Czy? Jak? Czym? Co? - różne problemy i porady komputerowe

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Ale nie bardzo wiem, o czym my tu dyskutujemy? Spotify za free jest sto razy wygodniejszy od szukania, ściągania, katalogowania i nagrywania muzy w mp3.
 

kompowiec

freetard
2 567
2 622
Ta jasne. Uwierzą w to tylko ci którzy nie sprawdzają :)
no to se sprawdź konto diasp-pl, notabene już nie używam.
Wersja free jest z reklamami, które ją opłacają. Niezmiernie wkurwiającymi dodam.
W polskiej prawie nikt się nie reklamuje, w darmowej wersji najczęściej słyszałem wkurwiającego lektora.
Spotify za free jest sto razy wygodniejszy od szukania, ściągania, katalogowania i nagrywania muzy w mp3.
spotify to nic innego jak dostosowane do Ciebie radyjko - skoro nie kolekcjonujesz to najwyraźniej muzyka nie ma dla Ciebie znaczącej wartości. Istnieją już technologie które są całkiem niezłymi jego alternatywami jak wymieniony przez ze mnie rainwave chiptunes, ale co kto woli.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
W polskiej prawie nikt się nie reklamuje, w darmowej wersji najczęściej słyszałem wkurwiającego lektora.

Otóż reklamy własne są niezmiernie wkurwiające, bo lecą w kółko takie same, a jak trafią się opłacone, to słuchanie co chwila tej samej reklamy Battlefielda wkurwia niemożebnie.

spotify to nic innego jak dostosowane do Ciebie radyjko - skoro nie kolekcjonujesz to najwyraźniej muzyka nie ma dla Ciebie znaczącej wartości. Istnieją już technologie które są całkiem niezłymi jego alternatywami jak wymieniony przez ze mnie rainwave chiptunes, ale co kto woli.

Otóż choć ja nie kolekcjonuję muzyki, co nie znaczy, że nie mam ulubionych wykonawców czy gatunków. Właśnie Spotify ma dla mnie mnóstwo dodatkowej wartości, której nie oferowały mi inne serwisy. Gdy chcę posłuchać ulubionych, to są parę klików ode mnie. Gdy chcę posłuchać czegoś podobnego - startuję radio (i tylko tu Spotify jest podobny do radia). Gdy chcę odkryć nową muzykę, to też mam dostępną odpowiednią funkcję. Gdy chcę dowiedzieć się, czy któryś z ulubionych wykonawców nie wydał czegoś nowego, to mamy odpowiednie miejsce oraz powiadomienia (które zjebali, niestety, ostatnio).

I co z tego, że są podobne, gorsze serwisy, skoro Spotify dla mnie działa idealnie?
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Jeśli ktoś ostatnio skonfigurował sobie swoje konto Google na jakims urządzeniu Samsung i jeszcze nie korzystał z triala Google Play Music, to tez dostaje 3 miesiące za darmo. O tyle to istotne, że Google Play Music nie ma wersji free w ogóle. Bawię się tym na telefonie i komputerze... jest trochę inne i ma nieco mniej ficzerów. Ale chyba wygląda bardziej sexy i zachowuje się inteligentniej. A tym https://kazamster.com/ mozna przenieść swoje playlisty żeby od razu nauczyć Google co się lubi i skrócić proces adaptacji
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
Ja w ogóle sie temu dziwie, mnie tam YT starcza - jest wszystko (a nawet jak nie ma znajdziesz w sekunde gdzie indziej na jakimś YTpodobnym) po ki wuj jakies spotify?
Nie znam sie wiem.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Jak się zabrać, czym się zabrać, do odzyskiwania umyślnie skasowanych (ale w panice, więc na szybko) możliwie wszystkich danych z Lumii 635?

Pilna sprawa. Nigdy nie bawiłem się Lumiami/ Windows Phone zbyt poważnie.

Moga być nawet i drobne wskazówki, byle posuwały sprawę we właściwym kierunku.
 

Król Julian

Well-Known Member
962
2 123
Opisywałem ten problem na SB, więc teraz opisze go i tu. Więc tak: któregoś dnia, jakiś rok temu zostałem wykopany przez moderatora-debila z pewnego forum tematycznego. Ponieważ było to fajne miejsce do pogadania z ludźmi na poziomie i przy okazji szerzenia wolnorynkowej propagandy, postanowiłem się tam wkręcić ponowie. Blokadę próbowałem ominąć na różne sposoby. Przede wszystkim zakładałem konta z różnych komputerów, czasami nawet znajdujących się w różnych miejscowościach. Na ogół były to kompy znajdujące się w miejskich/szkolnych/uniwersyteckich bibliotekach. Skorzystałem też z sieci TOR. Niestety, cholera jasna, blokady nie udało mi się trwale przełamać. Ledwie napisałem kilka postów, a moje konto było usuwane. To wyglądało jak jakaś cholerna magia, bo nie tylko przy każdej nowej próbie używałem innego komputera, nicka, e-maila i hasła, ale nawet starałem się zmieniać styl wypowiedzi oraz tematykę postów. Ktoś wie w jaki sposób administracji za każdym razem udawało się mnie zidentyfikować? Na czym polegał problem?
 
Ostatnia edycja:

tolep

five miles out
8 555
15 441
Ilu nowych aktywnych userów przybywa miesięcznie?
Jak często ktoś jest banowany?
Czy typowy nowy user od razu włącza się w dyskusję, czy raczej przegląda?
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
I czy w ogóle pisałeś jakiekolwiek posty związane z tematyką forum, czy tylko offtopy? Nie ma magii.
 

Król Julian

Well-Known Member
962
2 123
Ilu nowych aktywnych userów przybywa miesięcznie?
Jak często ktoś jest banowany?
Czy typowy nowy user od razu włącza się w dyskusję, czy raczej przegląda?

1. Prawie codziennie dochodzi ktoś nowy.
2. Średnio co miesiąc ktoś wylatuje - głównie za spamowanie albo pyskówki.
3. Różnie, dużo jest takich co się zarejestrowali, ale nie napisali ani jednego posta, albo pojedyncze.

I czy w ogóle pisałeś jakiekolwiek posty związane z tematyką forum, czy tylko offtopy? Nie ma magii.

Jasne że pisałem posty związane z tematyką forum.
 
Do góry Bottom