1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Czy biała rasa wymiera?

Temat na forum 'Nierząd' rozpoczęty przez kawador, 27 Styczeń 2015.

 1. kawador

  kawador Merchant of Death Członek Załogi

  Posty:
  13 275
  Polubienia:
  19 786
  W redakcji WaPo żałoba - z powodu prezydentury Trumpa ulegnie spowolenieniu proces kasowania dorobku białej cywilizacji i wymazywania białych genów z populacji USA:

  "Trump immigration plan could keep whites in U.S. majority for up to five more years."

  https://www.washingtonpost.com/news...es-in-u-s-majority-for-up-to-five-more-years/

  Wielokrotnie to podkreślałem - ONI nie kryją się ze swoimi planami.
   
 2. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 855
  Jest szansa, że niedobitki białych przeżyją w Himalajach. Np. lud Hunza.
  wiki
  blog Białczyńskiego (imho momentami neonazista, podróżnik)

  [​IMG]

  Choć ten lud można spokojnie unicestwić nasyłając śniadych. Wszak w Iraku USrael w ramach operacji "Iraqi Freedom" oraz jej następstw zrobił Jazydkom z dupy jesień średniowiecza w sensie dosłownym.
   
 3. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  12 097
  Polubienia:
  20 248
  Koleś trochę przesadził z tą długowiecznością itd.
  Hunza:
  Biała rasa - tak
  Związki kulturowe ze Słowianami/Scytami - nie udowodnione
  Związki językowe ze Słowianami/Scytami - nie udowodnione
  Związki genetyczne ze Słowianami/Scytami - nie udowodnione
  Badania DNA - nie przeprowadzone do końca
  Długowieczność - mit
  Brak nowotworów - mit
   
  Doman lubi to.
 4. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 855
  Ja od niego tylko obrazki wziąłem. mity są oczywiste, ale być może warto było zaznaczyć/zdysnsować się od tekstu. Mnie zaciekawiła po prostu taka enklawa.
   
  Eli-minator lubi to.
 5. Eli-minator

  Eli-minator zdrajca świętych dogmatów

  Posty:
  698
  Polubienia:
  1 528
  To był interesujący link (drugi też interesujący) z wartościowymi sugestiami prozdrowotnymi
   
 6. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 855
  Leonard Glickman, prezydent Hebrew Immigration Aid Society: “Im bardziej amerykańskie społeczeństwo jest zdywersyfikowane, tym bezpieczniej dla Żydów.”

  Obaj jesteście bardzo daleko sedna sprawy. Chiński etatyzm był dużo mocniejszy i przechodził nawet w totalitaryzm w czasie gdy w Europie stawiano na jakiś kompromis miedzy indywidualizmem i władzą. Z kolei Indianie wyrywali serca...gdzie? na szczytach państwowych piramid. Czyli pudło.

  Jako takie ogarnięcie chorób, rewolucja przemysłowa i wzrost produktywności rolnictwa to akurat miał miejsce u białych i jeszcze żółci szli z nimi w miarę równo - to zawsze były najbardziej zagęszczone rejony świata. Czarni do XX wieku żyli z rytmem zwierząt, a to oznaczało małą liczebność, bo oni polegali takim samym regułom jak lwy albo owady. np. w RPA czarni nie potrafili uprawiać ziemi i pierwszymi osadnikami zostali tam Burowie. Biali w morzu czarnej dziczy mogli robić co chcieli, RPA dominował nad całym obszarem a i tak czarni ściągali do RPA w nadziei na pożywienie wytwarzane przez białych (nota bene: reżim RPA był daleki od nazistowskiej spierdoliny i uznał żółtych za "honorową" rasę białą). Tak czy siak aż do narzuconego z zewnątrz końca apartheidu biali nie byli zagrożeni nawet w Afryce otoczenie przez morze czarnych. Czyli pudło po raz drugi.

  Skrajnymi etatystami byli Hitler, Stalin, Pol Pot, Mao. Żaden nie wpadł na pomysł aby sprowadzać ludzi z drugiego końca swiata tylko po to by dywersyfikować skład populacji. Hitler to nawet miał przegięcie w drugą stronę i doszukiwał się różnic nawet tam gdzie ich nie było. Czyli pudło po raz trzeci.

  Zupełnym nie rozumiem stawiania sprawy w kategoriach konkurowania w mnożeniu się z Abdulami albo Nigeryjczykami. Problem białej rasy to nie brak mnożenia się jak króliki, niedostatek "prawicowości" a nawet etatyzm... ale systematyczna wojna jaką białej rasie wypowiedziały elity rządzące białymi krajami. Przecież białych może być nawet mniej niż 1%, ale wystarczy, że zostawi się ich w spokoju i będzie ok. Kiedyś czytałem opis miasteczka w USA gdzie 99% stanowią biali i media opisały, że jest tam "problem rasowy" w sensie - za mała różnorodność. No więc jak tak się stawia sprawę, to mamy jawne niszczenie nawet najmniejszych skupisk białej ludności.
  Oczywiscie gdyby nie wszechwładza jednego ośrodka władzy, to nie mógłby narzucać jednej polityki w skali globu. Czyli można mniemać, że centralizacja władzy i zasobów jest warunkiem koniecznym dla procesu.

  W poście niżej kilka świeżych przykładów odgórnych działań które nawinęły mi się w dzisiejszej prasówce.
   
  Ostatnia edycja: 30 Październik 2018
  wah i Eli-minator lubią to.
 7. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 855
  Przykłady konsekwentnej polityki państwowej (niżej będą przykłady firm prywatnych które razem z państwem tworzą reżim):

  Francja:
  Ulgi podatkowe za… nocowanie imigrantów
  http://www.autonom.pl/?p=23809

  Polska
  Rząd zamierza walczyć z niedoborem pracowników. Planuje sprowadzić imigrantów, którzy zapełnią lukę na polskim rynku pracy. Chce przeznaczyć na ten cel 2,9 mld złotych – informuje „Rzeczpospolita”.
  https://polskatimes.pl/rz-polska-wy...owadzanie-pracownikow-z-zagranicy/ar/13367878

  Szwecja:
  Gmina Kungsbacka wezwała mieszkańców, aby ci zsolidaryzowali się z imigrantami i zabrali ich do siebie w ramach „integracji”. Władze zasłaniają się prawem, które wymaga, aby obcokrajowcy osiedlili się na terenie gminy, a Szwedzkiej Agencji Migracyjnej nie przeszkadza to, że nie ma wolnych mieszkań.
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/...ze-mieszkancy-zaczna-przyjmowac-imigrantow-do

  Dawniej migranci (np. do Ameryki) i gastarbeiterzy znajdywali pracę we własnym zakresie, sami dbali o zamieszkanie i byt. Teraz to się zmieniło. Teraz nawet Polska dopłaca do sprowadzania "pracusiów", bo rzekomo brakuje rąk do pracy (jeszcze kilka lat temu bezrobocie w ch, a teraz co - przejście fazowe?). Do tych pracusiów trzeba dopłacać, pracę organizuje im państwo. Nawiasem mówiąc genialna zasłona propagandowa na którą wielu daje się nabierać. Jeszcze pokrzykują, że przecież tu chodzi o ręce do pracy, ho, ho. :) :) Jeden taki na forum nawet się zapienił, że Sommer w NC nie klaszcze z zachwytu, a przecież klaskać trzeba, bo sprowadzanie "rąk do pracy" to wolnościowe jest i będzie cud gospodarczy a Sommer to pewnie krypto-nacjonalistyczny odszczepieniec robiący krecią, polonocentryczną robotę.

  Ciekaw jestem kiedy radykalni talmudyści w ramach ostatecznego rozwiązania Kwestii Europejskiej wprowadzą obowiązkowe kwoty zatrudniania cudzoziemców, obowiązkowe dokwaterowania, a w przyszłości może nawet prefernecje przy kojarzeniu par. np. mieszane rasowo małżeństwo - zniżka podatkowa. Skoro są we Francji zniżki za noclegi.... Widać tam na górze oznaki rosnącego zniecierpliwienia, przebieranie na kaczych nóżkach. Chcą się wyrobić do końca tego wieku.
  W modelingu już tak jest, że agencje coraz bardziej boją się zatrudniać białych. Na lotnisku w Belgii są plakaty firmy odzieżowej i tam już od 2 lat wisi plakat z białą modelką i czarnym modelem. Modele zmieniają się, ale pomysł jest ten sam. Czarny gości i biała babka. Czym to się różni od plakatów propagandowych w ZSRR? Prywatny bilbord, prywatna firma, a ma ciśnienie na propagandę.

  Pokaz mody w Paryżu (prywatny pokaz, bez etatyzmu):

  https://i.guim.co.uk/img/media/9c6e...at&fit=max&s=a575715b866ad5fa50479f3d5f75d891

  a tu jakieś ścierwo z IKEI (prywatna firma). W tym ścierwie osiągnięto perfekcję. Baby w chustach, jacyś śniadzi, jacyś biali.  Ani to Indie, ani Europa.
  Gdzieś jest, lecz nie wiadomo gdzie
  Świat, w którym baśń ta dzieje się,
  Talmudyczna pszczółka mieszka w nim
  Co wieść chce wśród owadów prym.
   
  wah, Luizy, snajper oraz 1 użytkownik lubi to.
 8. rawpra

  rawpra Well-Known Member

  Posty:
  2 746
  Polubienia:
  4 719
  a gdzie jest przekaz że autorowi tego zdania jest przykro że biali będą większością?
   
 9. kawador

  kawador Merchant of Death Członek Załogi

  Posty:
  13 275
  Polubienia:
  19 786
  Nie mam nic do dodania:

   
 10. Król Julian

  Król Julian Well-Known Member

  Posty:
  890
  Polubienia:
  1 767
  => sugerowanie że poglądy polityczne są niezmiennie związane z rasą. A w Brazylii, gdzie biali stanowią mniej niż połowę populacji (większość to Metysi, Mulaci, wielorasowi mieszańcy, Murzyni, Indianie i Azjaci), "faszysta" Bolsonaro odniósł ostatnio druzgocące zwycięstwo nad kandydatem lewaków. I co ty na to?
   
  Slavic lubi to.
 11. kawador

  kawador Merchant of Death Członek Załogi

  Posty:
  13 275
  Polubienia:
  19 786
  Gdybyś obejrzał podlinkowany film do końca, to byś wiedział.
   
 12. kawador

  kawador Merchant of Death Członek Załogi

  Posty:
  13 275
  Polubienia:
  19 786
  Znowu w samo sedno:  Lewica jest jedyną dużą grupą polityczną, która cieszy się z eliminacji białych genów z populacji. Tylko oni rozumieją doniosłość tych procesów. Większość prawaków i politycznie poprawnych libertarian albo tego nie dostrzega, albo nie chce dostrzegać.
   
 13. tosiabunio

  tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

  Posty:
  6 504
  Polubienia:
  12 810
  No bo przecież nie będziesz im mówił co mają dostrzegać, komuchu! :)
   
  kawador lubi to.
 14. Staszek Alcatraz

  Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

  Posty:
  2 605
  Polubienia:
  7 130
  Nuri wrzucił sondaż sprzed pierwszej tury, kolorowi też w większości głosowali na Bolsonaro. Natomiast głosowanie na prawice przez kolorowych może nastąpić dopiero, gdy kraj zostanie zaorany całkowicie i zamieniony w shithole. Wtedy prawaku pomusz. Tak samo Żydzi i Azjaci głosują na Demokratów, podczas gdy w Izraelu i krajach Azjatyckich prawica wygrywa na zmianę z lewicą. To się jakoś samo reguluje.
   
  Ostatnia edycja: 11 Listopad 2018
  nazimno, wah i FatBantha lubią to.
 15. pawel-l

  pawel-l Ⓐ hultaj

  Posty:
  1 825
  Polubienia:
  6 464
  Nadal będzie lewica liberalna i konserwatywna. I będą na zmianę rządziły.
  Już teraz konserwatyzm to śmiech na sali. Chyba tylko stosunek do broni i aborcji ich różni od lewicy.
  Europy biała rasa też nie uratowała przed socjalizmem. Każdy naród musi swoje odcierpieć.
   
 16. pawel-l

  pawel-l Ⓐ hultaj

  Posty:
  1 825
  Polubienia:
  6 464
  Ciekawy wątek na TT o imigracji do US. Okazuje się, że to biali sami na siebie sprowadzili kłopoty.

  The Johnson-Reed Act of 1924 ustanowił limity na imigrację z Europy.
  Natomiast farmerzy wy-lobbowali aby limity nie obowiązywały Meksykanów. Bo ci wrócą do Meksyku.

   
 17. FatBantha

  FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

  Posty:
  7 313
  Polubienia:
  18 928
  Kto polityką wojuje, ten od polityki wymiera.

  Morał, podobnie jak piosenka, pozostaje zawsze ten sam.
   
 18. kawador

  kawador Merchant of Death Członek Załogi

  Posty:
  13 275
  Polubienia:
  19 786
  Biali są jedyną grupą, która nie identyfikuje się ze swoją rasą. Kryterium rasowe może być nieistotne dla białych, ale dla pozostałych ras/grup etnicznych stanowi w większości kluczową zmienną przy definiowaniu ich własnej tożsamości:

  [​IMG]
   
  Doman, Non Serviam i Gekon lubią to.
 19. Król Julian

  Król Julian Well-Known Member

  Posty:
  890
  Polubienia:
  1 767
  Dokładnie to samo można powiedzieć o białych z RPA. Burowie przez długi czas byli przeciwni masowej imigracji z Europy, bo chcieli zachować status największej białej grupy ludności w kraju. Jedynie imigracja z bliskiej etnicznie Holandii była dla nich pożądana, ale była ona bardzo niewielka. W latach 50-tych w Południowej Afryce osiedliło się w sumie jedynie 100 tyś. imigrantów z Europy, a w latach 60-tych trochę więcej, 250 tyś. Dopiero wówczas południowoafrykański rząd zaczął prowadzić bardziej otwartą politykę imigracyjną, ale nadal był bardzo wybredny, a do tego pozwalał imigrować także dużym grupom czarnej ludności z sąsiednich krajów afrykańskich. W rezultacie odsetek białych w Południwej Afryce od początku XX w. systematycznie spadał:

  Year White population % of total population
  1904 1,116,805 21.6%
  1911 1,270,000 [​IMG] 22.7% [​IMG]
  1960 3,088,492 [​IMG] 19.3% [​IMG]
  1970 3,792,848 [​IMG] 17.1% [​IMG]
  1980 4,522,000 [​IMG] 18.1% [​IMG]
  1986 4,900,000 [​IMG] 17.3% [​IMG]
  1991 5,068,300 [​IMG] 13.4% [​IMG]
  2001 4,293,640 [​IMG] 9.6% [​IMG]

  https://en.wikipedia.org/wiki/White_South_Africans#Statistics
  Może po prostu biali identyfikują się bardziej z europejskimi grupami etnicznymi od których pochodzą (Irlandczykami, Włochami, Żydami, Polakami itd.)?
   
  Ostatnia edycja: 20 Kwiecień 2019
  sabat i Jaranek lubią to.
 20. Staszek Alcatraz

  Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

  Posty:
  2 605
  Polubienia:
  7 130

Poleć forum

 1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.