1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Donosicielstwo

Temat na forum 'Nierząd' rozpoczęty przez kawador, 9 Marzec 2012.

 1. MaxStirner

  MaxStirner Well-Known Member

  Posty:
  2 315
  Polubienia:
  3 837
 2. Anonymous

  Anonymous Guest

  Nawet jak ktoś na torturach pękł, to zawsze grozi za to czapa od swoich, którą wykonuje najlepszy kumpel( ze względu na więzy i jest to też próba lojalności). Choćby dlatego, że potem by się wszyscy tłumaczyli, że byli torturowani.

  Większość ludzi pęka na widok policjanta( lub pierwszego plaskacza), albo potencjalne kłopoty w szkole, czy karę i burę od rodziców, etc. Ludzie honoru i prawdziwie zaangażowani pękają po mocnym wpierdolu. Każdy człowiek pęknie, bo każdy człowiek ma jakiś słaby punkt; kariera, rodzina, jakiś przedmiot, zemsta, chciwość, ból, strach, etc.

  Jest tylko zły oficer śledczy. Dobry np. przywiąże do drzewa bądź stołka i pilnikiem będzie piłował zęby( idzie się zesrać i się chce jak najszybciej umrzeć). Albo będzie raził prądem w jaja. Humanitarni stosują konwejer- to można długo wytrzymać, ale nie bez końca.

  Chociaż w historii było wielu chrześcijańskich męczenników, którzy woleli zostać obłupieni ze skóry, czy ugotowani żywcem. Myślę, że silna wiara, ideologia, życie w ascezie, prowadzenie żywotu pustelnika, w skrócie kształtowanie charakteru wiele może pomóc. Bo człowieka ocenia się po tym ile wytrzymał. Najgorszy jest stres i nie panowanie nad językiem ciała. Można zrobić, powiedzieć coś głupiego.

  Zawsze żywiłem głęboką pogardę do rówieśników, którzy tylko pod karcącym spojrzeniem i pod wpływem krzyku sypali. Z niskich pobudek. Pamiętam raz jak stałem na czatach w szkole, no ktoś palił, zdążyli spierdolić, ja nie miałem możliwości. Dyrka darła się jak gestapowiec( wściekła się jak skurwysyn), bo powiedziałem, że nie powiem. Skończyło się na uwadze i na tym, że stara przyszła do szkoły i nic więcej.

  Często myślę o tym co mi mogą robić, czytam o torturach, oglądam filmy z nagranymi torturami i wyobrażam sobie, że to ja tam jestem. Chciałbym być jak męczennicy wtedy. Kiedyś u Suworowa przeczytałem o miażdżącym wzroku, że chodził do zoo i trenował na tygrysie. Ja staram się na psach.

  Koleś z artykułu wygląda na miękką cipę i jak pedryl przez te kolczyki. Pewnie sypnął na sam widok odznaki.

  Prawda jest taka, że ten ich sukces jest chujowy, bo podstawą jest zdecentralizowane działanie.

  Jeżeli by chciał zachować twarz to mógł przy pierwszej lepszej okazji rozgłosić w necie, że go dojechali i jest na zawsze spalony.
   
 3. Piter1489

  Piter1489 libnetoholik

  Posty:
  2 075
  Polubienia:
  1 821
  Zawsze szkoda jak kogoś wojującego z władzą złapią. Ale z drugiej strony ci Anonimowi i Lulzy to w dużej części pierdolone komuchy.

  Czasami to Ty mnie przerażasz :s .
   
 4. Anonymous

  Anonymous Guest

  Najśmieszniejsze jest to, że z tymi jego dziećmi nie działy by się złe rzeczy. Nie robili by przecież tego co robił Vietcong - jak byłem mały widziałem program dokumentalny i pokazywali tam jak małym dziewczynkom podłączali prąd do pochwy. Nie miał jakiejś rodziny która mogła by je zaadoptować?[hr]
  Hehe, czemu? Robię to w ramach wyobraźni, jej rozwoju, no i lubię mieć komfort psychiczny w niespodziewanych sytuacjach ;). Dobrze jest być przygotowanym na najgorsze.
   
 5. Antałek

  Antałek Member

  Posty:
  179
  Polubienia:
  5
  Gościu (ten arab od lulzów i anonimowych) i jego kompani wpadli i muszą ponosić tego wszystkiego konsekwencje, nikt się z nikim nie będzie pieścił, zwłaszcza służby. Najlepiej być samotnym wilkiem w jakiejkolwiek, szemranej działalności. Czasami jest to mało realne, ale trzeba zachować maksimum ostrożności w kontaktach z innymi, zero spouchwalania się itd. Znając typów od internetu przechwalali się i uważali się za niedoścignionych, pozerzy...
  Czasami mnie zastanawaia do czego byłbym zdolny gdyby mnie władzuchna kompletnie wychędożyła bez mydła, kradnąc dorobek życia czy coś podobnego.
   
 6. zygfryd

  zygfryd Active Member

  Posty:
  241
  Polubienia:
  48
 7. Hitch

  Hitch

  Posty:
  3 154
  Polubienia:
  4 352
  Tępe chuje. Do eksterminacji zaraz za skurwysynami, których najwidoczniej tak kochają, że są gotowi kapować aparatowi opresji.
   
 8. Tandor92

  Tandor92 Active Member

  Posty:
  338
  Polubienia:
  154
  Jak bardzo trzeba wyprać mózgi aby ludzie sami z siebie szli do oprawcy donosić na tych co obronili się przed aparatem przymusu.

  Wyobrażacie sobie napadniętą przez bandytów wioskę, gdzie zrabowani ludzie współpracują z bandytami donosząc o tych, którym jeszcze nie zabrali?
   
  Ezechiel lubi to.
 9. counter

  counter GAZDA was right.

  Posty:
  642
  Polubienia:
  1 105
  Nie tylko sobie wyobrażam, ale jestem pewien, że podobne sytuacje miały już nie raz miejsce. Ludzie są pojebani ^2.
   
 10. Inn Ventur

  Inn Ventur Well-Known Member

  Posty:
  347
  Polubienia:
  435
  Poziom skurwysyństwa w narodzie jest zatrważający.
   
 11. kawador

  kawador Merchant of Death Członek Załogi

  Posty:
  13 268
  Polubienia:
  19 710
  Nieśmiertelny cytat z Jungera Juniora:

  Państwo nigdy nie zlikwiduje donosicieli. Gdyby zabrało się za nich poważnie, zlikwidowałoby ich. Ale oni są najtańszą kategorią jego urzędników. Oni pracują w dzień i w nocy. Pracują bez wynagrodzenia i bez nadziei na emeryturę.

  i nieśmiertelna sztuka plakatu - w wydaniu świeckim:

  [​IMG]

  - i świecko-katolickim:

  [​IMG]
   
 12. Piter1489

  Piter1489 libnetoholik

  Posty:
  2 075
  Polubienia:
  1 821
  Od dziecka nienawidziłem kapusiów, już w szkole było ich wielu, lizali tyłki nauczycielom.

  Wszystko mogę zrozumieć, ale najbardziej gardzę takimi co nawet na rodzinę i znajomych donoszą.
   
 13. Tandor92

  Tandor92 Active Member

  Posty:
  338
  Polubienia:
  154
  Jako nastolatek zostałem nazwany kapusiem bo doniosłem nauczycielowi, że ktoś mi ukradł plecak. Oczywiście, powinienem po męsku odjebywać poszczególne osoby z klasy, aż plecak się by się nie znalazł, jednak byłem ciepłą kluchą.

  Dla mnie same w sobie "kapowanie" nie jest złą rzeczą i nie wiem skąd ta cała nienawiść do kapusi. Wszystko zależy od sytuacji.

  Kapować policji, że widzieliśmy jak ktoś kogoś zamordował, czy kapować sąsiadowi, że inny sąsiad juma mu z pola kapustę kiedy ten idzie do kościoła jest dla mnie jak najbardziej OK. Powiedziałbym raczej, że milczenie w takich sytuacjach jest skurwysyństwem.

  Co innego jak idzie o kapowanie na osoby, które nie zrobiły niczego złego z punktu widzenia libertarianina, jak nieodprowadzanie podatków, posiadanie broni czy handel ziołem.
   
 14. Rebel

  Rebel komunizm warstwowy

  Posty:
  680
  Polubienia:
  780
  "Kapować policji, że widzieliśmy jak ktoś kogoś zamordował" i "Co innego jak idzie o kapowanie na osoby, które nie zrobiły niczego złego z punktu widzenia libertarianina, jak nieodprowadzanie podatków, posiadanie broni czy handel ziołem."

  No właśnie to jest ciekawa sprawa. Widzisz morderstwo nieznajomej osoby. Czy dziesz na policje? A jeśli zamordowany został kapuś który donosił na tych, którzy niepłacili podatków? Albo jakiś skurwiały prokurator? Albo jakis inny bandyta?
   
 15. kawador

  kawador Merchant of Death Członek Załogi

  Posty:
  13 268
  Polubienia:
  19 710
  Wiecie, dlaczego więcej niż połowa morderstw w czarnych dzielnicach pozostaje nierozwiązana? Bo negry nie kapują na siebie. Za "snitching" jest kulka w łeb.
   
 16. Tandor92

  Tandor92 Active Member

  Posty:
  338
  Polubienia:
  154
  @Rebel, no dobra, nie jest to takie oczywiste. Prawdą jest, że istnienie państwa komplikuje sprawy. Jeżeli zakapowałbym osobę do lokalnego PAO i okazałoby się, że zabity był powiedzmy mordercom to sprawę by się pewnie umorzyło.

  @kawador, ale chyba czarni ze swoją kulturą gansta nie są najlepszym przykładem do naśladowania, co?
  Wiele osób uważa, że społeczeństwo czarnych nie przetrwa w akapie. Ile by było w tym prawdy, to tolerowanie kradzieży i morderstw nie jest dobre dla społeczeństwa.
   
 17. kawador

  kawador Merchant of Death Członek Załogi

  Posty:
  13 268
  Polubienia:
  19 710
  Moje zdanie w tym temacie znasz.
   
 18. Rebel

  Rebel komunizm warstwowy

  Posty:
  680
  Polubienia:
  780
  Jeśli libertarian będzie trochę więcej to piwinni tworzyć rozwiązania alternatywne do państwowej policji a także innych państwowych instytucji. Tak jak pisał o tym Abramowski.
  Glupio byłoby jakby się okazało że doniosło sie na "spoko ludzia".
   
  Lancaster lubi to.
 19. Tandor92

  Tandor92 Active Member

  Posty:
  338
  Polubienia:
  154
  Zgadzam się, nie mniej walczę z poglądem "każdy kapuś to kurwa".

  Wyłączając obce sprawy, gdzie powody były nieznane donosicielstwem się także nazywa osoby donoszące w swoim własnym imieniu. Poraża mnie cały "kodeks honorowy" ludzi ulicy, z którym dość często się spotykam. Napada mnie bandzior a ja mam grzecznie mu dać duela bo sam jest i to jest w porządku więc jak wyciągnę klamkę czy skocze na niego z kolesiami to jestem chuj i ciota, a nie daj Boże abym potem doniósł o tym na policję. Nie przepadam za nimi, ale jak już płace, to chociaż od biedy można ich wykorzystać jak należy.
   
 20. Hitch

  Hitch

  Posty:
  3 154
  Polubienia:
  4 352
  Ale ty mylisz dwa zupełnie różne pojęcia. Ktoś, kto szuka pomocy dla siebie czy kogoś innego nie jest kapusiem. Ktoś, kto "bezinteresownie" podpierdala innych (którzy nikomu krzywdy żadnej nie robią), bo nie jest "cwaniaczkiem" jest i kapusiem i kurwą. Jest śmieciem, na którego byłoby mi szkoda mojej zaropiałej flegmy. Ale kawałkiem ołowiu solidarnie bym się podzielił.
   
  Ezechiel i Kompowiec2 lubią to.

Poleć forum

 1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.