1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Francja - socjalizm w praktyce...

Temat na forum 'Wiadomości' rozpoczęty przez Danjou, 28 Listopad 2012.

1. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 653
  2. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 385
    Terroryzm powstaje z wyrachowania, a nie z biedy

Alan B. Krueger17.11.2015

Z punktu widzenia ekonomisty przestępców cechują niski koszt utraconych możliwości oraz niewiele legalnych możliwości działania. Z terroryzmem jest inaczej. Terrorystom i ich organizacjom zależy bowiem na przekazie politycznym. Terroryści się pojawiają w sytuacji poważnych urazów politycznych, gdy nie ma innych możliwości wyrażania protestów z powodu tych problemów.

http://m.obserwatorfinansowy.pl/tem...roryzm-powstaje-z-wyrachowania-a-nie-z-biedy/

Tekst z 2007

3. pawlis

pawlis Samotny wilk

Polubienia:
    7 155
    Z face'a znajomka:

A dla wiadomości podam, że kolo za JKM nie przepada i uważa, że jego rządy byłyby katastrofalne.

Ostatnia edycja: 17 Listopad 2015
  4. Bernard

Bernard Member

Polubienia:
    77
    Nie ma teraz czasu za bardzo na rozpisywanie się ale dziwię się Wam, że nawet nie bierzecie pod uwagę operacji False Flag. O 9/11 cos kiedyś oglądaliście? Jeśli tak to jak wytłumaczycie zawalenie się budynku nr 7? Albo te "zniszczenia" pentagonu po uderzeniu samolotu?

No dobra załóżmy że za 9/11 odpowiada rzeczywiście jakas prawdziwa Al-kaida. A słyszeliście może o tym że np USA oficjalnie przyznało się do sfałszowania dowodów na broń chemiczną w Iraku? To jest wersja oficjalna, nawet w dziennikarze wyborczej Wam to potwierdzą. O radiostacji w Gliwicach w 39 też nie słyszeliście, albo o tym ze Amerykanie celowo dopuścili do ataku na Pearl Harbour (tak wiem, że to nie do końca False Flag ale mimo wszystko) ?

Operacje False flag były, są i będą wykonywane, dopóki ludzie będą się na to nabierać.
    Tak tez było w Paryzu. Nie mam co do tego wątpliwości. Powody juz znacie i sami je tu przedstawiliście.

- zintensyfikowanie działań na bliskim wschodzie w tym głownie Syrii a w następnym kroku w Iranie.
    - czy kolejne ograniczenia swobód obywatelskich, w tym np dostępu do broni palnej (także czarnoprochowej) czy cenzury Internetu.

Jest tego zresztą pewnie dużo więcej i z czasem będziemy się nowych rzeczy dowiadywać.

Nie chcę już tu wsadzać kija do mrowiska (szczególnie ze to dopiero mój 4 post), ale ja jedyne jakie mam wątpliwości to zastanawiam się czy zginęli rzeczywiście prawdziwi ludzie czy cała ta akcja to od początku jedna wielka mistyfikacja z aktorami w tle:)

I tu ze specjalną dedykacja dla wszystkich fanów teorii HOAX - Carlee Soto w Paryżu :D
    http://i.imgur.com/10s17FQ.jpg

5. tomky

tomky Well-Known Member

Polubienia:
    1 907
    Jeśli Belg był mózgiem operacji, być może Francja powinna zrobić naloty na Belgię.

6. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 653
    Belg to nazwa umowna, więc umownie można traktować kolor skóry/pochodzenie przy nazywaniu kogoś Belgiem. Przecież jest wielu imigrantów pochodzących ze Skandynawii/Niemiec, którzy mieszkają w Belgii/Francji i nikt nie ma problemu z nazywaniem ich Belgami lub Francuzami. I nie jest to żadna nowość, bo już w XIX wieku miały miejsce takie procesy.

Ten rzekomy Belg nie identyfikuje się z Belgią i nie ma specjalnego sensu w nazywaniu go Belgiem. Niestety autorzy powyższego wpisu nie zwracają uwagi na takie rzeczy...

7. vast

vast Well-Known Member

Polubienia:
    5 533
    No, a Polaka mieszkającego w Chinach można umownie nazwać chińczykiem.

8. libertarianin.tom

libertarianin.tom akapowy dogmatyk

Polubienia:
    5 377
    不可以! 滚开你王八蛋!

9. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 653
    Od tego Polaka zależy twierdząca/przecząca odp. na to zdanie i to w jakim stopniu się zżył z chińskim społeczeństwem. W mojej rodzinie jest osoba, która mówi wyłącznie po niemiecku i zapomniała polskiego. Jest to pełnoprawny Niemiec.

10. Hitch

Hitch

Polubienia:
    4 411
    Tom, czy tłumaczenie z translatora Google jest w miarę zgodne z sensem wypowiedzi? :)

Claude mOnet lubi to.
  11. kuba81

kuba81 Well-Known Member

Polubienia:
    500
    Wygląda mi to na stary chiński zwrot grzecznościowy oznaczający: "Naprawdę cię polubiłem! Wejdź do domu, mój drogi przyjacielu!"

12. Gość niedzielny

Gość niedzielny Well-Known Member

Polubienia:
    2 004
    kuba81 lubi to.
  13. kuba81

kuba81 Well-Known Member

Polubienia:
    500
  14. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    10 115
    nie ma narodowości ani grupy etnicznej belgijskiej, nei ma też belgijskiego języka, obywatele belgii są z różnych grup, więc ten też jest normalnym belgiem jak inni...

15. Imperator

Imperator Generalissimus

Polubienia:
    3 269
    Normalny Belg, to albo Walończyk, albo Flamandczyk...

16. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    10 115
    albo niemiec albo brabantczyk abo limburczyk abo luksemburczyk abo pikardyjczyk...

17. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 590
    No właśnie, sami biali ludzie...

18. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    10 115
    a jak ktoś sie urodzi w belgii ma flamandzką matke ale ojca włocha to juz nie jest belgiem?

jako że niema takiej grupy etnicznej, (kiedyś była faktycznie ale to za czasów rzymian) belgiem jest po prostu obywatel belgii... kazdy co ma belgijski paszport jest belgiem...

19. Antoni Wiech

Antoni Wiech paranacjonalista Członek Załogi

Polubienia:
    4 777
    Pół Belgiem jest wtedy.

20. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    10 115
    nie moze być bo ci z sycylii są corniejsi od tych z syrii... bedzie za ciemne dziecko na półbelga...

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.