworzyć własne instytuty kształcące immamów, więc rząd zaczął tworzyć też takie studia, nieukrywając, że chodzi o stworzenie islamu, który będzie taki jak sobie życzy władza. Nęcili studentów nie mających obywatelstwa udzieleniem praw pobytu, stypendiami państwowymi, byle byli tacy jak sobie władza życzy. Ministerstwo rolnictwa przyznawało monopol na produkcję i obrót żywnością halal uprzywilejowanemu stoważyszeniu, którego polityka była im na rękę. Dorzućmy do tego ustawy antyburkowe itd. itp. dalej już mi się nie chce pisać.
 

alfacentauri

Well-Known Member
1 164
2 172
150 tysieczna armia ISIS to jebane drugie pokolenie imigrantów?
A co ma 150 tysięczna armia ISIS do postaw muzułmanów we Francji w tym kontekście?
Non Serviam napisał:
Z resztą francuzi każdego innego nie cierpią, a jakoś Brytole im takich odjebek nie robią ani nikt inny poza kozojebcami.
Ale powodem ostatnich ataków jest udział wojsk francuskich we wojnie w Syrii. Może jakby wojska francuskie atakowały Wielką Brytanię to Anglicy przypadkiem też by dokonywali aktów przemocy we Francji.
 
  • Like
Reactions: Alu

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
skoro Francja prowadzi najbardziej nieprzejednaną politykę wzgędem nich?
To nie była nieprzejednana polityka, to było notoryczne trollowanie. Francja leciała z nimi w hugona. Nie niszczyła, tylko wkurwiała.

Ja mam prostą odpowiedź. Właśnie dlatego.
Nie.
Zakazany owoc bardzo smakuje. To tak jak z prohibicją w USA, czy narkotykami. Walcząc z nimi doprowadziła do tego, że się zorganizowali. Oni są w stanie we Francji stworzyć własne państwo podziemne, z sądami, aparatem przemocy, wywiadem i kontrwywiadem. Pamiętaj, że bezrobotni na zasiłku mają dużo czasu i mają dwa wyjścia, albo się stoczą, albo zaczną robić coś z sensem. Islam ma dla nich sens, ale ich interesuje tylko taki islam, który jest wrogiem francuskiej republiki.
 

Non Serviam

Well-Known Member
834
2 248
A co ma 150 tysięczna armia ISIS do postaw muzułmanów we Francji w tym kontekście?
A co ma drugie pokolenie imigrantów do terrorystów, sprowadzonych spoza Francji? ISIS organizuje zamachy, imigranci miejscowi tylko im pomagają, będą im pomagali w każdym kraju gdzie jest większa społeczność muzułmańców. Postawy muzułmanów wszędzie są takie same.
Ale powodem ostatnich ataków jest udział wojsk francuskich we wojnie w Syrii. Może jakby wojska francuskie atakowały Wielką Brytanię to Anglicy przypadkiem też by dokonywali aktów przemocy we Francji.
To w końcu interwencja, czy rasizm?
Po drugie, ISIS morduje niemuzułmanów za bycie niewiernymi to wszystko ok,
Francja nie ma prawa atakować ISISu bo inaczej daje to prawo imigrantom, których chuja powinno to obchodzić do dokonywania zamachów?
Ok zacznijmy od tego, że Brytyjczycy nie zaczną sobie tak ot nagle mordować nie-Anglików, gdyby zaczęli i Francja by zrobiła im naloty, to prawdopodobnie rudy Brytol wkurwiłby się na rząd brytyjski. U muslimów jest inaczej, moralność Kalego, my mordować dobrze, nas mordować źle.
 

alfacentauri

Well-Known Member
1 164
2 172
A co ma drugie pokolenie imigrantów do terrorystów, sprowadzonych spoza Francji? ISIS organizuje zamachy, imigranci miejscowi tylko im pomagają, będą im pomagali w każdym kraju gdzie jest większa społeczność muzułmańców.
Ale o czym Ty ze mną dyskutujesz? Ja rozmawiałem z Amelem. Amel pisał o tym co jest powodem eksteremizmu wśród muzułmanów francuskich. I ja się do tego odniosłem. A Ty mi tu wyjeżdżasz jak Filip z konopii z jakimś ISISem.
Non Serviam napisał:
Postawy muzułmanów wszędzie są takie same.
No właśnie nie są. W jednych miejscach są większe sympatie dla dżihadystów i terrorystów a w innych mniejsze.
Non Serviam napisał:
To w końcu interwencja, czy rasizm?
Jak widać przyczyną ataków była interwencja. Natomiast sytuacja społeczno-polityczna jest pewnym podłożem, które sprzyja rozwojowi postaw ekstremistycznych.
Non Serviam napisał:
Po drugie, ISIS morduje niemuzułmanów za bycie niewiernymi to wszystko ok,
Francja nie ma prawa atakować ISISu bo inaczej daje to prawo imigrantom, których chuja powinno to obchodzić do dokonywania zamachów?
Ale ja ani nie usprawiedliwiałem ścierw, które dokonały zamachów, ani nie pisałem co powinna lub nie powinna robić Francja. Pisałem o przyczynach.
kr2y510 napisał:
To nie była nieprzejednana polityka, to było notoryczne trollowanie. Francja leciała z nimi w hugona. Nie niszczyła, tylko wkurwiała.
Ale ja nie twierdzę, że Francja ich niszczyła. Była w porównaniu z innymi krajami zachodnimi bardziej nieprzychylna i nieskora do spełniania ich rządań. Jeśli chodzi o żądania to np. w latach siedemdziesiątych podczas kryzysu trwały strajki. Muzułmanie wysuneli postulat umożliwienia im modłów w pracy. Nie chce mi się sprawdzać czy dotyczyło to też prywatnych firm i czy dały im one jakieś kanciapy na modły, ale z całą pewnością dyrektorzy państwowych molochów wygospodarowali dla nich sale i byli z tego powodu zadowoleni, że dzięki spełnieniu tego warunku nie będą oni rządać podwyżek a modląc się na przerwie rozładuje to ich frustracji być może wzrośnie ich wydajność w trakcie pracy. Jednak rząd powiedział stanowczo nie! Francja jest krajem laickim i żadnych modlitw w pracy. Tak samo było z chustami w szkołach, czy z burkami.
 
Ostatnia edycja:
  • Like
Reactions: Alu

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Ibrahim nigdy nie chodził do meczetu ani się nie modlił. Wbrew religii nie odmawiał picia piwa i wódki. Obchodził Ramadan, ponieważ zmuszała go do tego rodzina.

Odwrócił się od Allaha i stał się złym człowiekiem. Takie są skutki walki z multikulti.
 
Ostatnia edycja:

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
hip hop to zło, widać to po statystykach od kawadora... ci corni co odjebują słuchają na bank hiphopa...

a co do francji to faktycznie jest to skrajnie unitarne pańśtwo w sumie tak jak polska, istnieje ino język francuski, taki pikardyjski nie jest uznawany, i to z tymi muzułmanami to faktycznie sie ich czepiają, władze są generalnie antyreligijne chrześcijanie mają wyjebane na wiele rzeczy bo nei noszą chust na głowie, ale muzułmanką przecie w wielu miejscach zakazuje sie łazenia w chuście...
faktycznei wkurwiają no to mają wkurwionych islamistów...
tak samo jak polactwo postępowało z rusinami a potem sie dziwili że jak oni mogli im wołyń zrobić kurwa...

generalnie to lemingi dostają to na co zasługują... głosują se na państwo co nie dość że ich rucha w dupe, to jeszcze fika do innych po czym te lemingi obrywają przeważnie hehe
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Bardzo mi się spodobał ten komentarz z Racjonalisty, bo nie czuć u autora psychozy związanej z terroryzmem:
Daesh to tylko pacynki w rekach tych sił i co sobie myśli ISIS na temat Europy nie ma większego znaczenia, tak samo, jak nie ma znaczenia zniszczenie tego pseudo-państwa, bo podobne tworzą się w Libii, Mali, Nigerii i na półwyspie Synaj, wszyscy zapomnieli też o istnieniu Al-Kaidy, która jak do tej pory nie została pokonana. Terror islamski będzie nadal istniał, dopóki istnieją siły, które to wykorzystują i musimy się do niego przyzwyczaić, tak jak kiedyś Europa Zachodnia przyzwyczaiła się do terrorystów lewicowych z RAF-u,Brigate Rosse, 17 Listopada i prawicowych takich jak FLNC, IRA, ETA, OAS.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Zmieniłbym nieco w powyższym cytacie.

Daesh to tylko pacynki w rekach tych sił i co sobie myśli ISIS na temat Europy nie ma większego znaczenia, tak samo, jak nie ma znaczenia zniszczenie tego pseudo-państwa, bo podobne tworzą się w Libii, Mali, Nigerii i na półwyspie Synaj, wszyscy zapomnieli też o istnieniu Al-Kaidy, która jak do tej pory nie została pokonana. Terror islamski będzie nadal istniał, dopóki istnieją siły, które go tworzą, sponsorują, wykorzystują i musimy się do niego przyzwyczaić, tak jak kiedyś Europa Zachodnia przyzwyczaiła się do terrorystów lewicowych z RAF-u,Brigate Rosse, 17 Listopada i prawicowych takich jak FLNC, IRA, ETA, OAS.
 
Do góry Bottom