1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Czy biała rasa wymiera?

Temat na forum 'Nierząd' rozpoczęty przez kawador, 27 Styczeń 2015.

1. vast

vast Well-Known Member

Polubienia:
    5 481
    Boże, co za debilne pojęcie słowa "rozbrojenie" :) No jak fiskus wjedzie do spożywniaka i masz utrudnienia w kupnie chleba to państwo "rozbraja" cię wtedy z żywności? Rozbrajanie to dla mnie KONFISKATA a nie nakładanie regulacji na jakiś sklep. Podstawiłeś sobie swoją definicję do tego co napisałem i teraz się ciskasz.

Tak, więc może być cały naród uzbrojony po zęby, pochowane armaty w piwnicach i czołgi w garażach, ale jak państwo zrobi ustawę zakazującą wynoszenia tego poza dom to już będą "rozbrojeni". Jak rozumiem USA rozbroiła Kima z atomówek wydając mu zakaz ich użycia? To jest właśnie absurdalne pojęcie słowa "rozbrojony".

Ostatnia edycja: 8 Listopad 2017
  2. Antoni Wiech

Antoni Wiech paranacjonalista Członek Załogi

Polubienia:
    4 806
    Nie. Rozbrojenie to nie jest konfiskata. Dlatego, że rozbrojenie to jest w ogóle hasło z dziedziny stosunków między państwami. Dlatego warto w tej sytuacji w odniesieniu do cywili stosować najbardziej sensowne tłumaczenie, a nie, że
    jak masz formalnie broń, ale nie możesz jej używać to nie jest to rozbrojenie. Bo to jest czysty idiotyzm.

Wracając jednak do definicji związanej z państwami, fragment (wytłuszczenie moje):

"rokowania oraz porozumienia w sprawie rozbrojeń dotyczą: całkowitej eliminacji określonego rodzaju uzbrojenia (zakaz badań, produkcji, posiadania oraz nakaz zniszczenia zapasów); zakazu posiadania określonego rodzaju uzbrojenia w danym środowisku człowieka lub na konkretnym obszarze;"

https://encyklopedia.pwn.pl/haslo/rozbrojenie;3969204.html

Więc jak pisałem, jeśli mielibyśmy odnosić to do oficjalnych definicji, to ograniczenia stosowania broni na pewnych terenach oczywiście, że podlegają definicji rozbrojenia.

Jeśli państwo będzie mogło egzekwować z powodzeniem ten zakaz to oczywiście, że będą w dużej części rozbrojeni. Czysta logika.

3. vast

vast Well-Known Member

Polubienia:
    5 481
    Dla mnie rozbrajanie obywateli to bezpośrednia konfiskata, albo chodzenie od domu do domu, albo nakaz oddania broni na posterunku policji. Wprowadzanie regulacji utrudniających zakup nowej broni nie łapie się pod tą definicję, bo w żaden sposób nie odbiera ci broni, którą już posiadasz. I tym kończę, nara.

4. Antoni Wiech

Antoni Wiech paranacjonalista Członek Załogi

Polubienia:
    4 806
    No ok, spoko, pozdro.

5. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 663
    @kawador
    kawi ja nadal czekam na odpowiedź na moje pytania

6. Norden

Norden Well-Known Member

Polubienia:
    833
  7. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 712
  8. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 663
    @kawador
    a ja przypomne może pytanie
    a) pisałeś że dzięki spiskowi i napływowi niebiałych, głosują na demokratów i rozbrajają amerykanów, pytałem sie jak sądzisz jakie poglądy ma przeciętny leming w anglii, belgii, szwecjii, litwie, polsce i gdzie tam jeszcze żyją przedstawiciele białej rasy, czy pokrywaja sie one z twoimi, bo mi sie raczej nie wydaje, śmiał bym nawet stwierdzić że jakby mieli wyemigrować do usa tak samo bedom głosować na liwice i popierać gun control, bo to jest to co przyniosą ze swojej ojczyzny lub przynajmniej mają wyjebane czy w biedronce są giwery.
    a więc czy uważasz, że poglądy większości populacji białej poza usa, są konformistyczne z twoimi?

b) pisałeś że:
    na co ja prosiłem byś może zacytował gdzie w tej ustawie jest konkretnie coś, co potwierdza jakiś spisek przeciwko białej rasie. siedzisz w tych ustawach, wiec zapewne ją czytałeś, ja jej nie czytałem, wiem ino z grubsza o co chodzi.
    wiele lat temu przewerowałem zasady imigracji bo sam myslałem wtedy jeszcze o wyjeździe i na prawde nie widziałem tam żadnej dyskryminującego ze względu na rase.
    więc możesz sie konkretnie odnieść gdzie tam jest ten spisek wymierzony w białą rase?

czy likwidacja przywileju dla imigrantów z europy zachodniej i północnej, likwidacja ograniczeń dla imigrantów z reszty świata łącznie z australią, czy europą wschodnią, oraz ustalenie takich samych zasad dla wszystkich, jest może tym spiskiem przeciwko białej rasie?

btw 85% republikanów poparło ustawe, jak i 74% demokratów, najwięcej głosów sprzeciwu było od demokratów...
    6 razy wiecej demokratów niz republikan głosowało przeciwko tej ustawie

9. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 704
    @GAZDA

Źle postawione pytanie. Poprawne pytanie powinno brzmieć: czy napływ kolorowej biedoty sprawi, że moje poglądy, nawet w umiarkowanej formie, staną się bardziej popularne? Odpowiedź oczywiście brzmi nie. Kolorowa imigracja wykorzystywana jest przez lewicę w czysto rasistowskich celach - chodzi o zmianę składu etnicznego populacji i przechylenie wahadła wyborczego w lewo. To jest ich DEKLAROWANY cel i doprawdy nie wiem, po co ta cała dyskusja.

Nie ma takiego spisku wyrażonego explicite. Ale dziwnym trafem po jej uchwaleniu napływ białych zaczął stopniowo zwalniać na rzecz imigrantów nie-białych. Pod koniec lat 70. XX wieku ruszyła lawina z Ameryki Łacińskiej i Afryki. Panuje powszechna zgoda co skutków przyjęcia tej "antydyskryminacyjnej" ustawy:

"The 1965 immigration law quickly transformed the ethnic portrait of the United States"

https://cis.org/Report/HartCeller-Immigration-Act-1965

Demokraci mieli wtedy więcej rasistów w swoich szeregach - stąd ta różnica.

10. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 663
    dobrze postawiłem pytanie, bo to było to co mnie interesuje
    czy biali imigranci z europy zachodniej i północnej bedom hoplofilami jak ty, czy raczej bedom mieć poglądy takie jak przeciętny leming w europie zachodniej/północnej i też bedom głosować na lewice?
    no strasznie dziwne że jak sie zniesie blokade to biedzie wiekszy ruch... spiseggggg
    dla europejczyków pojawiły sie lepsze cele do emigracji, usa nie jest już takie atrakcyjne... dla kogoś z trzeciego świata nadal wydaje sie super
    po chuj europejczycy mają do usa jechać? jak chcą dobrej jakości życia to jadą do takiej australii czy nz, jak chcą więcej zarabiac to jadą do nz czy kanady, jak chcą więcej wolności od państwa to jadą do jakiegoś paragwaju, w usa nie ma nic atrakcyjnego
    ja bym nie wiedział po chuj miałbym sie tam udawać, jedyne co to że moja rodzina tam żyje, no i jest duzo przestrzeni np w alasce, ale jak wiadomo usa ma super silny aparat państwowy i odjebią cie nawet na najdalszym zadupiu jak nie bedzieś grzecznym lemingiem, ruby ridge jako przykład, było tez kilka innych standoffów... jebać usa...
    a co do ciapatych, to jest wiecej takich krajów niż uk, ger, swe, nor, wiec mając te same zasady dla każdego nie dziwne że więcej przyjeżdża nie północnozachodnich europejczyków...
    poza tym do usa łatwiej sie dostać fizycznie niz kiedyś, lepsze tańsze połączenia, są internety z których murzyn dowiaduje sie w ogóle o takim usa, no i nie ma ograniczeń administracyjnych, dla wszystkich są takie same zasady
    wiem, co nie zmienia faktu że właśnie tak było

Ostatnia edycja: 9 Styczeń 2018
  11. alfacentauri

alfacentauri Well-Known Member

Polubienia:
    1 426
    Wcześniej przybywało więcej określonych grup do USA, bo sztucznie to było uregulowane przez prawo z lat dwudziestych https://en.wikipedia.org/wiki/Immigration_Act_of_1924 .
    Ustawa z lat sześćdziesiątych usuwała to sztuczne uprzywilejowanie z lat dwudziestych. Różnie to można nazywać, ale spiskiem w rasę białą? No, proszę. W każdym bądź razie nadal jest to ruch regulowany i pewnych ludzi się nie wpuszcza. To nie ulega wątpliwości.

12. kawador

Polubienia:
    19 704
    Rozmowa nie dotyczy tego, gdzie ty byś chciał jechać czy nie jechać tylko prostego empirycznego faktu - napływ kolorowej biedoty nie wspiera ruchów wolnościowych, a jedynie służy budowaniu lewicowego elektoratu i kulturowo-etnicznej transformacji danego obszaru pod płaszczykiem słodkich hasełek. Ja rozumiem, gdyby lewackie think tanki to jakoś ukrywały, ale oni są bardzo otwarci w swoich zamierzaniach.

Znacznie więcej białych imigrantów będzie miało takie poglądy jak ja, co mi już w zupełności wystarczy.

13. kawador

Polubienia:
    19 704
    Co, "no proszę"? Sprowadzanie do kraju czarno-brązowo-oliwkowej imigracji temu właśnie służy. To jest absolutnie priorytetowy cel dla lewackiej międzynarodówki:

Norden lubi to.
  14. Doman

Doman Well-Known Member

Polubienia:
    3 843
    owsiakowy cuckold połączony z breedingiem

Zawsze mnie dobijały nadęte Polaczki przekonane o tym, że stanowią (obok Węgrów) jakiś szczególny bastion Europy. Prawda jest taka, że poddają się tresurze jak każda inna grupa, tylko że ta tresura zaczęła się później, a to że później to nie zasługa Polaczków. Tow. Owsiak leci grubo, bo zachęca polskie kobiety do oddawania macic Abdulowi. Wszystko oczywiscie w ramach "bycia dobrym człowiekiem".

Jeśli wierzyć mediom to III RP jest dosłownie przeżarta przez neonazistów, pod każdym krzakiem neonaziole świętują urodziny Hitlera, płoną budki z kebabami. Mi się w związku z tym przypominają wlepki "antyfaszystowsie" z lat 90 na których było "niszcz rasizm". Nie rozumiałem po ch takie wlepki w kraju homogenicznym etnicznie. No bo rozumiem jak jest jakieś imperium wieloetniczne, wielorasowe i trzeba to w harmonii trzymać za mordę niczym Tito, ale po ch walka z marginalnym problemem w Polsce?
    Nie wiedziałem jeszcze wtedy, że Europejczyków hoduje się jak psy.

15. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    18 535
    A żeby było tego mało, to TVN będzie proponował w serialach Januszom i Grażynom styl życia swingersów. Srogi libertynizm w tej Polsce pisowskiej będzie się wspominało na starość.

Na drugą kadencję powinniśmy dostać sceny jak z "Kaliguli" Tinto Brassa i burdel państwowy, w którym ku chwale ojczyzny będą się prostytuować żony posłów i senatorów, abyśmy mogli uzbierać na rakiety Patriot albo inne śmigłowce.

Staszek Alcatraz lubi to.
  16. alfacentauri

alfacentauri Well-Known Member

Polubienia:
    1 426
    zrobię off-topa jak to w moim zwyczaju
    @FatBantha a wiesz o tym, że jak PIS doszło do władzy to dyrektorem TVP Kultura zrobiło gościa, który się określał mianem anarchokonserwatysty i ten pisowski anarchokonserwatysta by wejść z grubej rury puścił "Salo, czyli 120 dni Sodomy" Pasoliniego:)
    Nikt wcześniej nie odważył się tego pokazać w publicznej tv.

17. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 631
    Ciągnąc ten offtop: Ten sam gość obecnie jest szefem TVP1, a od marca zostanie szefem biura programowego calej TVP.

A teraz wyobraźmy sobie że jest 2011 i zadajemy sobie pytanie: kto musi dojść do władzy by popchnąć do przodu sprawę depenalizacji marihuany? Oczywista odpowiedź: Janusz KM lub Janusz Palikot. :D

18. kawador

Polubienia:
    19 704
  19. Staszek Alcatraz

Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

Polubienia:
    7 068
    Polecam ten wątek. Przyszłość wyborów w Stanach. Decydującym czynnikiem będzie demografia.

20. Doman

Doman Well-Known Member

Polubienia:
    3 843
    https://www.magnapolonia.org/dziennikarka-new-york-times-jest-dumna-z-siebie-rasistka/

Tytuł wprowadza w błąd. Myślałem, że to naprawdę rasistka w stylu asian power (azja uber alles), a to tylko kolejny kundel na żydowskiej smyczy. W dodatku z poziomem wypowiedzi na poziomie 13 latka. Tak czy siak jest to mniej więcej poziom żyda Wojewódzkiego wtykającego flagę tubylców w gówno. W republice Weimarskiej było sporo takich śmieszków, a teraz śmieszkowanie wycelowano w całą rasę. Ciekawe czy biały Dawid wygra z żydowskim Goliatem.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.